Fyzioterapie Praha (fyzioterapeut)

Obor, který je součástí rehabilitace. Věnuje se však primárně:

 • diagnostice,
 • stejně jako léčbě,
 • ale například také prevenci poruch, které souvisí s pohybovým systémem.

Naši fyzioterapeuti jsou zkušenými experty v oborech, kteří dokážou pomoci i vám. Řešíme i speciální skupinu klientů: Aktivní sportovce, děti, těhotné ženy, seniory.

Naše fyzioterapie Praha toho zvládne mnoho

Dokážeme diagnostikovat problém, navrhnout léčbu, stejně jako nabídnout i individuální poradenství v souvislosti s vašimi problémy. To vše s ohledem na:

 • moderní trendy,
 • osvědčené postupy,
 • ale i inovativní metody.

Toto všechno naše fyzioterapie Praha nabízí.

Fyzioterapeut nabídne individuální přístup

Je jedno jaké máte potřeby a požadavky. Náš fyzioterapeut na klinice Praha vždy nabídne individuální přístup s ohledem na moderní trendy a postupy. A to jak při řešení běžných potíží, tak ve chvíli, kdy hledáte pomoc při sportovní aktivitě, kterou chcete vykonávat bez omezení a problémů.

Naše širší zaměření je jistotou, že se k nám můžete objednat jako dospělí pacienti, stejně jako je součástí naší kliniky i dětská fyzioterapie, kdy naše centrum přivítá rádo i ty nejmenší. Fyzioterapie Praha 7 je otevřena každý všední den podle ordinačních hodin.  Objednejte se telefonicky nebo emailem na konkrétní termín.

Řadě klientů už naše špičková fyzioterapie pomohla například s těmito problémy:

 • Bolesti zad, kloubů, hlavy
 • Vadné držení těla
 • Rehabilitaci při neurologických a ortopedických onemocněních
 • Poúrazové a pooeperační stavy
 • Výhřezy disků
 • Lumbágo
 • Impingement syndrom
 • Artróza, artritida, skolióza
 • Periférní léze nervového systému
 • Vývojové vady

Mgr. Václav Kubíček

Fyzioterapeut

Diagnostika a terapie funkčních poruch pohybového systému. Artikulární manuální terapie mechanických obtíží v oblasti krční páteře podle Mulligan konceptu. Využití aktivní segmentální centrace u postraumatických stavů končetin. Aktivní segmentální centrace - Dynamická stabilizace. Hluboký stabilizační systém páteře. Posilování a strečink ve fyzioterapii (část A, B, C). Fyzioterapie fasciálních tkání.

Hlavní fyzioterapeut fotbalového týmu FK Mladá Boleslav.

Jazyky:  

Mgr. Horáková Klára

Fyzioterapie

Kurzy certifikované MZČR a metodiky: Základní kurz Bazální stimulace, Senzomotorická stimulace a stabilizace hybného systému, Aplikace metody Roswithy Brunkow, Koncept Proprioceptivní neuromuskulární facilitace (PNF), Rehabilitační léčba některých druhů ženské sterility metodou Ludmily Mojžíšové, Diagnostika a terapie funkčních poruch pohybového aparátu, Viscerální manipulace: Břicho.

Vzdělávací a odborné kurzy: Komplexní terapie pletence ramenního, Akupresura v systému celotělové akupunktury, Komplexní terapie ramene, Komplexní regionální bolestivý syndrom – algoneurodystrofie, Akupresura v systému celotělové akupunktury – refresh, Vliv poruch kloubů dolních končetin na stabilizační funkci trupu, Léčba rázovou vlnou, Využití botulotoxinu typu A v léčbě fokální spasticity, využití konceptů na neurofyziologickém podkladě v léčbě spastické parézy, Psychosomatické kontexty partnerských vztahů, Terapie funkčních poruch pánevního dna, inkontinence, kostrčový syndrom, bolestivé stavy v těhotenství a po porodu, Problematika dětí předškolního a školního věku s diagnózou “problémové”, úskalí fyzioterapie u dětí, Psychologie ve zdravotnictví, Novinky v neurochirurgii páteře, úskalí fyzioterapie po operacích páteře, Komplexní terapie orofaciální oblasti, Viscerovertebrální vztahy a viscerální rehabilitace s bližším pohledem na rehabilitační léčbu poruch dolní části trávicího traktu, Psychosomatika nejen v rehabilitaci, Trendy vyšetření a ošetření poúrazových stavů v RHB, Orientace v zobrazovacích metodách, Fascie.

Jazyky:  

Filip Strakoš

Fyzioterapeut

Vzdělání: Fyzioterapie UK FTVS, Praha. Tělesná výchova a sport UK FTVS, Praha.

Masér pro sportovní a rekondiční masáže, Dornova metoda plus a Breussova masáž, Výživa a výživové poradenství, Terapeutické využití Tempex tapu, Terapeutické využití TheraBandu, ComplexCore+ LEVEL 1, Trigger points.

Jazyky:  

Jana Ellen Macháliková

Masérka

Masážemi se zabývám od roku 2012, kdy jsem ukončila první akreditovaný kurz maséra pro sportovní a rekondiční masáže. Od roku 2013 jsem se zabývala studiem tradiční čínské medicíny na Institut TCM v Praze a kurzy zaměřenými na kompenzační cvičení.

Baňkování, čínská masáž zad, rituál pěti elementů, masáže lymfatických cest, rehabilitace a regenerace páteře, sportovní a rekondiční masáže.

Jazyky:  

Objednejte se ještě dnes

Chci objednat k lékaři
Recepce
oh +420 277 003 100
oh PO, ST, PÁ 8:00 - 17:00, ÚT, ČT 8:00 - 18:00