logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Otevírací doba během vánočních svátků, budova A: 25.12. zavřeno, 26.12. zavřeno, 27.12. 7:30-16h, 28.12. 7:30-19h,          29.12. 7:30-16h, 1.1.2024 zavřeno
Více informací
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00
Otevírací doba během vánočních svátků, budova A: 25.12. zavřeno, 26.12. zavřeno, 27.12. 7:30-16h, 28.12. 7:30-19h,          29.12. 7:30-16h, 1.1.2024 zavřeno Více informací

Kosmetika (Praha)

Rádi se staráte o svoji pleť, či naopak nevíte, jak o svoji pleť správně pečovat?

Trápí Vás aknózní, přecitlivělá, nebo dehydratovaná pokožka?

Váháte, zda navštívit kosmetický salon, nebo lékaře?

Zvažujete různé kosmetické salony (Praha)?

Navštivte naší dermální specialistku v lékařském prostředí na klinice ATODA Medical v Praze!

Kosmetika (Praha) - intro
Kosmetika (Praha) - intro

Proč se objednat na naší kosmetiku v Praze?

icon

ATODA Medical je skvěle dostupná MHD a vždy u nás zaparkujete.

icon

Ordinujeme
od 7:30 do 19 hodin.

icon

Objednáte se vždy na přesný čas. Naše kosmetičky vás přijmou bez čekání a s úsměvem.

Spustit videoprohlídku kliniky

Jmenuji se Anna-Marie a jsem dermální specialistka

Ráda bych na úvod uvedla, že si se svými klienty zakládám na dlouhodobém vztahu.
Opravdu mi záleží na tom, abyste se za mnou vraceli s radostí a výsledky mé péče byly na vaší pokožce viditelné jak po prvním ošetření, tak i dlouhodobě. Na úvod si spolu popovídáme a představím vám kosmetické ošetření pleti. Řekneme si, proč ke mně přicházíte, co očekáváte, jaké kosmetické služby vám mohu nabídnout a co pro vás mohu udělat. Nemusíte se bát žádných drastických technik, naopak, přijdete ke mně relaxovat.

Ráda vám poradím, jak by bylo ideální o váš typ pleti pečovat i doma, vše si spolu můžeme krok po kroku projít, ráda vám vysvětlím vše, co se týká pokožky a péče o ni. Nemusíte si být jisti, které z typu ošetření by bylo vhodné přímo pro vás, vše si řekneme při osobním setkání.
Nejlepší kosmetika Praha 7 Holešovice ATODA nestojí jen na mně, pomocí jsou pro mě také moji kolegové, dermatologové a ostatní specialisté v ATODA Medical, se kterými mohu spolupracovat. Kůže je orgán, který nás chrání. Nejen vnější vlivy, ale i vnitřní procesy mohou mít tak vliv na zdraví a vzhled kůže. Spolupráce specialistů je v tomto případě velkým přínosem.

Pokud máte potíže týkající se vaší pleti, myslíte si, že by pro vás bylo vhodné hloubkové čištění pleti (Praha), nebo potíže s pletí nemáte a chcete si prostě přijít odpočinout a nechat se hýčkat, neváhejte si u mě sjednat termín.

Budu o Vás s radostí pečovat.
Srdečně se na Vás těším.
Anna-Marie Haš

 

photo

Provádím tři druhy ošetření:

REGULATING: Kosmetické ošetření

Luxusní kosmetický salon Praha 7 nabízí perfektní řešení pro nečistou pleť.

Aknózní, mastná a nečistá pleť představuje jeden z nejčastějších pleťových problémů. Trápí dívky i chlapce při dospívání, ale také stále více dospělých žen a mužů.

Taková pleť vyžaduje kombinaci účinných látek, které redukují produkci kožního mazu bez vysušení pokožky a eliminují zánětlivost v kůži. Řada REGULATING kombinuje regulační složky se zklidňujícím účinkem a dodává vyrovnaný, matný a rozzářený vzhled pleti.

Zvlhčující komplex obnovuje rovnováhu pleti a navíc ji hydratuje.

SENSITIVE: Hloubkové čištění pleti Praha

Zklidňující péče pro přecitlivělou pleť a pleť trpící růžovkou (rosacea).

Citlivá pleť reaguje obzvláště citlivě na vnější podněty, vyžaduje větší pozornost v péči o ni. Častokrát jsou důsledkem pocity pnutí, svědění, pálení, začervenalá a suchá místa na kůži, nebo dokonce alergické reakce.

Péče z řady SENSITIVE zklidňuje namáhanou a začervenalou pleť. Posiluje kožní bariéru a tím také její odolnost vůči vnějším podnětům a podráždění. Začervenání i pocity napětí jsou redukovány a obsah vlhkosti v pokožce je dlouhodobě zvýšený.

Pokožka je okamžitě zklidněna.

HYDRATING: Kosmetika Holešovice

Intenzivní hydratační péče pro suchou pleť.

Hydratace je elixírem života naši pleti. Pokožka by však neměla být hydratována pouze dostatečným pitným režimem, ale měli bychom jí zajistit také dostatečnou hydrataci používáním správně zvolené pleťové péče, která se stará o zásobování a vázání vlhkosti v pleti. Řada HYDRATING obsahuje složky, které podporují vázání vlhkosti v buněčné vrstvě pokožky.

Výsledkem je svěží, hydratovaná a zdravě vypadající pokožka.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Martina Stenzlová
starstarstarstarstar
Skvělý přístup a personál, roční balíček plus se opravdu vyplatí, zahrnuta veškerá péče.
photo
Nada Soukupová
starstarstarstarstar
Atoda Medical je soukromé zařízení a jeho ceny jsou totožné s ostatními zařízeními tohoto druhu. Za to ale máme my klienti bonus v podobě nadstandardních služeb a za tím si stojím!!! Všichni lékaři, sestřičky ale i slečny recepční tvoří podle mého názoru skvělý tým a já se do této kliniky vždy těším. A že nejsem zrovna pacient, který si nechá všechno líbit:-) Mám svoje nároky, které nemůžu říci, že by nebyli plněny. Proto jsem si opět prodloužila registraci a zřejmě to tak i zůstane do budoucna. Chtěla bych poděkovat paní Karolíně Hrubé, která si získala moji důvěru a moc mě pomohla v situaci, se kterou jsem si nevěděla rady.Je to člověk na svém místě a velký profesionál. :-) Děkuji i všem ostatním .....
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.