logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00
Máte strach ze šíření koronaviru? Nejste sami, nemáte se za co stydět.

Úzkost je přirozenou reakcí, která lidem v náročných situacích umožňuje přežít. Zároveň ale pozor! Někdy může „obyčejná“ úzkost přerůst v úzkostnou poruchu.

ATODA Medical zřizuje telefonní linku nebo whats-up video hovor s cílem nabídnout možnost jednorázových konzultací všem, pro něž je současná situace psychicky náročná, a to zejména lidem v přísné karanténě. Nabízíme kapacitu naší psycholožky PhDr. Mirky Benešová, která s Vámi může být v kontaktu vždy ve čtvrtek dopoledne. Objednané klienty budeme kontaktovat v přesně domluveném časovém rozmezí.

Pro objednání volejte na naši recepci.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Nada Soukupová
starstarstarstarstar
Atoda Medical je soukromé zařízení a jeho ceny jsou totožné s ostatními zařízeními tohoto druhu. Za to ale máme my klienti bonus v podobě nadstandardních služeb a za tím si stojím!!! Všichni lékaři, sestřičky ale i slečny recepční tvoří podle mého názoru skvělý tým a já se do této kliniky vždy těším. A že nejsem zrovna pacient, který si nechá všechno líbit:-) Mám svoje nároky, které nemůžu říci, že by nebyli plněny. Proto jsem si opět prodloužila registraci a zřejmě to tak i zůstane do budoucna. Chtěla bych poděkovat paní Karolíně Hrubé, která si získala moji důvěru a moc mě pomohla v situaci, se kterou jsem si nevěděla rady.Je to člověk na svém místě a velký profesionál. :-) Děkuji i všem ostatním .....
photo
Kamila Rysova
starstarstarstarstar
Mohu jen konstatovat, že přístup ke klientovi je velice vstřícný a milý. Domácí prostředí, člověk si zde nepřipadá jako u lékaře tudíž se nestresuje. Lékař má na klienta čas, vše co potřebuje vysvětlí . Absolvovala jsem zde již nějaká vyšetření a byla jsem vždy spokojená. Mohu všem jen doporučit.
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.