Praktický lékař Praha 7

Klasický a známý integrovaný lékařský obor, ve kterém dochází k poskytovaní zdravotních služeb všeobecně zaměřeným lékařem. Právě praktičtí lékaři jsou jedni z prvních, kam byste měli při svých problémech zamířit.

Praktický lékař je dostupný i u nás

Potřebujete zdravotní péči, kterou vám poskytne právě praktický lékař? Jelikož se zaměřujeme na celkovou komplexnost zdravotních služeb, nechybí mezi našimi odborníky ani praktiční lékaři. Jejich cílem je poskytnutí osobní péče každému z vás.

Náš praktický lékař nabídne mnoho služeb         

Je to především všeobecné zaměření, které náš praktický lékař má. Díky tomu je možné využívat řadu lékařských služeb. Může to být preventivní prohlídka u praktického lékaře, stejně jako diagnostika konkrétního problému, či doporučení ke specialistům pro odbornější posouzení problému.

Náš praktický lékař na klinice - Praha 7 je pro každého z vás

V ATODA Medical poskytujeme péči jak rodinnou tak firemní. Praktický lékař může být dostupný pro každého z vás bez ohledu na váš věk nebo to zda jste Čech, dlouhodobě žijící cizinec v ČR nebo se řadíte do skupiny expats.

Naši praktiční lékaři Praha disponují moderními přístroji

Nejenom jejich odbornost je důvodem, proč je registrace u praktického lékaře v ATODA Medical stále oblíbenější. Disponujeme také moderními diagnostickými přístroji, díky kterým známe ihned výsledky krevních, ale i jiných rozborů. Díky tomu náš praktický lékař pro dospělé stejně jako praktický lékař pro děti a dorost může ihned zahájit léčbu. I to je důvod, proč jsou praktiční lékaři na naší klinice Praha 7 správnou volbou. Neváhejte a objednejte si telefonicky termín vaší prohlídky nebo využijte formulář níže.

MUDr. Henrieta Mavrogeni

Praktický lékař pro dospělé a vedoucí lékařka

Praxe: Apolonion Hospital Nicosia, Kypr (3 roky), Canadian Medical Care, Praha (8 let).

V ATODA Medical klademe velký důraz na komplexní preventivní péči. V našich ordinacích disponujeme moderními diagnostickými přístroji, díky kterým okamžitě známe výsledky krevních a jiných rozborů a může být bez odkladu zahájena léčba.

Jazyky:     

 

MUDr. Petra Kánská

Praktický lékař pro dospělé

Praxe: Vitalise - Netley UK, Jubilee Lodge UK, Soukromá ambulance Pardubice, praxe na plasmaferetickém centru, pohotovostní službě, na oddělení geriatrie, infekčním oddělení a oddělení rehabilitace. Dobrovolnická činnost RWTTC Pardubice.

Publikace: WONCA Conference Copenhagen 2016 " Family doctors wit heads and hearts".

Konference: Lovah C. Utrecht 2016, RCGP Glasgow 2015, VDGM Forum Dublin 2015

Jazyky:   

MUDr. Filipína Stoklásková

Praktický lékař pro dospělé

Jazyky:  

Objednejte se ještě dnes

Chci objednat k lékaři
Recepce
oh +420 277 003 100
oh PO, ST, PÁ 8:00 - 17:00, ÚT, ČT 8:00 - 18:00