Imunologie a alergologie - alergologické, imunologické vyšetření

Onemocnění alergologická a imunologická jsou často spojena s širšími zdravotními problémy lidského organismu. Naši specialisté proto ke každému pacientovi přistupují nejenom individuálně, ale věnují i dostatek času jeho komplexnímu vyšetření.

Naše imunologie Praha patří mezi nejlepší

Právě pro složitost daného oboru je cílem poskytovat špičkovou péči, která vždy začíná dílčím vyšetřením. Na základě podrobné anamnézy můžeme získat prvotní informace o vašeho zdravotním stavu a potom postupovat dále. Právě pro tuto komplexnost je naše alergologie a imunologie jednou z nejlepších.

Alergologie Praha je pro děti i dospělé

Trpíte vy nebo vaše děti alergiemi? Alergologie je místem, kde vám umíme pomoci. Nejenom, že přesně zjistíme, na co jste alergičtí, ale také navrhneme správný postup léčby pro eliminaci příznaků. S tím souvisí i individuální poradenství, které vám pomůže život s alergií zvládnout.

Zajistíme vám špičkové imunologické vyšetření

Díky zkušeným lékařům a také špičkovému vybavení zajistíme to nejlepší imunologické vyšetření, s důrazem na zjištění faktorů, které mohou ovlivňovat vaši nemocnost a výskyt infekcí. Na základě toho společně navrhneme optimální další léčebný postup.

Objednejte se na imunologické i na alergologické vyšetření

Potřebujete prvotní vyšetření a také léčbu, která funguje? Ať už jde o imunologické nebo alergologické vyšetření, objednejte se telefonicky či mailem na naši kliniku. A to v ordinačních hodinách, které jsou oproti jiným klinikám pro mnoho lidí více vyhovující.

MUDr. Darina Šedivá

Alergologie a imunologie

Vzdělání: Comenius University, School of Pediatrics, Bratislava, Slovakia.

Praxe: Department of Pediatrics, Hospital Ružomberok, Slovakia. Department of Pediatrics, Neonatology Unit and Intensive Care Unit, Nitra Hospital, Nitra, Slovakia. 5 months sabbatical training, Neonatal Intensive Care Unit, St. Peter Medical Center, New Brunswick New Jersey, United States. Immunology and Allergy Department, Institute of Clinical and Experimental Medicine, Praha, Czech Republic /IKEM/. Head of Immunology and Allergy OutPatient Clinic, Institute for Clinical and Experimental Medicine. Immunology and Allergy OutPatient Clinic, Institute of Clinical and Experimental Medicine, Praha. Allergy OutPatient Clinic,Canadian Medical Care s.r.o., Praha.

Jazyky:   

Objednejte se ještě dnes

Chci objednat k lékaři
Recepce
oh +420 277 003 100
oh PO, ST, PÁ 8:00 - 17:00, ÚT, ČT 8:00 - 18:00