logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Angiologie Praha - cévní a žilní klinika

Obor spadající do oblasti kardiologie, který se zabývá onemocněním krevních a lymfatických cév. Naše soukromá angiologie Praha 7 nabídne angiologické vyšetření, které povede ke zjištění konkrétního druhu onemocnění. Na tomto základě stanoví angiolog vhodný postup léčby.

Mezi nejznámější problémy patří zánět žil a křečové žíly

Jde o nejčastější problémy, proč je naše ordinace navštěvována. Cévní vyšetření dokáže tyto problémy přesně diagnostikovat. Naše cévní klinika samozřejmě navrhne optimální postup léčby. Ne vždy je nutná operace křečových žil, jelikož léčba může mít i jiné varianty.

Naše žilní klinika Praha 7 pomůže odhalit mnoho nemocí.

Angiologická ambulance a s ní spojená vyšetření mohou odhalit celou řadu nemocí. Je to například žilní trombóza, zánět žil na nohách neboli zánět žil dolních končetin, stejně jako řada dalších. Naše žilní klinika Praha umí diagnostikovat i problémy, jako je ateroskleróza, aneurysma, bércový vřed a řadu dalších.

Naše cévní ambulance Praha 7 je tu i pro vás.

Zavolejte nám nebo nás kontaktujte emailem a domluvte si termín návštěvy. Jsme tu pro vás. Ať už vás trápí jakékoliv příznaky a obáváte se, že problémem bude žilní nedostatečnost nebo různá cévní onemocnění dolních končetin, náš lékař provede potřebná vyšetření. Samozřejmostí je i poradna, kde se dozvíte vše potřebné, co s vaším onemocněním souvisí a jak je třeba změnit svůj běžný režim.

MUDr. Róbert Novotný, Ph.D. - Fotka
MUDr. Róbert Novotný, Ph.D.
Cévní chirurgie, Angiologie
Čeština Angličtina

V rámci naší cévní chirurgie se zaměřujeme na:

 

Vzdělání:

2004 - 2011  Lékařská Fakulta Univerzity Karlovy v Hradci Králové (MUDr.)

2012 - 2018  1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze, oborová rada Experimentální Chirurgie (Ph.D.)

2019  Atestace v oboru Cévní chirurgie

Přečíst více
Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Tomáš Hohl
starstarstarstarstar
Vynikající lékařské služby na profesionální úrovni. Naprostá spokojenost.
photo
Dada Vcelak
starstarstarstarstar
Nase deti maji zaplacene clenstvi jiz druhy rok a nelitujeme,urcite budeme pokracovat. Mame srovnani s dalsimi velkymi konkurenty v Praze, co nabizeji stejne sluzby, ale pristup a ochota vyjit nam vstric a treba jen poradit po telefonu neni problem. Prirovnanim jako kdyz mate luxusni auto a nejezdi dobre,tak budete spokojeni s mene luxusnim, ale se skvelymi jizdnimi vlastnostmi...tady dostanete oboji, zadne kompromisy. Krasna klinika, mily a vstricny personal, profesionalni vysetreni, parkovani primo u kliniky a kdyz je treba neco z lekarny, je hned za rohem. Doporucujeme!
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.