Kdy a kde vám pomůže dětský psycholog (Praha)

Dětský klinický psycholog se věnuje dětem a dospívajícím, kteří bojují s vývojovým nebo kombinovaným postižením, disponují vážnými těžkými poruchami a dalšími zdravotními problémy. Psycholog, dětský i pro dospívající, může řešit například:

  • pervazivní vývojové poruchy (motorické, emocionální, kognitivní, řečové abnormity),
  • psychotické poruchy (schizofrenie, bipolární afektivní porucha),
  • chronické nemoci,
  • vývojové poruchy,
  • smyslové vady,
  • pohybové či kombinované postižení a další.

 

Nechte to na odbornících: Dětská klinická psychologie Praha ATODA Medical

V ATODA Medical se vždy snažíme poskytnout zejména nejmenším i dospívajícím pacientům nejlepší péči. Naše soukromá klinika nabízí komplexní lékařskou péči pod jednou střechou, včetně psychologie pro děti, a spolupráce mezi jednotlivými oddělení přináší mnoho výhod. Kooperace mezi specialisty daných oddělení nám totiž pomáhá léčit nemoci pacientů jakéhokoliv věku a současně je předat do následné péče.

 

VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
<p>Objednání na přesný čas – Žádné čekání</p>

Objednání na přesný čas – Žádné čekání

<p>Lékaři mají dostatek času se vám věnovat</p>

Lékaři mají dostatek času se vám věnovat

Příjemné domácí prostředí
Příjemné domácí prostředí

 

Dětská psycholožka (Praha), která si získá vaši důvěru

Dětská psychologie Praha 7 ATODA Medical zaměstnává vynikající specialisty a kapacity ve svém oboru, kteří u nás pracují proto, aby vám poskytli tu nejlepší možnou péči.

Víme, že vaše děti jsou pro vás to nejdůležitější a chcete jim poskytnout to nejlepší. Věříme, že si rychle získáme vaši důvěru. U nás se totiž nemusíte bát dlouhých čekacích lhůt a klientům chceme poskytnout nejen dobrý, ale dokonce ten nejlepší servis. Objednejte se u nás na konkrétní termín a neztrácejte čas čekáním.

 

Když je psycholog pro děti jediným řešením

Není nic špatného na tom, že klinický dětský psycholog je v některých případech jediným řešením. Poruchy autistického spektra, psychotické poruchy, stejně tak jako výchovné problémy či agresivitu dítěte nelze řešit bez odborníka.

Pokud vás trápí špatný prospěch dítěte, jeho interakce s okolím, nevíte si s dítětem rady, neváhejte a objednejte se v ATODA Medical. Během prvních návštěv se budeme věnovat tomu, co vás trápí a následně budeme pracovat na tom, abychom pacientovi pomohli a podpořili jeho i vás.

Mgr. Matějková Monika

dětský psycholog

Jsem psycholog s psychoterapeutickým vzděláním. Věnuji se zejména dětské klientele poradenství, psychoterapie a diagnostika. A s tím souvisí i práce s rodinou, jako systémem, tedy i poradenství rodičům, rodině například při složitých situacích v rodině (rozvod, onemocnění, úmrtí...). Věřím, že rodina je systém a jako s takovým se s ní musí i pracovat. Současně věřím, že velmi důležitá je i edukace o konkrétním psychickém onemocnění, proto nabízím i tyto konzultace zejména pro rodiče.

Mám vystudovanou vysokou školu jednooborové psychologie (část jsem studovala na Finské univerzitě, část v Praze), pětiletý terapeutický výcvik ve směru daseinsanalýza. Jsem zařazena v předatestační přípravě. Pracovala jsem jako dětský psycholog v dětské psychiatrické nemocnici Louny a následně v psychiatrické nemocnici Bohnice.

Jazyky:  

Objednejte se ještě dnes

Chci objednat k lékaři
Recepce
oh +420 277 003 100
oh PO - PÁ 8:00 - 19:00