Kdy a kde vám pomůže dětský psycholog (Praha)

Dětský psycholog se věnuje dětem a dospívajícím, kteří bojují s vývojovým nebo kombinovaným postižením, disponují vážnými těžkými poruchami a dalšími zdravotními problémy. Psycholog, dětský i pro dospívající, může řešit například:

  • pervazivní vývojové poruchy (motorické, emocionální, kognitivní, řečové abnormity),
  • psychotické poruchy (schizofrenie, bipolární afektivní porucha),
  • chronické nemoci,
  • vývojové poruchy,
  • smyslové vady,
  • pohybové či kombinované postižení a další.

 

Nechte to na odbornících: Dětská psychologie Praha ATODA Medical

V ATODA Medical se vždy snažíme poskytnout zejména nejmenším i dospívajícím pacientům nejlepší péči. Naše soukromá klinika nabízí komplexní lékařskou péči pod jednou střechou, včetně psychologie pro děti, a spolupráce mezi jednotlivými oddělení přináší mnoho výhod. Kooperace mezi specialisty daných oddělení nám totiž pomáhá léčit nemoci pacientů jakéhokoliv věku a současně je předat do následné péče.

 

VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
<p>Objednání na přesný čas – Žádné čekání</p>

Objednání na přesný čas – Žádné čekání

<p>Lékaři mají dostatek času se vám věnovat</p>

Lékaři mají dostatek času se vám věnovat

Příjemné domácí prostředí
Příjemné domácí prostředí

 

Dětská psycholožka (Praha), která si získá vaši důvěru

Dětská psychologie Praha 7 ATODA Medical zaměstnává vynikající specialisty a kapacity ve svém oboru, kteří u nás pracují proto, aby vám poskytli tu nejlepší možnou péči.

Víme, že vaše děti jsou pro vás to nejdůležitější a chcete jim poskytnout to nejlepší. Věříme, že si rychle získáme vaši důvěru. U nás se totiž nemusíte bát dlouhých čekacích lhůt a klientům chceme poskytnout nejen dobrý, ale dokonce ten nejlepší servis. Objednejte se u nás na konkrétní termín a neztrácejte čas čekáním.

 

Když je psycholog pro děti jediným řešením

Není nic špatného na tom, že dětský psycholog je v některých případech jediným řešením. Poruchy autistického spektra, psychotické poruchy, stejně tak jako výchovné problémy či agresivitu dítěte nelze řešit bez odborníka.

Pokud vás trápí špatný prospěch dítěte, jeho interakce s okolím, nevíte si s dítětem rady, neváhejte a objednejte se v ATODA Medical. Během prvních návštěv se budeme věnovat tomu, co vás trápí a následně budeme pracovat na tom, abychom pacientovi pomohli a podpořili jeho i vás.

Objednejte se ještě dnes