logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Gynekologie (Praha)

Soukromá gynekologie ATODA Medical poskytuje špičkovou péči při řešení potíží a současně při opakované gynekologické prevenci. Naši lékaři řeší s pacienty nejčastěji:

  • Gynekologické záněty.
  • Výtoky.
  • Svědění.
  • Chronické záněty pochvy.
  • Menopauzu.
  • Předepisování antikoncepce.
  • Menstruační bolesti.
  • Rejuvenace pochvy.
  • Zajištění porodu.

Naše gynekologie v Praze má skvělé recenze. Je tomu tak hned z několika důvodů, přijďte se přesvědčit.

Gynekologie (Praha) - intro
Gynekologie (Praha) - intro

Proč se objednat na naší gynekologii?

icon

Objednáte se vždy na přesný čas. Naši gynekologové vás přijmou bez čekání a s úsměvem.

icon

Ordinujeme
od 7:30 do 19 hodin.

icon

Bojíte se, že budete mít problém se k nám dostat? ATODA Medical je skvěle dostupná MHD a vždy u nás zaparkujete.

icon

V klientské zóně máte veškeré informace na jednom místě, nabízíme i konzultace přes telefon.

icon

Nabízíme prestižní gynekologickou péči na míru.

icon

Všechny specializace
u nás najdete pod jednou střechou.

Spustit videoprohlídku kliniky

Jaké gynekologické vyšetření a testy provádíme?

Naši gynekologové přistupují ke všem potížím s diskrétností. Každé jedno vyšetření a testování, stejně jako preventivní gynekologická prohlídka, je vždy přizpůsobeno věku a sexuální aktivitě ženy s ohledem na možné rizikové faktory. Možnost zvolit si vyšetření doktorem nebo paní doktorkou? U nás samozřejmost!

Nejčastější úkony:

 

photo

Kdy má přijít na řadu gynekologická poradna a kdy dobrý gynekolog (Praha)?

Naši lékaři jsou opravdovými špičkami ve svém oboru. Na základě klasických i moderních vyšetření, včetně gynekologického ultrazvuku, předáváme pacientům vhodná doporučení. Díky zázemí a komplexní péči pod jednou střechou můžeme klientům zajistit nejlepší následnou péči, řešit specifické problémy v kooperaci například s odděleními urygynekologie či posílat pacientky na gynekologickou fyzioterapii.

Běžně také komunikujeme doporučení na externí výkony, jako například kyretáž, konizace, hystereskopie či ukončení gravidity. Víme, kdy by na řadu měla přijít ambulance a kdy může k řešení problému dopomoci pouze gynekologická či těhotenská poradna.

 

Naše soukromá gynekologie přijímá nové pacienty

Domníváte se, že nejlepší je gynekologická klinika (nebavíme-li se o pohotovosti), do které můžete přijít bez objednání? Poté bohužel budete pravděpodobně desítky minut, v některých případech i hodiny, čekat v čekárně, než si na vás doktor najde čas.

Naše soukromá gynekologie si domlouvá schůzky s klienty na základě telefonického a online objednání, a to na přesný čas. Přijmeme vás díky tomu bez čekání, s úsměvem na tváři a nabídneme vám péči na míru. Noví pacienti nepotřebují doporučení, u nás totiž přistupujeme ke všem pacientům bez rozdílu a věnujeme jim plnou pozornost.

Svěřte se do rukou našich gynekologů

MUDr. Martin Hrehorčák - Fotka
MUDr. Martin Hrehorčák
Gynekologie
Čeština Angličtina

Promoval jsem v roce 1997 na 1. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze.
Své vzdělání a zkušenosti jsem dále prohluboval v oblasti porodnictví a gynekologie v Univerzitní nemocnici Motol i na Univerzitě Karlově v Praze.
Studoval jsem obory neplodnosti, medicínské péče o matku a dítě, dětské gynekologie a pokročilých ultrazvukových vyšetření.

Přečíst více
MUDr. Marcela Lincová - Fotka
MUDr. Marcela Lincová
Gynekologie a urogynekologie
Čeština Angličtina
Přečíst více
Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Belinda Filippelli
starstarstarstarstar

My only regret is that I didn't sign up for a membership years ago! From the very first meeting with my GP (which was 90 minutes and she was really listening, nothing felt rushed) I have had really positive encounters with all the doctors, nurses, and staff at Atoda. They really do their best to make you feel comfortable and cared for. They take a holistic look at your health, the information is shared between doctors, and you can choose to see a specialist within the clinic or get a referral to another doctor where you insurance would cover so it's very flexible to your needs and budget. Most of all it just took all the stress out of visiting doctors and turned it into a pleasant and caring experience. Highly recommend.

photo
Sabina Günther
starstarstarstarstar
Docházím s roční dcerou k paní doktorce Podstolské. Jsem velmi spokojená s jejím individuálním přístupem, ochotou řešit i zdánlivé maličkosti. Samozřejmostí je profesionální a zároveň přátelský přístup. Také jsem ráda za příjemnou ordinaci s hracím kobercem, vyhřívaním nad přebalovacím pultem, možnost vjet s kočárkem až do ordinace. Péče sester a jejich asistence při prohlídkách je absolutně nadstandardní. Oceňuji i smskový systém, který včasné připomíná termín kontroly/vyšetření.
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.