logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Psychoterapie Praha - špičkový psychoterapeut

Psychoterapie není pouze pro ty, kteří prochází krizovými situacemi nebo trpí závažnými psychickými problémy. Návštěva psychoterapeuta je pro každého, kdo touží po osobním růstu a lepším porozumění sám sobě.

Často se na nás obrací lidé v situacích, kdy se ocitnou na rozcestí a již si sami neví rady. Návštěvu psychoterapeuta mohou lidé vyhledávat z různých důvodů. Důvodem může být například smutek, nespavost, vyhoření, boj s obavami, deprese, či panické ataky, a také výzvy spojené s partnerskými vztahy. Důvodem může být i touha dosáhnout celkové pohody a lépe porozumět sobě samým.

Naši nejlepší psychoterapeuti vám nabídnou individuální péči a prostor pro prozkoumání a řešení složitých životních situací. V ATODA Medical si klademe za cíl nejen zkoumat psychické aspekty, ale také spojovat mentální a tělesné procesy, abychom vám pomohli dosáhnout celkové vyrovnanosti.

Domluvte si schůzku a náš špičkový psychoterapeut se o vás postará. Objednat se je možné na ráno, odpoledne i večer, dle vašeho přání.

Psychoterapie (Praha) nabízí komplexní péči o duševní zdraví

V ATODA Medical jsme si vědomi si toho, že zdravotní obtíže mohou být komplexní povahy, a že často psychoterapie nestačí. Psychické obtíže se velmi často projevují i na našem fyzickém zdraví, anebo naopak může být psychická nerovnováha způsobena fyzickým zdravotním problémem. Nabízíme vám špičkovou péči šitou na míru, kde veškeré potřebné odbornosti naleznete pod jednou střechou, a kde vám pomůžeme na správné cestě k psychickému a fyzickému zdraví.

Dětská psychoterapie (Praha) pro všechny věkové skupiny

Naši psychoterapeuti v ATODA Medical poskytují podporu pro dospělé, dospívající a teenagery. Pro každou věkovou skupinu včetně dětí, které jsou vítány u našich dětských psychoterapeutů, objednáváme schůzky vždy na přesný čas. Jsme odhodláni poskytovat psychoterapeutickou pomoc bez čekání a se vstřícným přístupem.

S naším psychoterapeutem naleznete cestu k emocionální pohodě

Psychoterapeut (Praha) v ATODA Medical vám může poskytnout podporu a pomoc v širokém spektru životních výzev. Terapie se zaměřuje na řešení nespokojenosti, zlepšení vztahů, pomoc v obtížných životních situací a podporu při zvládání hlubších traumat. Je to individuální proces, kde si vy sami stanovíte cíle a společně s terapeutem pracujete na dosažení celkového duševní a emocionální pohody. Bez ohledu na to, jestli procházíte krizí, máte potíže ve vztazích nebo hledáte prostor pro sebepoznání, psychoterapeut vám může být oporou na cestě k lepšímu životu. Může vám poskytnout nástroje a strategie pro efektivní řešení konkrétních situací a podporovat vás při postupném dosahování vašich individuálních cílů.

Není důležité, zda procházíte náročným obdobím života, máte vztahové potíže, nebo jste na cestě k lepšímu sebepoznání. Psychoterapeut v ATODA Medical stojí po vašem boku, aby vám pomohl objevit nové perspektivy, nalézt rovnováhu a podporovat vás na cestě k vašemu osobnímu rozvoji.

Párová psychoterapie

Když se párům nedaří nalézt východisko z jejich déle trvajících obtíží a potřebují někoho třetího (psychoterapeuta), kdo jim pomůže se lépe dorozumět.

Rodinná psychoterapie

Rodinná terapie pomáhá podobně jako párová dorozumět se tam, kde to bez pomoci z venku nedaří. Také se často aplikuje pokud se v rámci rodiny objeví u někoho z členů symptom bez fyziologického nálezu, psychické problémy, častá nemocnost, či třeba u dětí obtíže typu pomočování, těžko zvladatelné chování apod.

Krizová intervence

V krizových okamžicích, kdy je vyžadována co nejrychlejší pomoc psychoterapeuta. Bývá na rozdíl od psychoterapie krátkodobějšího charakteru.

 

Svěřte se do rukou našich psychoterapeutů (Praha)

PhDr. Miroslava Benešová (koučing) - Fotka
PhDr. Miroslava Benešová (koučing)
Psychologie
Čeština Angličtina

Vzdělání:
Atestace v oboru klinická psychologie a funkční specializace se zaměřením na psychoterapii.

Jednooborová klinická psychologie na Filozofické fakultě UK v Praze.

Postgraduální studium lékařské psychologie na 1. lékařské fakultě UK.

Aktuálně výcvik v Psychoterapii zaměřené na přenos a protipřenos v psychoterapii.

Přečíst více
Mgr. Lucie Novotná - Fotka
Mgr. Lucie Novotná
Psychologie
Čeština Angličtina Francouština

Věřím, že každý člověk má v sobě potenciál žít naplněný život a mou snahou je pomoci svým klientům tento potenciál znovuobjevit, nalézt cestu k sobě a ke svým zdrojům.

Přečíst více
Mgr. Matějková Monika - Fotka
Mgr. Matějková Monika
Dětská psychologie
Čeština Angličtina

Jsem psycholog s psychoterapeutickým vzděláním. Věnuji se zejména dětské klientele poradenství, psychoterapie a diagnostika. A s tím souvisí i práce s rodinou, jako systémem, tedy i poradenství rodičům, rodině například při složitých situacích v rodině (rozvod, onemocnění, úmrtí...). Věřím, že rodina je systém a jako s takovým se s ní musí i pracovat. Současně věřím, že velmi důležitá je i edukace o konkrétním psychickém onemocnění, proto nabízím i tyto konzultace zejména pro rodiče.

Stáhnout diplom

 

Přečíst více
Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Jaroslav Rejmont
starstarstarstarstar

Jsem s klinikou naprosto spokojen. Pěkné, čisté prostředí, dobrá organizace a hlavně, to co nedokázali vyřešit předchozí tři doktoři, to mi zde paní doktorka vyřešila při první návštěvě. Oceňuji profesionalitu doktorky--Urologie. Tisíceré díky !!!!

photo
Petra Egerova
starstarstarstarstar

Toto zdravotní zařízení jsem si vybrala na základě toho, že když se objednáte, (sice za poplatek) tak se vám doktor věnuje přes hodinu. Vstřícný a příjemný personál na recepci vám vše vysvětlí a pak si pro vás osobně přijde lékař.Mohu jen a jen doporučit.

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.