logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Angiologie Praha - cévní a žilní klinika

Obor spadající do oblasti kardiologie, který se zabývá onemocněním krevních a lymfatických cév. Naše soukromá angiologie Praha 7 nabídne angiologické vyšetření, které povede ke zjištění konkrétního druhu onemocnění. Na tomto základě stanoví angiolog vhodný postup léčby.

Mezi nejznámější problémy patří zánět žil a křečové žíly

Jde o nejčastější problémy, proč je naše ordinace navštěvována. Cévní vyšetření dokáže tyto problémy přesně diagnostikovat. Naše cévní klinika samozřejmě navrhne optimální postup léčby. Ne vždy je nutná operace křečových žil, jelikož léčba může mít i jiné varianty.

Naše žilní klinika Praha 7 pomůže odhalit mnoho nemocí.

Angiologická ambulance a s ní spojená vyšetření mohou odhalit celou řadu nemocí. Je to například žilní trombóza, zánět žil na nohách neboli zánět žil dolních končetin, stejně jako řada dalších. Naše žilní klinika Praha umí diagnostikovat i problémy, jako je ateroskleróza, aneurysma, bércový vřed a řadu dalších.

Naše cévní ambulance Praha 7 je tu i pro vás.

Zavolejte nám nebo nás kontaktujte emailem a domluvte si termín návštěvy. Jsme tu pro vás. Ať už vás trápí jakékoliv příznaky a obáváte se, že problémem bude žilní nedostatečnost nebo různá cévní onemocnění dolních končetin, náš lékař provede potřebná vyšetření. Samozřejmostí je i poradna, kde se dozvíte vše potřebné, co s vaším onemocněním souvisí a jak je třeba změnit svůj běžný režim.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Bárbara Mazetto
starstarstarstarstar

S lékaři v Atoda máme zatím jen dobré zkušenosti. Detmatolog byl skvělý a dokázal vyléčit u našeho chlapečka strašnou infekci a nekonečný ekzém. Pediatr je vždy velmi milý a dobře naslouchá, praktický lékař i gynekolog také. Všichni vždy starostliví a nápomocní, když je potřeba.

photo
Nada Soukupová
starstarstarstarstar
Atoda Medical je soukromé zařízení a jeho ceny jsou totožné s ostatními zařízeními tohoto druhu. Za to ale máme my klienti bonus v podobě nadstandardních služeb a za tím si stojím!!! Všichni lékaři, sestřičky ale i slečny recepční tvoří podle mého názoru skvělý tým a já se do této kliniky vždy těším. A že nejsem zrovna pacient, který si nechá všechno líbit:-) Mám svoje nároky, které nemůžu říci, že by nebyli plněny. Proto jsem si opět prodloužila registraci a zřejmě to tak i zůstane do budoucna. Chtěla bych poděkovat paní Karolíně Hrubé, která si získala moji důvěru a moc mě pomohla v situaci, se kterou jsem si nevěděla rady.Je to člověk na svém místě a velký profesionál. :-) Děkuji i všem ostatním .....
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.