logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Psychoterapie Praha - špičkový psychoterapeut

Domluvte si schůzku a náš špičkový psychoterapeut se o vás postará. Objednat se je možné na ráno, odpoledne i večer, dle vašeho přání.

Individuální psychoterapie

Psychoterapie je nejen léčba duševních onemocnění, ale též seberozvojová metoda pro lidi zdravé. Mimo jiné pomáhá těm, kdo chtějí porozumět sami sobě i lidem kolem, případně se odhodlají docílit v životě změn a hledají odborníka, který je nezaujatě podpoří v dobré cestě.

Párová psychoterapie

Když se párům nedaří nalézt východisko z jejich déle trvajících obtíží a potřebují někoho třetího (psychoterapeuta), kdo jim pomůže se lépe dorozumět.

Rodinná psychoterapie

Rodinná terapie pomáhá podobně jako párová dorozumět se tam, kde to bez pomoci z venku nedaří. Také se často aplikuje pokud se v rámci rodiny objeví u někoho z členů symptom bez fyziologického nálezu, psychické problémy, častá nemocnost, či třeba u dětí obtíže typu pomočování, těžko zvladatelné chování apod.

Krizová intervence

V krizových okamžicích, kdy je vyžadována co nejrychlejší pomoc psychoterapeuta. Bývá na rozdíl od psychoterapie krátkodobějšího charakteru.

Špičkový psychoterapeut Praha

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Ana Fate
starstarstarstarstar

Skvělá klinika, velmi ochotné příjemné recepční! Navštívili jsme dermatoložku a byla prostě perfektní, cítíte se mnohem klidněji, když jste v rukou profesionála. Žádné čekání, přesně podle plánu a dokonce i káva je skvělá :)

photo
Stanislava Foltýnová
starstarstarstarstar

Lepsiu kliniku som si nemohla vybrat. Pre mna uplne TOP. Tak mily a profesionalny personál aký je v Atode sa len tak nevidi. S mojim panickym strachom z jehal, sme nasli sposob ako som prekonala v pohode vsetky odbery pocas tehotenstva... gynekolog MUDr. Vlcek je pedant, ktory nic nepodcenuje! Po narodeni synceka, som prihlasila do atody i neho. Pravidelne kontroly v presny cas, kedy pridem a nemusim cakat sa ani z daleka nevyrovnaju tomu aky starostlivy ma pristup pani pediatrička! Pomer cena/kvalita je viac ako priaznivy!  Ked si zoberiem potaz v to, ze takmer vsetko mam pod jednou strechou a nemusim behat po polke Prahy...tak to za to rozhodne stoji!

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.