logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Joga obličeje (face joga) dokáže zázraky, slyšeli jste o ní?

Toužíte po zpevnění celého obličeje a chcete se vyhnout invazivním zákrokům, tedy botoxu či operacím? Říká vám něco obličejová jóga? Recenze a ukázky proměn (před a potom) vypadají jako zázrak. Dokáže obličejová jóga vrásky na čele zcela odstranit a v čem je vlastně face fit yoga tak jedinečná?

Říká se jí různě: jóga na obličej nebo i tvářová jóga vás dokáže omladit o několik let tak, že vaše mladistvě vypadající pleť překvapí vás i vaše přátele. Navíc se vám:

  • Obličejová jóga certifikátzpevní, zvednou a tonizují svaly na krku a obličeji,
  • zredukují vrásky,
  • sníží oční únava a zlepší zrak,
  • zlepší kvalita i barva pokožky,
  • odbouráte stres, bolest hlavy, zlepšíte náladu ad.

 

Obličejová joga: cviky, které ochrání před dvojitou bradou

Dvojitá brada, klesající víčka i koutky úst, povolené tváře, nosoretní rýhy i vrásky mohou být minulostí, pokud pravidelně praktikujete ideálně dvakrát denně obličejovou jógu, tedy soubor jógových cvičení, masáží, akupresury obličeje a těla a pomocí vědomého dýchání.

 

Obličejová jóga Praha

 

Zkušenosti těch nejpovolanějších profesionálů jasně napovídají, že právě pravidelné cvičení je základ. Cviky je lepší provádět každý den několik minut, spíše než mít ve zvyku dlouhé lekce jednou za delší dobu.

V ATODA Medical kurzy, respektive hodiny, vede paní Anna Linhartová, kapacita ve svém oboru, která je členkou mezinárodní skupiny certifikovaných učitelů FYM (Face Yoga Method).

 

Obličejová jóga Anna Linhartová

 

Face yoga v Praze u Anny Linhartové, která se učila od celosvětově uznávané Fumiko Takatasu, je skvělou volbou. Objednat se můžete buď telefonicky nebo pomocí formuláře.

 

Face yoga (Praha) je vysoce kvalifikovaná činnost, při které je třeba se dál rozvíjet

Vzhledem k tomu, že face yoga je vysoce kvalifikovaná služba, je třeba se v ní neustále rozvíjet a vzdělávat. Kurzem, za který Anna Linhartová získala certifikaci Face Yoga Method od Fumiko Takatasu, její vzdělání rozhodně nekončí.

Pokud vás tedy zajímá face joga, cviky, ale i nový životní styl, rozhodně navštivte hodinu face yogy v Praze u Anny Linhartové v ATODA Medical. Pořádá nejen individuální, ale také skupinové lekce, které se soustředí například na symetrický obličej, čelo, oči, tváře, rty a ústa, nosoretní linie či krk a čelist.

Samozřejmě si můžete na internetu přečíst diskuze, nebo vám doporučujeme si přijít vše vyzkoušet a zaznamenat výsledky již po dvou týdnech praktikování.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Dorota Kremer
starstarstarstarstar
Atoda má velice příjemný a profesionální přístup ke klientovi. Snaží se najít vždy řešení, které klienta uspokojí a celý personál je maximálně vstřícný, pečlivý a ochotný.
photo
Antoine Borg
starstarstarstarstar

Vřele doporučuji ATODU jako lékařskou kliniku - personál je přátelský, zdvořilý a vysoce efektivní. Je skvělé, že se můžete spolehnout na skupinu profesionálů, když je nejvíce potřebujete.

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.