logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Cévní chirurgie (Praha)

Trápí vás vystouplé žilky či drobné žilní metličky? Neváhejte a navštivte soukromou cévní chirurgii (Praha) ATODA Medical.

Naše žilní poradna, respektive její špičkoví lékaři, se specializují na sklerotizaci žilek a sklerotizaci varixů (křečových žil). ATODA Medical je skvělou volbou ale i pro pacienty, které trápí:

  • Pocit těžkých a unavených nohou.
  • Otoky a bolest nohou.
  • Zarudnutí podél žil.
  • Svědění okolo varixů.

Pokud se vám po delším sezení špatně vstává a zažíváte bolesti, neváhejte navštívit našeho cévního chirurga MUDr. Róberta Novotného, Ph.D., FESSR, FICS.

Cévní chirurgie (Praha) - intro
Cévní chirurgie (Praha) - intro

Proč je naše cévní chirurgie (Praha) tak oblíbená?

icon

Ordinujeme
od 7:30 do 19 hodin.

icon

ATODA Medical je skvěle dostupná MHD a vždy u nás zaparkujete.

icon

Objednáte se vždy na přesný čas. Naši cévní chirurgové vás přijmou bez čekání.

icon

Všechny specializace
u nás najdete pod jednou střechou.

icon

Nabízíme prestižní péči na míru.

icon

V klientské zóně máte veškeré informace na jednom místě, nabízíme i konzultace přes telefon.

Spustit videoprohlídku kliniky

Sklerotizace žilek a varixů (křečových žil)

Sklerotizace cév je způsob léčby, kdy cévní chirurg vstřikuje sklerotizační látku do cév, a to buď jednoduchým vstřikem sklerotizačního roztoku či pěny. MUDr. Róbert Novotný, Ph.D., FESSR, FICS má bohaté zkušenosti se sklerotizací žilek a trpělivě vám vysvětlí, jak probíhá léčba.

ATODA Medical nabízí svým klientům komplexní lékařskou péči na jednom místě. Díky spolupráci chirurgie s dalšími odděleními vám doporučíme správnou léčbu a zařídíme pro vás i jakoukoliv následnou péči. Vyšetření cév a žil nohou je totiž často spojené s návštěvou angiologie či interny.

 

Nechte zmizet křečové žíly (léčba) a objevte znovu sebevědomí

Pokládáte si otázku, za jak dlouho zmizí žíly po sklerotizaci a jak se chovat po sklerotizaci?

Nejdříve je potřebné důkladné cévní vyšetření dolních končetin. Výhodou sklerotizace metličkových žilek je, že se jedná o ambulantní zákrok. Odstranění křečových žil nevyžaduje pracovní neschopnost a pacient po zákroku odchází zcela bez omezení. Tím se eliminují různá rizika, která se běžně musí na ambulanci řešit.

Pěnová sklerotizace žil se dle rozsahu potíží aplikuje jednorázově, nebo opakovaně.

photo

Perfektně odvedená sklerotizace žil (cena a procedury)

Naši cévní lékaři, včetně MUDr. Róberta Novotného, Ph.D., FESSR, FICS, jsou kapacity ve svém oboru. Lékaři vás nejdříve pečlivě vyšetří, následně se důkladně zeptají na veškeré údaje, které by se mohly týkat vašeho zdraví.

V případě potřeby je prohlídka doplněna ultrazvukem, po vyšetření vám lékaři představí vhodné řešení, ať už se jedná o kompresní punčochy, medikaci či sklerotizaci varixů. Jsme profesionální žilní klinika, ceník se liší dle počtu úkonů, vždy se ale k našim pacientům chováme transparentně a v první řadě nám jde o vaši spokojenost.

Proč byste měli zvolit oddělení cévní chirurgie ATODA Medical? Například proto, že nabízíme po zavolání termíny bez dlouhých čekacích lhůt a vy nemusíte ztrácet čas.

MUDr. Róbert Novotný, Ph.D. - Fotka
MUDr. Róbert Novotný, Ph.D.
Cévní chirurgie - Angiologie
Čeština Angličtina

V rámci naší cévní chirurgie se zaměřujeme na:

 

Vzdělání

2004 - 2011  Lékařská Fakulta Univerzity Karlovy v Hradci Králové (MUDr.)

2012 - 2018  1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze, oborová rada Experimentální Chirurgie (Ph.D.)

2019  atestace v oboru Cévní chirurgie

Přečíst více
Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Belinda Filippelli
starstarstarstarstar

My only regret is that I didn't sign up for a membership years ago! From the very first meeting with my GP (which was 90 minutes and she was really listening, nothing felt rushed) I have had really positive encounters with all the doctors, nurses, and staff at Atoda. They really do their best to make you feel comfortable and cared for. They take a holistic look at your health, the information is shared between doctors, and you can choose to see a specialist within the clinic or get a referral to another doctor where you insurance would cover so it's very flexible to your needs and budget. Most of all it just took all the stress out of visiting doctors and turned it into a pleasant and caring experience. Highly recommend.

photo
Daniel Bobek
starstarstarstarstar

Pan doktor Pavel Beno neuvěřitelný profesionál, ostatní také,sice zaplatíte,ale stojí to za to. Už po příchodu se začnete cítit jako VIP, jde přece i zdraví, už nikdy se nenechám ošetřit jinde. Už se těším na kontrolu, pan ex primář je kapacita,všem doporučuji a upřímně,zažil jsem toho už hodně po nemocnicích kde s k vám chovají jako by jste je obtezovali.

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.