Praktický lékař Praha 7

Klasický a známý integrovaný lékařský obor, ve kterém dochází k poskytovaní zdravotních služeb všeobecně zaměřeným lékařem. Právě praktičtí lékaři jsou jedni z prvních, kam byste měli při svých problémech zamířit.

Praktický lékař je dostupný i u nás

Potřebujete zdravotní péči, kterou vám poskytne právě praktický lékař? Jelikož se zaměřujeme na celkovou komplexnost zdravotních služeb, nechybí mezi našimi odborníky ani praktiční lékaři. Jejich cílem je poskytnutí osobní péče každému z vás.

Náš praktický lékař nabídne mnoho služeb         

Je to především všeobecné zaměření, které náš praktický lékař má. Díky tomu je možné využívat řadu lékařských služeb. Může to být preventivní prohlídka u praktického lékaře, stejně jako diagnostika konkrétního problému, či doporučení ke specialistům pro odbornější posouzení problému.

VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
Objednání na přesný čas – Žádné čekaní
Objednání na přesný čas – Žádné čekaní
<p>Lékaři mají dostatek času se vám věnovat</p>

Lékaři mají dostatek času se vám věnovat

Příjemné domácí prostředí
Příjemné domácí prostředí

Náš praktický lékař na klinice - Praha 7 je pro každého z vás

V ATODA Medical poskytujeme péči jak rodinnou tak firemní. Praktický lékař může být dostupný pro každého z vás bez ohledu na váš věk nebo to zda jste Čech, dlouhodobě žijící cizinec v ČR nebo se řadíte do skupiny expats.

Naši praktiční lékaři Praha disponují moderními přístroji

Nejenom jejich odbornost je důvodem, proč je registrace u praktického lékaře v ATODA Medical stále oblíbenější. Disponujeme také moderními diagnostickými přístroji, díky kterým známe ihned výsledky krevních, ale i jiných rozborů. Díky tomu náš praktický lékař pro dospělé stejně jako praktický lékař pro děti a dorost může ihned zahájit léčbu. I to je důvod, proč jsou praktiční lékaři na naší klinice Praha 7 správnou volbou. Neváhejte a objednejte si telefonicky termín vaší prohlídky nebo využijte formulář níže.

MUDr. Henrieta Mavrogeni

Praktický lékař pro dospělé a vedoucí lékařka

Praxe: Apolonion Hospital Nicosia, Kypr (3 roky), Canadian Medical Care, Praha (8 let).

V ATODA Medical klademe velký důraz na komplexní preventivní péči. V našich ordinacích disponujeme moderními diagnostickými přístroji, díky kterým okamžitě známe výsledky krevních a jiných rozborů a může být bez odkladu zahájena léčba.

Jazyky:     

 

MUDr. Jana Pruklová

Praktický lékař pro dospělé

Praxe: Všeobecný praktický lékař Praktický lékař Spořilov, s.r.o.. Nemocnice Mělník – infekční oddělení, práce na lůžkovém oddělení, v infekční ambulanci, v poradně pro cestovní medicínu a v jaterní poradně

Významné diplomy: Diplom celoživotního vzdělávání. Kurz akupunktury při IPVZ. Základní kmen interní.

Jazyky:  

Objednejte se ještě dnes

Chci objednat k lékaři
Recepce
oh +420 277 003 100
oh PO 7:00 - 19:00, ÚT - PÁ 7:30 - 19:00