logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Otevírací doba během vánočních svátků, budova A: 25.12. zavřeno, 26.12. zavřeno, 27.12. 7:30-16h, 28.12. 7:30-19h,          29.12. 7:30-16h, 1.1.2024 zavřeno
Více informací
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00
Otevírací doba během vánočních svátků, budova A: 25.12. zavřeno, 26.12. zavřeno, 27.12. 7:30-16h, 28.12. 7:30-19h,          29.12. 7:30-16h, 1.1.2024 zavřeno Více informací

Nutriční terapeut (Praha)

Holistic Health Coaching je přístup k osobnímu rozvoji a zdraví, který se zaměřuje na celistvý pohled na člověka, zahrnující fyzické, emocionální a mentální aspekty. Nutriční terapie je specializovaný obor, který využívá optimální stravování jako klíčový nástroj pro prevenci onemocnění a podporu celkového zdraví.

Potřebujete životní změnu, cítíte, že nemáte ideální způsob stravování, druh či množství pohybu a celkově se necítíte dobře? Nevíte jak dál?

Nutriční terapeut (Praha) - intro
Nutriční terapeut (Praha) - intro

Proč je naše nutriční terapeutka tak oblíbená?

icon

Ordinujeme

od 7:30 do 19 hodin.

icon

Všechny specializace u nás najdete pod jednou střechou.

icon

Objednáte se vždy na přesný čas. Naše nejlepší ortopedie přijímá pacienty bez čekání a s úsměvem.

Spustit videoprohlídku kliniky

Nutriční terapie (Praha)

Naše oddělení v oblasti zdraví a pohody propojuje Holistic Health Coaching s odbornou nutriční terapií. Pomáhá klientům identifikovat a porozumět jejich individuálním potřebám a cílům týkajícím se zdraví a pohody. Zahrnují širokou škálu aspektů, včetně životosprávy, výživy, fyzické aktivity, stresu, emocionálního zdraví, spánku a dalších faktorů ovlivňující celkovou pohodu.

Svět si ,,redukujeme" na to, co si z různých důvodů o sobě a o světe kolem myslíme. Pojďte změnit, co brání šťastnějšímu, zdravějšímu a naplněnému životu.

 

Součástí nutričního poradenství je:

  • Vyhodnocení zdravotního stavu, potřeb a cílů.
  • Základy zdravé výživy a význam správné stravy pro celkové zdraví.
  • Analýza stávajícího jídelníčku a stravovacích návyků.
  • Diskuze o stravovacím plánu a vhodné pohybové aktivitě.
  • Pokud to situace vyžaduje, návrh vhodných doplňků stravy a vitamínů.
  • Zhodnocení zdravotního stavu s praktickým lékařem a terapeutem.
  • Sestavení celkového plánu pro klienta, který zahrnuje stravovací, léčebné, psychologické a fyzikální aspekty.
  • Zhodnocení dosažených výsledků, navržení dlouhodobých procesů.
photo

Naše koučka / náš nutriční poradce vám pomůže najít cestu sám k sobě

V ATODA Medical se nezajímáme pouze o symptomy, ale o celkové zdraví našich pacientů. Když se setkáme s obtížemi, které přetrvávají i po mnoha lékařských vyšetřeních, zaměřujeme se na propojení životního příběhu s fyzickým a emocionálním zdravím. Sledujeme nejen stravovací návyky, ale také rodinnou anamnézu a emocionální stav, abychom identifikovali možné zdravotní rizikové faktory.

Naše péče je zaměřena na podporu celostního zdraví a pohody. Nezáleží na tom, zda se jedná o chronické potíže s trávením, problémy s hmotností nebo psychickými obtížemi. Společně s vámi vytváříme individuální plán, který zahrnuje nutriční terapii, fyzickou aktivitu a podporu pro duševní pohodu. Věříme, že klíčem k dlouhodobému zdraví je celostní péče, která respektuje vaši jedinečnost a podporuje vás na cestě k optimálnímu fyzickému i duševnímu blahu.

 

Celostní zdraví řešíme napříč odděleními

Díky zázemí a komplexním službám pod jednou střechou můžeme klientům zajistit nejlepší péči a řešíme specifické problémy v kooperaci s dalšími odděleními.

V Praze existuje mnoho poradenských center pro podporu zdraví, ale naše klinika se zaměřuje na celostní zdraví, což je v běžných ambulancích často opomíjeno. Domluvíme s vámi schůzku na základě telefonického objednání, a to na přesný čas. Lékař má tak dostatek času se vám plně věnovat, neodbýt vás a nesnaží se najít to nejjednodušší řešení. Naopak to nejúčinnější. Přijmeme vás díky tomu bez čekání, s úsměvem na tváři a nabídneme vám péči na míru.

Svěřte se do rukou naší nutriční terapeutky

Tereza Agnew M.A. DiS. - Fotka
Tereza Agnew M.A. DiS.
„Jsi tím, co je tvým hlubokým a vytrvalým přáním, neboť tvé přání je tvá vůle, tvá vůle je tvé úsilí a tvé úsilí je tvůj osud.“
Nutriční terapeut, Holistic Health Coaching
Čeština Angličtina

Mám vysokoškolské a vyšší odborné vzdělání v nutriční terapii a v komunikaci. Kromě evidence-based medicine se zajímám i o moudré principy tradiční čínské medicíny, které jsem několik let studovala. Věřím, že jejich propojení spolu s unikátním příběhem každého člověka je klíčem k celostnímu přístupu. Cítím, že není většího poslání než pomoci druhému člověku. Věřím, že každý člověk je cenný a jedinečný. A že každý problém má řešení. Jde jen o to, objevit ten správný směr...

Přečíst více
Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Tomáš Hohl
starstarstarstarstar
Vynikající lékařské služby na profesionální úrovni. Naprostá spokojenost.
photo
Cukrfree
starstarstarstarstar

Byli jsme zde na kontrole kyčlí novorozence. Termín jsme dostali hned ten samý den, kdy jsem zavolala. Do ordinace jsme šli přesně na čas. Pan doktor byl moc milý a pečlivý. Děkujeme!

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.