logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Otevírací doba během vánočních svátků, budova A: 25.12. zavřeno, 26.12. zavřeno, 27.12. 7:30-16h, 28.12. 7:30-19h,          29.12. 7:30-16h, 1.1.2024 zavřeno
Více informací
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00
Otevírací doba během vánočních svátků, budova A: 25.12. zavřeno, 26.12. zavřeno, 27.12. 7:30-16h, 28.12. 7:30-19h,          29.12. 7:30-16h, 1.1.2024 zavřeno Více informací

Psychoterapie Praha - špičkový psychoterapeut

Psychoterapie není pouze pro ty, kteří prochází krizovými situacemi nebo trpí závažnými psychickými problémy. Návštěva psychoterapeuta je pro každého, kdo touží po osobním růstu a lepším porozumění sám sobě.

Často se na nás obrací lidé v situacích, kdy se ocitnou na rozcestí a již si sami neví rady. Návštěvu psychoterapeuta mohou lidé vyhledávat z různých důvodů. Důvodem může být například smutek, nespavost, vyhoření, boj s obavami, deprese, či panické ataky, a také výzvy spojené s partnerskými vztahy. Důvodem může být i touha dosáhnout celkové pohody a lépe porozumět sobě samým.

Naši nejlepší psychoterapeuti vám nabídnou individuální péči a prostor pro prozkoumání a řešení složitých životních situací. V ATODA Medical si klademe za cíl nejen zkoumat psychické aspekty, ale také spojovat mentální a tělesné procesy, abychom vám pomohli dosáhnout celkové vyrovnanosti.

Domluvte si schůzku a náš špičkový psychoterapeut se o vás postará. Objednat se je možné na ráno, odpoledne i večer, dle vašeho přání.

Psychoterapie (Praha) nabízí komplexní péči o duševní zdraví

V ATODA Medical jsme si vědomi si toho, že zdravotní obtíže mohou být komplexní povahy, a že často psychoterapie nestačí. Psychické obtíže se velmi často projevují i na našem fyzickém zdraví, anebo naopak může být psychická nerovnováha způsobena fyzickým zdravotním problémem. Nabízíme vám špičkovou péči šitou na míru, kde veškeré potřebné odbornosti naleznete pod jednou střechou, a kde vám pomůžeme na správné cestě k psychickému a fyzickému zdraví.

Dětská psychoterapie (Praha) pro všechny věkové skupiny

Naši psychoterapeuti v ATODA Medical poskytují podporu pro dospělé, dospívající a teenagery. Pro každou věkovou skupinu včetně dětí, které jsou vítány u našich dětských psychoterapeutů, objednáváme schůzky vždy na přesný čas. Jsme odhodláni poskytovat psychoterapeutickou pomoc bez čekání a se vstřícným přístupem.

S naším psychoterapeutem naleznete cestu k emocionální pohodě

Psychoterapeut (Praha) v ATODA Medical vám může poskytnout podporu a pomoc v širokém spektru životních výzev. Terapie se zaměřuje na řešení nespokojenosti, zlepšení vztahů, pomoc v obtížných životních situací a podporu při zvládání hlubších traumat. Je to individuální proces, kde si vy sami stanovíte cíle a společně s terapeutem pracujete na dosažení celkového duševní a emocionální pohody. Bez ohledu na to, jestli procházíte krizí, máte potíže ve vztazích nebo hledáte prostor pro sebepoznání, psychoterapeut vám může být oporou na cestě k lepšímu životu. Může vám poskytnout nástroje a strategie pro efektivní řešení konkrétních situací a podporovat vás při postupném dosahování vašich individuálních cílů.

Není důležité, zda procházíte náročným obdobím života, máte vztahové potíže, nebo jste na cestě k lepšímu sebepoznání. Psychoterapeut v ATODA Medical stojí po vašem boku, aby vám pomohl objevit nové perspektivy, nalézt rovnováhu a podporovat vás na cestě k vašemu osobnímu rozvoji.

Párová psychoterapie

Když se párům nedaří nalézt východisko z jejich déle trvajících obtíží a potřebují někoho třetího (psychoterapeuta), kdo jim pomůže se lépe dorozumět.

Rodinná psychoterapie

Rodinná terapie pomáhá podobně jako párová dorozumět se tam, kde to bez pomoci z venku nedaří. Také se často aplikuje pokud se v rámci rodiny objeví u někoho z členů symptom bez fyziologického nálezu, psychické problémy, častá nemocnost, či třeba u dětí obtíže typu pomočování, těžko zvladatelné chování apod.

Krizová intervence

V krizových okamžicích, kdy je vyžadována co nejrychlejší pomoc psychoterapeuta. Bývá na rozdíl od psychoterapie krátkodobějšího charakteru.

 

Svěřte se do rukou našich psychoterapeutů (Praha)

PhDr. Miroslava Benešová (koučing) - Fotka
PhDr. Miroslava Benešová (koučing)
Psychologie
Čeština Angličtina

Vzdělání:
Atestace v oboru klinická psychologie a funkční specializace se zaměřením na psychoterapii.

Jednooborová klinická psychologie na Filozofické fakultě UK v Praze.

Postgraduální studium lékařské psychologie na 1. lékařské fakultě UK.

Aktuálně výcvik v Psychoterapii zaměřené na přenos a protipřenos v psychoterapii.

Přečíst více
Mgr. Lucie Novotná - Fotka
Mgr. Lucie Novotná
Psychologie
Čeština Angličtina Francouština

Věřím, že každý člověk má v sobě potenciál žít naplněný život a mou snahou je pomoci svým klientům tento potenciál znovuobjevit, nalézt cestu k sobě a ke svým zdrojům.

Přečíst více
Mgr. Matějková Monika - Fotka
Mgr. Matějková Monika
Dětská psychologie
Čeština Angličtina

Jsem psycholog s psychoterapeutickým vzděláním. Věnuji se zejména dětské klientele poradenství, psychoterapie a diagnostika. A s tím souvisí i práce s rodinou, jako systémem, tedy i poradenství rodičům, rodině například při složitých situacích v rodině (rozvod, onemocnění, úmrtí...). Věřím, že rodina je systém a jako s takovým se s ní musí i pracovat. Současně věřím, že velmi důležitá je i edukace o konkrétním psychickém onemocnění, proto nabízím i tyto konzultace zejména pro rodiče.

Stáhnout diplom

 

Přečíst více
Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Tatiana Mariánková
starstarstarstarstar

S Atodou jsem velmi spokojená, obě moje děti jsou tam přihlášené od té doby, co jsme se přestěhovali zpět do Prahy.

photo
Martina Stenzlová
starstarstarstarstar
Skvělý přístup a personál, roční balíček plus se opravdu vyplatí, zahrnuta veškerá péče.
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.