Psychosomatika

Někdy nedokážeme vyjádřit své vnitřní pocity (radosti i bolesti) slovy a děje se tak za pomoci projevů těla. Často mimo úroveň našeho vědomí. Cílem psychosomatické terapie je najít zdroj obtíží a obnovit rovnováhu. Společně s naším lékařem, MUDr. Martinem Seifertem, se podíváte komplexně na Vaše potíže, ale zaměříte se i na aktivaci tělesných a duševních zdrojů. Na základě tohoto pohledu mohou být odhaleny jednotlivé psychosomatické symptomy a nemoci a navržena optimální léčba.

Psychosomatické konzultace nabízí v ATODA Medical MUDr. Martin Seifert, který se touto problematikou dlouhodobě zabývá. Podílel se na tvorbě Doporučeného postupu pro praktické lékaře „Psychosomatické poruchy a medicínsky nevysvětlitelné příznaky“ a je aktivním členem Společnosti psychosomatické medicíny české lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně, která tento znovuzrozený obor začleňuje do českého zdravotnického systému.

Častým problémem pacientů je psychosomatická deprese. Příznaky umíme poznat

Díky znalostem a zkušenostem našich lékařů dokážeme poznat mnoho zdravotních problémů. Příkladem je psychosomatická deprese. Příznaky mohou být různé a zkušené posouzení lékaře dokázalo dobře odhalit znaky této nemoci, díky čemuž došlo ke správné léčbě. Rozhodně nejde o jediný problém, proč k nám pacienti chodí.

VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
<p>Objednání na přesný čas – Žádné čekání</p>

Objednání na přesný čas – Žádné čekání

<p>Lékaři mají dostatek času se vám věnovat</p>

Lékaři mají dostatek času se vám věnovat

Příjemné domácí prostředí
Příjemné domácí prostředí

Psychosomatické problémy mohou být různého rázu

Na rozdíl od klasických medicínských postupů umíme hledat i psychosomatické příčiny nemocí. A to tak, že hledáme souvislosti mezi stavy těla a stavem duše. To vše spolu s prostředím může způsobovat psychosomatická onemocnění. Zkušení odborníci dokážou psychosomatické problémy nejenom odhalit, ale také je léčit správným způsobem.

Psychosomatická klinika je otevřena i vám

Máte zdravotní problém? Psychosomatická klinika ATODA Medical je zde i pro vás. Přijďte nebo se telefonicky objednejte. Jak na vyšetření, tak i v případě, kdy je vaší potřebou jenom psychosomatická poradna spojená s radou odborníka.

Naše psychosomatická klinika Praha odhalí všechny vaše potíže

Díky zkušenostem a znalostem v této oblasti umí naše psychosomatická klinika nabídnout i alternativní pohled na diagnostiku a léčbu. Cílem je odhalit potíže a navrhnout takové postupy, aby byla opět zajištěna celková rovnováha třeba i za využití moderních psychosomatik.

Špičková psychosomatika na klinice Praha je k vašim službám

Požadujete prvotní vyšetření nebo nový pohled na problém, který tato medicína dokáže přinést? Neváhejte a domluvte si termín návštěvy. Objednejte se mailem, telefonicky nebo osobně.

MUDr. Martin Seifert

Psychosomatika

Vzdělání: Všeobecné lékařství na 2. lékařské fakultě v Motole v roce 2009.

Praxe: III. interní klinika a klinika rehabilitace VFN v Praze. Klinika neurologické rehabilitace Regensburg, atestace z všeobecného praktického lékařství, postgraduálního vzdělávání - tříletá škola terapeutických masáží shiatsu, kurz myoskeletální medicíny.

Psychosomatické problematice už se věnuji léta a podílel se například na tvorbě Doporučeného postupu pro praktické lékaře Psychosomatické poruchy a medicínsky nevysvětlitelné příznaky.

Jazyky:  

Objednejte se ještě dnes

Chci objednat k lékaři
Recepce
oh +420 277 003 100
oh PO - PÁ 8:00 - 19:00