logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
 Během státního svátku 28.9. bude klinika zavřena
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00
 Během státního svátku 28.9. bude klinika zavřena

Angiologie Praha - cévní a žilní klinika

Obor spadající do oblasti kardiologie, který se zabývá onemocněním krevních a lymfatických cév. Naše soukromá angiologie Praha 7 nabídne angiologické vyšetření, které povede ke zjištění konkrétního druhu onemocnění. Na tomto základě stanoví angiolog vhodný postup léčby.

Mezi nejznámější problémy patří zánět žil a křečové žíly

Jde o nejčastější problémy, proč je naše ordinace navštěvována. Cévní vyšetření dokáže tyto problémy přesně diagnostikovat. Naše cévní klinika samozřejmě navrhne optimální postup léčby. Ne vždy je nutná operace křečových žil, jelikož léčba může mít i jiné varianty.

Naše žilní klinika Praha 7 pomůže odhalit mnoho nemocí.

Angiologická ambulance a s ní spojená vyšetření mohou odhalit celou řadu nemocí. Je to například žilní trombóza, zánět žil na nohách neboli zánět žil dolních končetin, stejně jako řada dalších. Naše žilní klinika Praha umí diagnostikovat i problémy, jako je ateroskleróza, aneurysma, bércový vřed a řadu dalších.

Naše cévní ambulance Praha 7 je tu i pro vás.

Zavolejte nám nebo nás kontaktujte emailem a domluvte si termín návštěvy. Jsme tu pro vás. Ať už vás trápí jakékoliv příznaky a obáváte se, že problémem bude žilní nedostatečnost nebo různá cévní onemocnění dolních končetin, náš lékař provede potřebná vyšetření. Samozřejmostí je i poradna, kde se dozvíte vše potřebné, co s vaším onemocněním souvisí a jak je třeba změnit svůj běžný režim.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Luca Martini
starstarstarstarstar

Vynikající lidé; velká profesionalita a ochota. Kompetentní a velmi pilní lékaři, vřele doporučuji

photo
Antoine Borg
starstarstarstarstar

Vřele doporučuji ATODU jako lékařskou kliniku - personál je přátelský, zdvořilý a vysoce efektivní. Je skvělé, že se můžete spolehnout na skupinu profesionálů, když je nejvíce potřebujete.

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.