logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

MUDr. Petra Vrzáčková, PH.D., FECSM

Sexuologie
Čeština Angličtina

V roce 2012 úspěšně zakončila po studiu v Oxfordu, Lyonu a Portu mezinárodní zkoušku z oboru sexuální medicína a získala tak titul FECSM (Fellow of the European Comittee of Sexual Medicine). Je členkou České a Evropské společnosti pro sexuální medicínu. Atestace z gynekologie a ukončené postgraduální studium sexuologie.

Chci objednat k lékaři
MUDr. Petra Vrzáčková, PH.D., FECSM - Fotka

Praxe

Po absolvování 1. LF UK v Praze pracuje jako gynekoložka na Gynekologicko - porodnické klinice Všeobecné fakultní nemocnice v Praze „u Apolináře“
Od roku 2007
Úspěšně zakončila po studiu v Oxfordu, Lyonu a Portu mezinárodní zkoušku z oboru sexuální medicína a získala tak titul FECSM (Fellow of the European Comittee of Sexual Medicine).
2012
Dokončuje postgraduální studium zaměřené na sexuální problematiku gynekologických pacientek v souvislosti s onkologickou léčbou
V současnosti

Hodnocení našich pacientů

Publikace

Přednášková činnost na odborných kongresech.

Autorka kapitol věnujících se erotickým pomůckám, lubrikantům a afrodiziakům v několika odborných publikacích.

Autorka a spoluautorka odborných článků v Českých i zahraničních časopisech.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Zdeněk Dvořák
starstarstarstarstar
Přístup personálu, zorganizování pacientů, obecně kvalita poskytované péče.
photo
Dada Vcelak
starstarstarstarstar
Nase deti maji zaplacene clenstvi jiz druhy rok a nelitujeme,urcite budeme pokracovat. Mame srovnani s dalsimi velkymi konkurenty v Praze, co nabizeji stejne sluzby, ale pristup a ochota vyjit nam vstric a treba jen poradit po telefonu neni problem. Prirovnanim jako kdyz mate luxusni auto a nejezdi dobre,tak budete spokojeni s mene luxusnim, ale se skvelymi jizdnimi vlastnostmi...tady dostanete oboji, zadne kompromisy. Krasna klinika, mily a vstricny personal, profesionalni vysetreni, parkovani primo u kliniky a kdyz je treba neco z lekarny, je hned za rohem. Doporucujeme!
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.