logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Angiologie Praha - cévní a žilní klinika

Obor spadající do oblasti kardiologie, který se zabývá onemocněním krevních a lymfatických cév. Naše soukromá angiologie Praha 7 nabídne angiologické vyšetření, které povede ke zjištění konkrétního druhu onemocnění. Na tomto základě stanoví angiolog vhodný postup léčby.

Mezi nejznámější problémy patří zánět žil a křečové žíly

Jde o nejčastější problémy, proč je naše ordinace navštěvována. Cévní vyšetření dokáže tyto problémy přesně diagnostikovat. Naše cévní klinika samozřejmě navrhne optimální postup léčby. Ne vždy je nutná operace křečových žil, jelikož léčba může mít i jiné varianty.

Naše žilní klinika Praha 7 pomůže odhalit mnoho nemocí.

Angiologická ambulance a s ní spojená vyšetření mohou odhalit celou řadu nemocí. Je to například žilní trombóza, zánět žil na nohách neboli zánět žil dolních končetin, stejně jako řada dalších. Naše žilní klinika Praha umí diagnostikovat i problémy, jako je ateroskleróza, aneurysma, bércový vřed a řadu dalších.

Naše cévní ambulance Praha 7 je tu i pro vás.

Zavolejte nám nebo nás kontaktujte emailem a domluvte si termín návštěvy. Jsme tu pro vás. Ať už vás trápí jakékoliv příznaky a obáváte se, že problémem bude žilní nedostatečnost nebo různá cévní onemocnění dolních končetin, náš lékař provede potřebná vyšetření. Samozřejmostí je i poradna, kde se dozvíte vše potřebné, co s vaším onemocněním souvisí a jak je třeba změnit svůj běžný režim.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Marcela Haltufová
starstarstarstarstar
Usměvavý personál, útulné prostředí, skvělá komunikace s recepcí, krátké objednávací lhůty a žádné čekání v přeplněné čekárně - to je ATODA Medical. Velmi si vážím paní doktorky Podstolské a dětské sestřičky Evičky za empatický, přátelský a individuální přístup k mé dceři Sofí. Doporučuji všem rodičům, kteří chtějí to nejlepší pro své děti.
photo
Cukrfree
starstarstarstarstar

Byli jsme zde na kontrole kyčlí novorozence. Termín jsme dostali hned ten samý den, kdy jsem zavolala. Do ordinace jsme šli přesně na čas. Pan doktor byl moc milý a pečlivý. Děkujeme!

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.