logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Psychiatrie (Praha)

V dnešní uspěchané době je stále více lidí vystaveno různým tlakům a psychickým výzvám. Pokud se potýkáte s emocionálními nebo psychickými obtížemi, je důležité si uvědomit, že nejste sami. V ATODA Medical rozumíme tomu, jak důležité je mít k dispozici odborníky, kteří vám mohou poskytnout podporu a pomoc při zvládání těchto obtíží.

Náš soukromý psychiatr se specializuje na péči o dospělé klienty a je vyškolen v řešení různorodých psychických obtíží, které mohou ovlivňovat váš každodenní život.

Psychiatrie (Praha) - intro
Psychiatrie (Praha) - intro

Proč se objednat k naší soukromé psychiatričce?

icon

Objednáte se vždy na přesný čas. Naši psychologové vás přijmou bez čekání a s úsměvem.

icon

Nabízíme prestižní psychiatrickou péči na míru.

icon

Ordinujeme
od 7:30 do 19 hodin.

icon

Všechny specializace
u nás najdete pod jednou střechou.

icon

Bojíte se, že budete mít problém se k nám dostat? ATODA Medical je skvěle dostupná MHD a vždy u nás zaparkujete.

icon

V klientské zóně máte veškeré informace na jednom místě, nabízíme i konzultace přes telefon.

Spustit videoprohlídku kliniky

Soukromá psychiatrie (Praha)

Nabízíme individuální přístup zaměřený na vaše potřeby a spolu s vámi hledáme nejefektivnější způsob, jak dosáhnout vašich cílů a zlepšit vaše psychické zdraví. Zabýváme se diagnostikou a léčbou psychických poruch, se kterými se mohou dospělí lidé potýkat:

  • Deprese
  • Úzkostné poruchy
  • Bipolární porucha
  • Psychotická onemocnění
  • Obsedantně-kompulzivní poruchy
  • Poruchy nálad
  • Poruchy spánku
  • Závislosti

Soukromá psychiatrie (Praha) v ATODA Medical poskytuje nejen kvalitní ambulantní psychiatrickou péči pro nové pacienty, ale také se zaměřuje na komfort a pohodlí našich klientů. Psycholog vs psychiatr? Nevíte koho zvolit? Kontaktujte nás a my vám poradíme.

 

Náš soukromý psychiatr pomůže tam, kde nestačíte

V ATODA Medical jsme přesvědčeni, že není nic špatného na tom, když dospělí lidé vyhledávají pomoc odborníka místo toho, aby se s psychickými obtížemi potýkali sami. Vyhledání odborné pomoci v je skvělým krokem směrem k sebe zlepšení a zvládnutí obtíží. Nestyďte se hledat pomoc, když ji potřebujete. V ATODA Medical věříme, že společným úsilím můžeme dosáhnout optimálního duševního zdraví a žít plnohodnotný život.

photo

Naše soukromá psychiatrická klinika má krátkou čekací dobou

Ambulance a psychiatrická centra v Praze často nabízí pacientům nesmyslné čekací lhůty a termíny. Pokud nechcete v jiných zařízeních dlouho čekat, kontaktujte naši soukromou psychiatrickou kliniku (Praha), kde získáte tu nejlepší rodinnou i individuální péči.

Dejte nám příležitost vám pomoci na vaší cestě k psychické pohodě.V případě akutního zhoršení vašeho psychického stavu se prosím obraťte na nonstop službu

Centrum krizové intervence, tel. 284 016 666
areál Psychiatrické nemocnice Bohnice, Ústavní 91, Praha 8 – Bohnice

nebo

Krizové centrum RIAPS,
tel. 222 586 768
Chelčického 39, Praha 3

Svěřte se do rukou našich psychiatrů

MUDr. Eva Mikocziová - Fotka
MUDr. Eva Mikocziová
„Nezáleží na tom, kolikrát jsme v životě upadli, ale kolikrát jsme dokázali znovu vstát!“
Psychiatrie
Čeština Angličtina

Absolventka 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze, mám specializovanou způsobilost v oboru psychiatrie. Působím jako lékař v Psychiatrické nemocnici Bohnice, kde jsem absolvovala celý specializační výcvik a získala zkušenosti s akutní i následnou péčí na obecné psychiatrii, oddělení závislostí a gerontopsychiatrii. Jsem také držitelkou Diplomu celoživotního vzdělávání lékařů. Kromě medicíny mám vystudovanou biochemii a analytickou chemii (Ing.).
 

Přečíst více
MUDr. Jan Fiala, Ph.D. - Fotka
MUDr. Jan Fiala, Ph.D.
Psychiatrie
Čeština Angličtina

Specializuji se na diagnostiku a léčbu duševních onemocnění a poruch, včetně poruch úzkostných a osobnostní problematiku. Mimo jiné také na terapeutickou podporu zaměřenou na udržení a dynamiku partnerských vztahů a na analýzu a podporu rozhodovacího procesu i top manažerskou problematiku. 
 

Přečíst více
Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Lucie Knezourkova
starstarstarstarstar
Atoda me oslovila uz od zacatku hledani na internetu, vse prehledne a jednoduche. Klient je na prvnim miste a jednani je vynikajici. Komunikace se vsemi od recepce po doktory je s takovou pijemne lidskou atmosferou s vysoce profesionalnim pristupem. Hned jsem si zaplatila clenstvi a s radosti. Objednani vzdy bylo na presnou hodinu, jeste si stihnete dat cerstvou kavu v salonku. Lucie.
photo
Vilma Vaitieke
starstarstarstarstar

Po letech extrémně špatných zkušeností s lékaři pro děti v Praze - tato klinika a naše nová lékařka paní MUDr. Agnieszka Podstolská je prostě ráj. Velmi profesionální a milý přístup, rychlá obsluha, dobrá komunikace v cz nebo angličtině (!), ochota pomoci, která se jinde těžko hledá. Velmi čisté a příjemné prostředí ve srovnání s místy „zdarma“ jinde, kde najdete smradlavé přeplněné malé čekárny s hrubým personálem, zejména sestřičkami ze staré školy, které vás nenávidí za to, že jste cizinci. Děkujeme všem, že jste tu pro nás pokaždé, když je to potřeba!

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.