logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00
Alarmující počet nakaženými spalničkami, přijďte na krevní testy

Vážení klienti,

vzhledem k alarmujícímu a stále se zvyšujícímu počtu nakažených spalničkami, Vám nabízíme možnost krevního testu na hladinu protilátek a v případě nízké hodnoty také očkování či přeočkování nejnovější vakcínou.

K 6. dubnu 2018 bylo v České republice hlášeno celkem 70 případů spalniček. Nejvíce onemocnění evidujeme na území hlavního města Prahy (48 případů), dále ve Středočeském kraji (10 případů). Vývoj další epidemiologické situace ve výskytu spalniček v ČR je obtížné jednoznačně předjímat, lze však předpokládat vzestupný trend. Tento stav plně odpovídá vývoji epidemiologické situace ve výskytu spalniček v celé Evropě.

Očkování proti spalničkám se ve světě rozšířilo v šedesátých letech 20. století. V České republice bylo pravidelné očkování proti nákaze spalničkami zavedeno v roce 1969, nejdříve 1 dávkou a od roku 1975 dvěma dávkami vakcíny. Nelze však spolehlivě určit 100% účinnost vakcíny po celou dobu života.

Vice na http://www.mzcr.cz

Krevní test Vám nezabere více než 10min Vašeho času, neprovádí se nalačno. Výsledek je znám do týdne. Pokud se po konzultaci s lékařem rozhodnete pro očkování, lze začít okamžitě.

 

Zvýhodněná cena krevních testů a očkování (v případě indikace) pro členy programu PLUS:

Krevní test, náběr: 980.-Kč

Očkování            : 790.-Kč / dávka  (v ceně je již zahrnuto vyšetření lékařem před očkováním)

 

Zvýhodněná cena krevních testů a očkování (v případě indikace) pro členy programu BASIC:

Krevní test, náběr: 1100.-Kč

Očkování            : 790.-Kč / dávka (v ceně je již zahrnuto vyšetření lékařem před očkováním)

 

Cena krevních testů a očkování (v případě indikace) pro klienty ATODA Medical:

Krevní test, náběr: 1280.-Kč

Očkování            : 790.-Kč / dávka

Cílené vyšetření lékařem před očkováním:  800.-Kč

 

Nenechte své zdraví v rukách náhody, objednejte se na testy co nejdříve!

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Peter Janec
starstarstarstarstar
I've already used services of more specialists in Atoda Medical and every time I was satisfied with high quality service and very pleasant approach. All the same I can say about the nurses and receptionists who were always willing and quick to respond to any of my requests.
photo
Nada Soukupová
starstarstarstarstar
Atoda Medical je soukromé zařízení a jeho ceny jsou totožné s ostatními zařízeními tohoto druhu. Za to ale máme my klienti bonus v podobě nadstandardních služeb a za tím si stojím!!! Všichni lékaři, sestřičky ale i slečny recepční tvoří podle mého názoru skvělý tým a já se do této kliniky vždy těším. A že nejsem zrovna pacient, který si nechá všechno líbit:-) Mám svoje nároky, které nemůžu říci, že by nebyli plněny. Proto jsem si opět prodloužila registraci a zřejmě to tak i zůstane do budoucna. Chtěla bych poděkovat paní Karolíně Hrubé, která si získala moji důvěru a moc mě pomohla v situaci, se kterou jsem si nevěděla rady.Je to člověk na svém místě a velký profesionál. :-) Děkuji i všem ostatním .....
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.