Hledáme zdravotní asistenty

ATODA Medical je jedním z předních poskytovatelů soukromé ambulantní zdravotní péče v Praze.
Do našich ordinací hledáme asistenty – zdravotní asistent, ošetřovatelský asistent, zdravotní záchranář, porodní asistentka, nutriční poradce apod.
Pokud splňujete níže uvedené předpoklady, nabízíme Vám nástupní plat od 30.000.- Kč měsíčně a další prémiové složky mzdy a zaměstnanecké benefity.

 

Jak budete v ATODA Medical trávit svoji pracovní dobu?

Příprava ordinace, kontrola a úklid ordinace, příprava dezinfekcí apod., asistence lékařce/lékaři,  asistence pacientům (další objednání, předávání informací), administrativa spojená s provozem (práce na PC).

 

Jaká bude nebo může být Vaše pracovní doba?

Pouze pondělí až pátek, žádný víkend nebo svátek. Po dohodě možné individuální rozvržení pracovní doby např do 4 dnů, nebo zkrácený úvazek.

 

Co Vám nabízíme jako další benefity?

Další prémiové složky mzdy, dovolená 5 týdnů, 2 Sick Days, zdravotní péči v plném rozsahu pro Vás a Vaše rodinné příslušníky, možnost využívat masáže a další nelékařské obory, hrazený nebo částečně  mob. i datový tarif, zcela nebo částečně hrazený mobil. přístroj, opravdu krásné pracovní prostředí a spolupráci v malém, ale o to příjemnějším kolektivu, podporu dalšího vzdělávání.

 

Co od Vás budeme očekávat?

Profesní a proklientský přístup k našim klientům, samostatnost, spolehlivost, loajálnost, odpovědnost, chuť se naučit a pochopit, dobrou vůli spolupracovat a posunovat nejen sebe, ale i vše kolem sebe dál, přicházet s nápady a postřehy, hledat řešení… a to vše s úsměvem a empatií.

Velmi vítaná je praxe v podobném zařízení jako je ATODA Medical a velmi dobrá znalost AJ slovem i písmem.

 

A co když jste absolvent či teprve student?

I pro Vás rádi najdeme uplatnění, jen se změnou nabídky mzdových podmínek a benefitů. Důležité je chtít se učit a naučit. Zaškolíme Vás ve všem důležitém a potřebném.

 

A co když jsem již dlouho z oboru?

Pokud se chcete vrátit do zdravotnictví nebo chcete vyzkoušet jen něco nového, platí to stejné jako u absolventů – naučíme a zaškolíme…

 

A co ještě dodat?

Naše práce a péče o klienty je velmi komplexní až multidisciplinární. Vyzkoušíte asistenci v ordinacích různých specializací, ale i u praktického lékaře nebo pediatra.

 

Zaujala Vás naše nabídka, ale chcete si ještě o všem popovídat?

Pak nám napište nebo zavolejte na níže uvedený kontakt a přijďte si nezávazně popovídat do prostor ATODA Medical:

Kamila Voráčková

Mob: +420776617570

Email: k.vorackova@atodamedical.cz

 

Objednejte se ještě dnes

Chci objednat k lékaři
Recepce
oh +420 277 003 100
oh PO - PÁ 8:00 - 19:00