Praktický lékař Praha 7

Klasický a známý integrovaný lékařský obor, ve kterém dochází k poskytovaní zdravotních služeb všeobecně zaměřeným lékařem. Právě praktičtí lékaři jsou jedni z prvních, kam byste měli při svých problémech zamířit.

Praktický lékař je dostupný i u nás

Potřebujete zdravotní péči, kterou vám poskytne právě praktický lékař? Jelikož se zaměřujeme na celkovou komplexnost zdravotních služeb, nechybí mezi našimi odborníky ani praktiční lékaři. Jejich cílem je poskytnutí osobní péče každému z vás.

Náš praktický lékař nabídne mnoho služeb         

Je to především všeobecné zaměření, které náš praktický lékař má. Díky tomu je možné využívat řadu lékařských služeb. Může to být preventivní prohlídka u praktického lékaře, stejně jako diagnostika konkrétního problému, či doporučení ke specialistům pro odbornější posouzení problému. Disponujeme i moderním otoskopem pro vyšetření a léčbu zánětu středního ucha a zánětu zvukovodu.

VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
<p>Objednání na přesný čas – Žádné čekání</p>

Objednání na přesný čas – Žádné čekání

<p>Lékaři mají dostatek času se vám věnovat</p>

Lékaři mají dostatek času se vám věnovat

Příjemné domácí prostředí
Příjemné domácí prostředí

Náš praktický lékař na klinice - Praha 7 je pro každého z vás

V ATODA Medical poskytujeme péči jak rodinnou tak firemní. Praktický lékař může být dostupný pro každého z vás bez ohledu na váš věk nebo to zda jste Čech, dlouhodobě žijící cizinec v ČR nebo se řadíte do skupiny expats.

Naši praktiční lékaři Praha disponují moderními přístroji

Nejenom jejich odbornost je důvodem, proč je registrace u praktického lékaře v ATODA Medical stále oblíbenější. Disponujeme také moderními diagnostickými přístroji, díky kterým známe ihned výsledky krevních, ale i jiných rozborů. Díky tomu náš praktický lékař pro dospělé stejně jako praktický lékař pro děti a dorost může ihned zahájit léčbu. I to je důvod, proč jsou praktiční lékaři na naší klinice Praha 7 správnou volbou. Neváhejte a objednejte si telefonicky termín vaší prohlídky nebo využijte formulář níže.

MUDr. Nora Grušková

Praktický lékař pro dospělé

Vystudovala Lékařskou fakultu v Bratislavě.

2017 Atestace z všeobecné praktického lékařství

2018 Dlouhodobě pracovala na akutní interní ambulanci, má zkušenosti v oboru ORL, nukleární medicína, popáleninová medicína

Významné diplomy: Diplom celoživotního vzdělávání, MBA - coaching and leadership

Jazyky:   

Objednejte se ještě dnes

Chci objednat k lékaři
Recepce
oh +420 277 003 100
oh PO - PÁ 8:00 - 19:00