Imunologie a alergologie - alergologické, imunologické vyšetření

 

Onemocnění alergologická a imunologická jsou často spojena s širšími zdravotními problémy lidského organismu. Naši specialisté proto ke každému pacientovi přistupují nejenom individuálně, ale věnují i dostatek času jeho komplexnímu vyšetření.

Naše imunologie Praha patří mezi nejlepší

Právě pro složitost daného oboru je cílem poskytovat špičkovou péči, která vždy začíná dílčím vyšetřením. Na základě podrobné anamnézy můžeme získat prvotní informace o vašeho zdravotním stavu a potom postupovat dále. Právě pro tuto komplexnost je naše alergologie a imunologie jednou z nejlepších.

VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
<p>Objednání na přesný čas – Žádné čekání</p>

Objednání na přesný čas – Žádné čekání

<p>Lékaři mají dostatek času se vám věnovat</p>

Lékaři mají dostatek času se vám věnovat

Příjemné domácí prostředí
Příjemné domácí prostředí

Alergologie Praha je pro miminka, děti i dospělé

Trpíte vy nebo vaše děti alergiemi? Alergologie je místem, kde vám umíme pomoci. Nejenom, že přesně zjistíme, na co jste alergičtí, ale také navrhneme správný postup léčby pro eliminaci příznaků. S tím souvisí i individuální poradenství, které vám pomůže život s alergií zvládnout.

Zajistíme vám špičkové imunologické vyšetření

Díky zkušeným lékařům a také špičkovému vybavení zajistíme to nejlepší imunologické vyšetření, s důrazem na zjištění faktorů, které mohou ovlivňovat vaši nemocnost a výskyt infekcí. Na základě toho společně navrhneme optimální další léčebný postup.

Nabízíme moderní FeNO vyšetření na jedinečné přístroji na vyhodnocení zánětu dýchacích cest.

Objednejte se na imunologické i na alergologické vyšetření

Potřebujete prvotní vyšetření a také léčbu, která funguje? Ať už jde o imunologické nebo alergologické vyšetření, objednejte se telefonicky či mailem na naši kliniku. A to v ordinačních hodinách, které jsou oproti jiným klinikám pro mnoho lidí více vyhovující.

MUDr. Darina Šedivá

Alergologie a imunologie

Vzdělání: LFUK Bratislava, Slovensko. Atestace I. stupně pediatrie. Atestace II. stupně pediatrie. Atestace alergologie a klinické imunologie Studijní stáž St. Peter Medical Center, New Brunswick, New Jersey, USA Studijní stáž AKH  Vídeň, Imunologická laboratoř

Praxe: Pediatrické odděleni Ružomberok a Nitra Slovensko /1984-1993/ Vedoucí lékař Ambulanci alergologie a klin. imunologie IKEM Praha /2004-2007/ Alergologická ambulance Canadian Medical Care Praha /2009-2011/ Oddělení alergologie a klinické imunologie IKEM Praha /1995-2019/.

Jazyky:   

MUDr. Sausen Sládková

Alergologie a imunologie

Vzdělání: 1992 – atestace z pediatrie, 1997 – atestace z alergologie a klinické imunologie, stáže v zahraničí: Erlangen – Německo, Slovinsko, účast na kongresech European Academy of Allergy and Clinical Immunology (EAACI), The American Academy of Allergy, Asthma & Immunology (AAAAI), České společnosti alergologie a klinické imunologie (ČSAKI) a dalších vzdělávacích akcích.

Praxe: 2003 – 2020 vedoucí lékařka ambulance alergologie a klinické imunologie Canadian Medical, 2000 – 2002:  Imunologické centrum Imumed Praha 1, akreditované vzdělávací pracoviště v alergologii a klinické imunologii. 1995 – 2000:  Nemocnice Na Homolce, ambulance alergologie a klinické imunologie, subkatedra alergologie a klinické imunologie IPVZ, docent MUDr. V.Petrů, 1989– 1995: Pediatrická klinika 2. LF UK a Fakultní nemocnice Motol.

Jazyky:     

Objednejte se ještě dnes

Chci objednat k lékaři
Recepce
oh +420 277 003 100
oh PO - PÁ 8:00 - 19:00