logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Nutriční terapeut (Praha)

Holistic Health Coaching je přístup k osobnímu rozvoji a zdraví, který se zaměřuje na celistvý pohled na člověka, zahrnující fyzické, emocionální a mentální aspekty. Nutriční terapie je specializovaný obor, který využívá optimální stravování jako klíčový nástroj pro prevenci onemocnění a podporu celkového zdraví.

Potřebujete životní změnu, cítíte, že nemáte ideální způsob stravování, druh či množství pohybu a celkově se necítíte dobře? Nevíte jak dál?

Nutriční terapeut (Praha) - intro
Nutriční terapeut (Praha) - intro

Proč je naše nutriční terapeutka tak oblíbená?

icon

Ordinujeme

od 7:30 do 19 hodin.

icon

Všechny specializace u nás najdete pod jednou střechou.

icon

Objednáte se vždy na přesný čas. Naše nejlepší ortopedie přijímá pacienty bez čekání a s úsměvem.

Spustit videoprohlídku kliniky

Nutriční terapie (Praha)

Naše oddělení v oblasti zdraví a pohody propojuje Holistic Health Coaching s odbornou nutriční terapií. Pomáhá klientům identifikovat a porozumět jejich individuálním potřebám a cílům týkajícím se zdraví a pohody. Zahrnují širokou škálu aspektů, včetně životosprávy, výživy, fyzické aktivity, stresu, emocionálního zdraví, spánku a dalších faktorů ovlivňující celkovou pohodu.

Svět si ,,redukujeme" na to, co si z různých důvodů o sobě a o světe kolem myslíme. Pojďte změnit, co brání šťastnějšímu, zdravějšímu a naplněnému životu.

 

Součástí nutričního poradenství je:

  • Vyhodnocení zdravotního stavu, potřeb a cílů.
  • Základy zdravé výživy a význam správné stravy pro celkové zdraví.
  • Analýza stávajícího jídelníčku a stravovacích návyků.
  • Diskuze o stravovacím plánu a vhodné pohybové aktivitě.
  • Pokud to situace vyžaduje, návrh vhodných doplňků stravy a vitamínů.
  • Zhodnocení zdravotního stavu s praktickým lékařem a terapeutem.
  • Sestavení celkového plánu pro klienta, který zahrnuje stravovací, léčebné, psychologické a fyzikální aspekty.
  • Zhodnocení dosažených výsledků, navržení dlouhodobých procesů.
photo

Naše koučka / náš nutriční poradce vám pomůže najít cestu sám k sobě

V ATODA Medical se nezajímáme pouze o symptomy, ale o celkové zdraví našich pacientů. Když se setkáme s obtížemi, které přetrvávají i po mnoha lékařských vyšetřeních, zaměřujeme se na propojení životního příběhu s fyzickým a emocionálním zdravím. Sledujeme nejen stravovací návyky, ale také rodinnou anamnézu a emocionální stav, abychom identifikovali možné zdravotní rizikové faktory.

Naše péče je zaměřena na podporu celostního zdraví a pohody. Nezáleží na tom, zda se jedná o chronické potíže s trávením, problémy s hmotností nebo psychickými obtížemi. Společně s vámi vytváříme individuální plán, který zahrnuje nutriční terapii, fyzickou aktivitu a podporu pro duševní pohodu. Věříme, že klíčem k dlouhodobému zdraví je celostní péče, která respektuje vaši jedinečnost a podporuje vás na cestě k optimálnímu fyzickému i duševnímu blahu.

 

Celostní zdraví řešíme napříč odděleními

Díky zázemí a komplexním službám pod jednou střechou můžeme klientům zajistit nejlepší péči a řešíme specifické problémy v kooperaci s dalšími odděleními.

V Praze existuje mnoho poradenských center pro podporu zdraví, ale naše klinika se zaměřuje na celostní zdraví, což je v běžných ambulancích často opomíjeno. Domluvíme s vámi schůzku na základě telefonického objednání, a to na přesný čas. Lékař má tak dostatek času se vám plně věnovat, neodbýt vás a nesnaží se najít to nejjednodušší řešení. Naopak to nejúčinnější. Přijmeme vás díky tomu bez čekání, s úsměvem na tváři a nabídneme vám péči na míru.

Svěřte se do rukou naší nutriční terapeutky

Tereza Agnew M.A. DiS. - Fotka
Tereza Agnew M.A. DiS.
„Jsi tím, co je tvým hlubokým a vytrvalým přáním, neboť tvé přání je tvá vůle, tvá vůle je tvé úsilí a tvé úsilí je tvůj osud.“
Nutriční terapeut, Holistic Health Coaching
Čeština Angličtina

Mám vysokoškolské a vyšší odborné vzdělání v nutriční terapii a v komunikaci. Kromě evidence-based medicine se zajímám i o moudré principy tradiční čínské medicíny, které jsem několik let studovala. Věřím, že jejich propojení spolu s unikátním příběhem každého člověka je klíčem k celostnímu přístupu. Cítím, že není většího poslání než pomoci druhému člověku. Věřím, že každý člověk je cenný a jedinečný. A že každý problém má řešení. Jde jen o to, objevit ten správný směr...

Přečíst více
Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Iva Kuchařová
starstarstarstarstar

Pediatrie a paní doktorka Draxlová je TOP. Absolutně nikdo nemá problém dítě vyšetřit v sedě na zemi, počkat na správný okamžik. S dětmi jednají jako se sobě rovnými. Více takových pediatrií a lékařů!

photo
Stanislava Foltýnová
starstarstarstarstar

Lepsiu kliniku som si nemohla vybrat. Pre mna uplne TOP. Tak mily a profesionalny personál aký je v Atode sa len tak nevidi. S mojim panickym strachom z jehal, sme nasli sposob ako som prekonala v pohode vsetky odbery pocas tehotenstva... gynekolog MUDr. Vlcek je pedant, ktory nic nepodcenuje! Po narodeni synceka, som prihlasila do atody i neho. Pravidelne kontroly v presny cas, kedy pridem a nemusim cakat sa ani z daleka nevyrovnaju tomu aky starostlivy ma pristup pani pediatrička! Pomer cena/kvalita je viac ako priaznivy!  Ked si zoberiem potaz v to, ze takmer vsetko mam pod jednou strechou a nemusim behat po polke Prahy...tak to za to rozhodne stoji!

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.