logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Hodnocení

photo
Aleš Háma
starstarstarstarstar
ATODA Medical je pro mne ostrov péče v servisu o mé tělo. Lidský přístup, komfort a flexibilita to jsou důvody proč, když mé tělo něco potřebuje, jdu právě sem.
photo
Petr Koubský
starstarstarstarstar

Po několika měsících od registrace jsem naprosto spokojen. Výtečná praktická lékařka i specializované služby, termínově pružní, příjemná recepce. Lidský přístup. Tahle si představuju lékařskou péči! Skvěle vynaložené peníze. Mimochodem, včas rozpoznali, že to na obličeji, o čem jsem si myslel, že je znamínko, není tak docela znamínko, a odeslali mě na životně důležitou operaci. Díky.

Petr Koubský je český publicista, analytik informačních a komunikačních médií a pedagog. Od roku 2018 působí jako redaktor pro vědu a technologie Deníku N. Napsal a přeložil několik knih o IT, učí na VŠE a FF UK. Pracoval postupně jako programátor, pak v Softwarových novinách, byl šéfredaktorem časopisu Inside a ředitelem iCollege.

Alicia Juhl
starstarstarstarstar
As always, thank you for the continued excellent service. We are extremely satisfied with our daughter's care at ATODA, and I have recommended your clinic many times to other families.
Martina Bařinová
starstarstarstarstar
Chtěla bych vám všem touto cestou moc poděkovat za ochotu a za pomoc při objednání na Hematologii. Váš přístup je opravdu úžasný. Mějte se hezky.
M+K+Kája Dvořákovi
starstarstarstarstar
Dobrý den, rozhodli jsme se dát našemu 5 měsíčnímu synovi to nejlepší a dnes víme, že jsme zvolili správně. Přístup naší paní pediatričky MUDr. Agnieszka Podstolské a její skvělé sestřicky:) je více než nadstandardní a společně se výborně doplňují. Profesionální jednání, velké znalosti oboru, lidskost a přátelský vztah k našemu synovi, to všechno v nás zanechává moc hezký pocit a rádi se k nim vracíme. Doporučujeme všem rodičům, kteří chtějí pro své dítě tu nejlepší péči . Členský příspěvek je zanedbatelný ve srovnání s pocitem klidu, že se můžete na svého pediatra vážně spolehnout a hlavně, že bude na Vaše dítě mít dostatek toho správného času a nic nezanedbá. Děkujeme za skvělou péči a zdravíme Vás. M+K+Kája Dvořákovi
Antoine Borg
starstarstarstarstar
Dear Ms Kašparová, I couldn't find a place where I can write the review on your site. If you let me know where I can do so I will post it there. Meanwhile, here's my review here: The people at ATODA Medical are the friendliest and most professional medical practitioners I've ever met. I'm impressed with their efficiency and their commitment to helping, whatever my problem is. They do their best to make me feel feel comfortable and to make sure I get what I wanted out of a medical visit. They know how to reassure, as well as care for whatever is wrong. Going there alone is already good enough to make me feel better. They always welcome me with a smile and by the end of your visit I leave with a smile of my own. I highly recommend anyone to rely on their efficient, top-notch service!
photo
Džejkob Jakubisko Dejvidson
starstarstarstarstar
Perfektní klinika, velmi zkušení lékaři, profesionální a šetrný přístup jak lékařů tak personálu. Jsem na této klinice půl roku a už bych neměnil, jsem maximálně spokojen.
photo
Dorota Kremer
starstarstarstarstar
Atoda má velice příjemný a profesionální přístup ke klientovi. Snaží se najít vždy řešení, které klienta uspokojí a celý personál je maximálně vstřícný, pečlivý a ochotný.
photo
Míla Havlová
starstarstarstarstar
Prijemne jednani, vsichni byli naprosto profesionalni od pani recepcni, sestricky, az po pani doktorku. Dekuji.
photo
Sabina Günther
starstarstarstarstar
Docházím s roční dcerou k paní doktorce Podstolské. Jsem velmi spokojená s jejím individuálním přístupem, ochotou řešit i zdánlivé maličkosti. Samozřejmostí je profesionální a zároveň přátelský přístup. Také jsem ráda za příjemnou ordinaci s hracím kobercem, vyhřívaním nad přebalovacím pultem, možnost vjet s kočárkem až do ordinace. Péče sester a jejich asistence při prohlídkách je absolutně nadstandardní. Oceňuji i smskový systém, který včasné připomíná termín kontroly/vyšetření.
photo
Marcela Haltufová
starstarstarstarstar
Usměvavý personál, útulné prostředí, skvělá komunikace s recepcí, krátké objednávací lhůty a žádné čekání v přeplněné čekárně - to je ATODA Medical. Velmi si vážím paní doktorky Podstolské a dětské sestřičky Evičky za empatický, přátelský a individuální přístup k mé dceři Sofí. Doporučuji všem rodičům, kteří chtějí to nejlepší pro své děti.
photo
Zdeněk Dvořák
starstarstarstarstar
Přístup personálu, zorganizování pacientů, obecně kvalita poskytované péče.
photo
Joanna Varró
starstarstarstarstar

Doporučuji

photo
Lenka Mariankova
starstarstarstarstar

Doporučuji

photo
Jan Skovajsa
starstarstarstarstar
Skvělý servis, který ve zdravotnictví nemá obdoby.
photo
Dada Vcelak
starstarstarstarstar
Nase deti maji zaplacene clenstvi jiz druhy rok a nelitujeme,urcite budeme pokracovat. Mame srovnani s dalsimi velkymi konkurenty v Praze, co nabizeji stejne sluzby, ale pristup a ochota vyjit nam vstric a treba jen poradit po telefonu neni problem. Prirovnanim jako kdyz mate luxusni auto a nejezdi dobre,tak budete spokojeni s mene luxusnim, ale se skvelymi jizdnimi vlastnostmi...tady dostanete oboji, zadne kompromisy. Krasna klinika, mily a vstricny personal, profesionalni vysetreni, parkovani primo u kliniky a kdyz je treba neco z lekarny, je hned za rohem. Doporucujeme!
photo
Frantisek Zeman
starstarstarstarstar
Super přístup a kvalita převyšuje cenu. Velmi doporučuji
DJ PsyriX Hedonix
starstarstarstarstar
Prevedl jsem si praktickeho lekare k pani Mavrogeni a nemuzu si vynachvalit zmenu pristupu. Pani doktorka i sestricka jsou velmi mile, pozorne, vse do detailu vysvetli. Na recepci se o vas staraji, komunikace s klinikou probiha mailem. Takto si predstavuji zdravotnicke zarizeni 21. stoleti.
photo
Kamila Vorackova
starstarstarstarstar

Byla sem zde na komplexní prohlídce a mohu jen doporučit, skvělý přístup velmi milé jednání.

photo
Radko Prague
starstarstarstarstar
Vyjímečná úroveň a kvalita
photo
Martina Stenzlová
starstarstarstarstar
Skvělý přístup a personál, roční balíček plus se opravdu vyplatí, zahrnuta veškerá péče.
photo
Tomáš Hohl
starstarstarstarstar
Vynikající lékařské služby na profesionální úrovni. Naprostá spokojenost.
Vojtěch Lažanský
starstarstarstarstar
Mimořádně erudovaná a zároveň vnímavá praktická lékařka, která je skutečným supervizorem dílčích odborných vyšetření a zákroků. Zároveň i špičkoví odborní lékaři, pokud je potřeba (zkušenost s chirurgií). K tomu všemu velmi zručné a milé sestry, jejichž odběry nezanechávají žádné stopy na těle :-) Pro mě osobně zkušenost v pozitivním smyslu nesrovnatelná s jakoukoliv předchozí zdravotní péčí.
photo
Peter Janec
starstarstarstarstar
I've already used services of more specialists in Atoda Medical and every time I was satisfied with high quality service and very pleasant approach. All the same I can say about the nurses and receptionists who were always willing and quick to respond to any of my requests.
Marie S
starstarstarstarstar
Skvela pece, rychle terminy, bez cekani, perfektni klientsky servis a profesionalni lekari. Dekuji, ze se na Vas muzeme kdykoliv obratit a vzdy nam vyjdete vstric a pomuzete! Kez by takovych zarizeni bylo v Praze vice!
Anna Linhartová
starstarstarstarstar
Expresní vyřešení vhodného termínu návštěvy, se skvělou rychlostí přijetí na recepci včetně povinných administrativních úkonů, s velice příjemným, přívětivým a především vysoce profesionálním konáním od ošetřující lékařky MUDr. Filipíny Altman. Ještě jednou děkuji!
photo
Malika Inogamova
starstarstarstarstar
Příjemné prostředí, pěkný personál, rychle zajištění termínu a kvalitně vyšetření. Všecko je na vysoké úrovni, děkuji že se na Vás mužů obrátit s jakým koliv problémem a vždy dostanu kvalitnou péči !
Pavel Soukup
starstarstarstarstar
Senzační péče, rychlé řešení zdravotních problémů, dobré parkování, hezké prostředí- díky naprostá spokojenost.
Erik Slabý
starstarstarstarstar
Skvěle jednani, na ortopedii se mi nikdo v zivotě takhle nevěnoval a problémy se mnou konkretně nerozebiral. Velmi vstřícný přistup recepce, s přihlednutim k mému akutnimu stavu, rychlé objednaní. Děkuji. PS: za tenhle servis si rád priplatím.
photo
Barbora Hrtáňová
starstarstarstarstar
Rychlost, pečlivost, skvělý přístup !
photo
Kamila Rysova
starstarstarstarstar
Mohu jen konstatovat, že přístup ke klientovi je velice vstřícný a milý. Domácí prostředí, člověk si zde nepřipadá jako u lékaře tudíž se nestresuje. Lékař má na klienta čas, vše co potřebuje vysvětlí . Absolvovala jsem zde již nějaká vyšetření a byla jsem vždy spokojená. Mohu všem jen doporučit.
photo
Belinda Filippelli
starstarstarstarstar

My only regret is that I didn't sign up for a membership years ago! From the very first meeting with my GP (which was 90 minutes and she was really listening, nothing felt rushed) I have had really positive encounters with all the doctors, nurses, and staff at Atoda. They really do their best to make you feel comfortable and cared for. They take a holistic look at your health, the information is shared between doctors, and you can choose to see a specialist within the clinic or get a referral to another doctor where you insurance would cover so it's very flexible to your needs and budget. Most of all it just took all the stress out of visiting doctors and turned it into a pleasant and caring experience. Highly recommend.

photo
Nada Soukupová
starstarstarstarstar
Atoda Medical je soukromé zařízení a jeho ceny jsou totožné s ostatními zařízeními tohoto druhu. Za to ale máme my klienti bonus v podobě nadstandardních služeb a za tím si stojím!!! Všichni lékaři, sestřičky ale i slečny recepční tvoří podle mého názoru skvělý tým a já se do této kliniky vždy těším. A že nejsem zrovna pacient, který si nechá všechno líbit:-) Mám svoje nároky, které nemůžu říci, že by nebyli plněny. Proto jsem si opět prodloužila registraci a zřejmě to tak i zůstane do budoucna. Chtěla bych poděkovat paní Karolíně Hrubé, která si získala moji důvěru a moc mě pomohla v situaci, se kterou jsem si nevěděla rady.Je to člověk na svém místě a velký profesionál. :-) Děkuji i všem ostatním .....
Ivana Korencikova
starstarstarstarstar
Byla jsem velmi spokojená - krásné prostředí, ochota, vstřicnost, odbornost. Zvláštní poděkování paní Dr.Šedivé.
David Bulant
starstarstarstarstar
Tuto kliniku jsem navštívil, když můj zdravotní stav nebyl dobry a musím moc poděkovat MUDr Pruklova a MUDr Štichovi za odbornou pomoc, vřele doporučuji.
Leoš Petr
starstarstarstarstar
Naprostá spokojenost! Skvělý servis, jak ze strany doktorů, tak i sestřiček a recepčních. Za vyšetření si sice zaplatíte, ale v porovnání s jinými soukromými zařízeními to za to aspoň stojí !
Jan Voráček
starstarstarstarstar
Konečně místo kde jsou všichni moc příjemní a nemusím na nic čekat. MUDr. Pruklová je skvělá.
Lenka Klapakova
starstarstarstarstar
Chodíme k pani Dr. Draxlové a sme naprosto spokojený. Pani doktorka je velmi milá, vstřícná a starostlivá.
photo
Lucie Knezourkova
starstarstarstarstar
Atoda me oslovila uz od zacatku hledani na internetu, vse prehledne a jednoduche. Klient je na prvnim miste a jednani je vynikajici. Komunikace se vsemi od recepce po doktory je s takovou pijemne lidskou atmosferou s vysoce profesionalnim pristupem. Hned jsem si zaplatila clenstvi a s radosti. Objednani vzdy bylo na presnou hodinu, jeste si stihnete dat cerstvou kavu v salonku. Lucie.
Stanislav Berky
starstarstarstarstar
Dobrý den, děkujeme za přijetí k vyšetření naši vnučky. Považujeme téměř za zázrak, že jste se zařídili, aby se ještě ten den dostala do péče dermatologů Královské nemocnice Vinohrady. Přeji hodně úspěchů ve vaši práci.
Bíža
starstarstarstarstar

Zpětná vazba na soukromou lékařskou péči, kterou máme s manželkou zaplacenou na rok.

Příští týden nás teprve čekají vstupní prohlídky, ale já už mám za sebou dvě fyzioterapie, alergologii, a manželka kardiologii.

Celkově super přístup, člověk se tam cítí jako člověk a všichni jsou k němu uctiví, někdy museli zrušit termín, volají s velkou omluvou. Příjemné prostředí, žádné plné čekárny, chodí se na přesně objednaný čas.

Já zažil 2 lékaře, fyzioterapie mě hodně pomohla, alergologie také dobrý přístup, oba lékaři mluvili o tom, že není vše o lécích, ale především také o stresu, psychickém zdraví a duši !! Vidím, zde celostní přístup.

Manželka kardiologie, po 10 letech jí nová paní doktorka sloučila 2 léky, protože je na trhu dostupný jeden, který má obě složky. Zjistila, že nikdy nebyla vyšetřena na ledviny, přestože se jí to se srdcem pojí. Na příští týden hned zajistila potřebná komplexní vyšetření, aby se vše posoudilo.

Vzhledem ke vzdálenosti jsem požádal, aby pokud budeme mít oba vyšetření, tak nám je plánovali na stejný den, stejnou nebo podobnou hodinu, to se v cca 50% případů podařilo, nebo byla snaha, někdy ne každá specializace je tam denně.

Považuji to za jednu z mých nejlepších "investic". Po letech se u doktorů cítím jako člověk a už nyní jsem rád, že jsem toto rozhodnutí udělal, děkuji celému týmu Atody

Milena Ivanova
starstarstarstarstar

Velmi příjemné prostředí a milí personál, dodržení času, vstřícnost, rychlé a kvalitně vyřešení problému a též možnost zaparkovat přímo v areálu

Denisa
starstarstarstarstar

Píši recenzi až po roce aby byla objektivní. Jsme velmi spokojeni s Pediatrií na této klinice, díky jejich přístupu a flexibilite nám ušetřili pár návštěv pohotovosti protože nás vzali i později odpoledne s akutním problémem. Také využíváme alergologii a přístup je skvělý. Recenzi na dětské lékaře je na této klinice malo tak snad někomu pomůže v rozhodnutí. My určitě nelitujeme.

Helena Sadovska
starstarstarstarstar

Vše skvělé, nemůžeme si na nic stěžovat. Od zavolání na recepci, kdy se vám ozvou velmi milé a profesionální recepční, kteří se vám snaží domluvit co nejbližší termín vyšetření u vašeho lékaře nebo specialisty, přes velice milé a empatické zdravotní sestry, které se vám skoro okamžitě snaží domluvit termín vyšetření na specializovaném pracovišti a nebo případný následný zákrok v nemocnici mimo A.M. a to  pochopiteně na doporučení vašeho přepečlivého lékaře.
Zvláštní poděkování
MUDr. Janě Pruklové - Praktický lékař
MUDr. Vladimíra Skalníková - Kardiologie
MUDr. Pavel Beňo - Chirurgie
MUDr. Lenka Šonská - Urologie

photo
Adam Jelínek
starstarstarstarstar

Do ATODA Medical, patřím už asi půl roku a za tu dobu jsem si vyzkoušel to jak nebýt v područí státního lékařství,  kdy čekáte na vyšetření měsíce a ještě musíte prosit. V ATODA Medical si za službu připlatíte ale vynaložených prostředků nelituju ani do jedné koruny, protože se k Vám chovají jako k zákazníkovi. Když to hoří tak máte termín do pár dnů téměř na cokoliv a  o to přeci ve zdraví jde.  Moc děkuji za skvělou práci a péči.

Lukáš Lopatář
starstarstarstarstar

Atoda poskytuje nadstandardní péči díky skvělým zaměstnancům, kteří dokážou maximálně vyjít vstříc potřebám klienta. Všichni jsou velmi milí a ochotní, což je u poskytování lékařské péče to nejdůležitější.

Petra Krejčová
starstarstarstarstar

Velmi vstřícný personál. Pan doktor Štícha velice ochotný, vstřícný, snaží se najít nejvhodnější řešení problému. Zatím jsem spokojená. Mohu doporučit.

Petr Toupal
starstarstarstarstar

Velmi milé prostředí i personál. O medicínské odbornosti paní doktorky na dermatologii není pochyb. Ačkoliv standardně trpím nechutí k návštěvě lékařů, tak na toto místo se budu rád vracet👌

photo
Daniel Bobek
starstarstarstarstar

Pan doktor Pavel Beno neuvěřitelný profesionál, ostatní také,sice zaplatíte,ale stojí to za to. Už po příchodu se začnete cítit jako VIP, jde přece i zdraví, už nikdy se nenechám ošetřit jinde. Už se těším na kontrolu, pan ex primář je kapacita,všem doporučuji a upřímně,zažil jsem toho už hodně po nemocnicích kde s k vám chovají jako by jste je obtezovali.

photo
Darek Filip
starstarstarstarstar

Úžasná recepční, Profesionální přístup, krátké objednání, žádné čekání, MUDr Beňo - super zákrok-super komunikace…jsem naprosto spokojen.

David Spiller
starstarstarstarstar

Stát se klientem ATODA Medical a pacientem paní MUDr. Pruklové, bylo moje nejlepší rozhodnutí za 12 let od operace nádoru. Společně s VFN Praha mě vrátili do života. Děkuji. David Spiller

Radek Jirásek
starstarstarstarstar

Naprosto fantastický a profesionální přístup MUDr. Toběrného a jeho asistenta, extrémně příjemný personál a prostředí. A jako bonus nádherná recepční slečna Markéta :) 5* plně zasloužených, vřele doporučuji pokud máte rádi své tělo a zdraví !

Zuzana Sládková
starstarstarstarstar

Byla jsem v ATODE s dcerou na fyzioterapii u pani Prochazkove a přístup paní doktorky i všech ostatních byl skvělý. Všem můžu jenom doporučit.

Tomas Koudela
starstarstarstarstar

Naprosto profesionální a přátelský přistup, takto si představuji zdravotnictví v ČR.
Mohu jen doporučit

Vera Prochazkova
starstarstarstarstar

Setkali jsme se s MUDr.Matějkovou a MUDr.Kosovou, když měla dcera psychické potíže, během pár týdnů jí neuvěřitelně pomohli. Doktorky jsou úžasné ,hodné, vstřícné  a hlavně lidské. Moc děkujeme a kliniku doporučujeme  všem.

photo
Milan Valášek
starstarstarstarstar

Velmi profesionální přístup a naprosto perfektní chování k pacientovi. S veřejným zdravotnictvím neporovantelné.

Iva Vinopal
starstarstarstarstar

Skvělý a hlavně profesionální přístup. Bez dlouhých čekání na termín. Mohu jen doporučit 👍

photo
Cukrfree
starstarstarstarstar

Byli jsme zde na kontrole kyčlí novorozence. Termín jsme dostali hned ten samý den, kdy jsem zavolala. Do ordinace jsme šli přesně na čas. Pan doktor byl moc milý a pečlivý. Děkujeme!

Klára Řičánková
starstarstarstarstar

Ochotný personál, příjemné a klidné prostředí s možností drobného občerstvení,  pohodlná poloha kliniky a snadné parkování
Výborný poměr cena/výkon u ročních členství
A především úžasná paní doktorka Sládková na oddělení alergologie

Bermet Aitalieva
starstarstarstarstar

Velice doporučuj, moc prijemne prostředí a pan MUDr. Beňo Pavel byl moc hodny. Přišla jsem na proktologickou kontrolu.

Tomáš Cipra
starstarstarstarstar

Profesionální přístup ze strany personálu (zdravotnického i administrativního).

photo
Martin Martz Kníže
starstarstarstarstar

Velice profesionální přístup a nadstandardní služby. Ochotný a příjemný personál. Doporučuji.

Eliska Suchmanova
starstarstarstarstar

jsem ATODOu nadšena, vyhovují mi možnosti objednání, milý přístup a profesionalita

photo
Eugen Protopapas
starstarstarstarstar

Super přístup, super doktoři, nic není problém

sona vetcha
starstarstarstarstar

Vřele doporučuji pana doktora Pavla Beňa, je opravdu špičkou ve svém oboru!

photo
Silvia Žiaková
starstarstarstarstar

V Atode máme členstvo celá rodina. Najviac skúseností máme s pediatriou, konkrétne Dr. Draxlová. Sme veľmi spokojný s prístupom, odbornosťou a empatiou pani doktorky aj sestričky. Ďakujeme

photo
Ana Fate
starstarstarstarstar

Skvělá klinika, velmi ochotné příjemné recepční! Navštívili jsme dermatoložku a byla prostě perfektní, cítíte se mnohem klidněji, když jste v rukou profesionála. Žádné čekání, přesně podle plánu a dokonce i káva je skvělá :)

photo
Stanislava Foltýnová
starstarstarstarstar

Lepsiu kliniku som si nemohla vybrat. Pre mna uplne TOP. Tak mily a profesionalny personál aký je v Atode sa len tak nevidi. S mojim panickym strachom z jehal, sme nasli sposob ako som prekonala v pohode vsetky odbery pocas tehotenstva... gynekolog MUDr. Vlcek je pedant, ktory nic nepodcenuje! Po narodeni synceka, som prihlasila do atody i neho. Pravidelne kontroly v presny cas, kedy pridem a nemusim cakat sa ani z daleka nevyrovnaju tomu aky starostlivy ma pristup pani pediatrička! Pomer cena/kvalita je viac ako priaznivy!  Ked si zoberiem potaz v to, ze takmer vsetko mam pod jednou strechou a nemusim behat po polke Prahy...tak to za to rozhodne stoji!

Cathy Mattson
starstarstarstarstar

S manželem jsme pacienty této kliniky již téměř 3 roky. ATODA Medical pro lékařskou péči vřele doporučuji. ATODA Medical je schopna zajistit veškeré mé zdravotní potřeby (tj. praktického lékaře, dermatologa, ortopeda, neurologa a fyzioterapeuta). Kvalita péče je vynikající. Lékaři a personál mluví velmi dobře anglicky. Jsem schopen se domluvit včas. Já i můj manžel jsme požehnáni, že ATODA Medical je vynikající zdravotnické zařízení.

Dale Frymark
starstarstarstarstar

Pokud jste expat nebo anglicky mluvící v Praze, toto je místo, kam jít. Zaměstnanci a lékaři jsou vždy velmi vstřícní, mají mnoho specialistů v domě a pomohou koordinovat jakékoli vnější služby, které potřebujete, pokud jste členem (podle mého názoru za velmi dobrou cenu). Koordinační služby a pomoc s orientací v českém zdravotnictví pro mě byly opravdu zásadní, protože neumím česky; Měl jsem několik malých procedur, operaci v nemocnici a magnetickou rezonanci. Vřele doporučuji ATODA.

Mirna Skrbic
starstarstarstarstar

Paní doktorku Sausen Sladkovou vřele doporučuji. Díky ní jsem zjistila potravinové intolerance, které mě trápily už delší dobu. Je velmi systematická, informovaná a obětavá svým pacientům.

photo
Eva Mom Platts
starstarstarstarstar

Atoda medical není jen tak ledajaká lékařská klinika, je to domov daleko od domova, když potřebujete péči o své děti. Od chvíle, kdy vejdete dovnitř, do chvíle, kdy odejdete, se cítíte vítáni, cítíte se opečováváni, cítíte se pochopeni. Recepce je čistá, prostorná, všechny recepční a recepční byli dobře vyškoleni a měli bezvadné chování, vidíte 2 pohovky, velký stůl pro pacienty, krásné a uklidňující umění na stěnách, české, anglické, německé knihy na poličce, pokud dostanete žízeň, při čekání máte občerstvení k dispozici ihned. Koupelny jsou také v areálu. Pokoje lékařů jsou dobře osvětlené, čisté, vybavené nástroji potřebnými pro vaši péči. Komunikoval jsem se společností Atoda medical prostřednictvím telefonu a e-mailu a vždy rychle odpověděli. Vřele doporučuji Atodu medical jednotlivcům i rodinám. Moje děti viděly MUDR. Podstolská, která byla milá, nikdy nespěchala, byla znalá, dobře se s ní domluvila, mluvila česky a anglicky (jsem Češka, vdaná v zahraničí).

photo
Vilma Vaitieke
starstarstarstarstar

Po letech extrémně špatných zkušeností s lékaři pro děti v Praze - tato klinika a naše nová lékařka paní MUDr. Agnieszka Podstolská je prostě ráj. Velmi profesionální a milý přístup, rychlá obsluha, dobrá komunikace v cz nebo angličtině (!), ochota pomoci, která se jinde těžko hledá. Velmi čisté a příjemné prostředí ve srovnání s místy „zdarma“ jinde, kde najdete smradlavé přeplněné malé čekárny s hrubým personálem, zejména sestřičkami ze staré školy, které vás nenávidí za to, že jste cizinci. Děkujeme všem, že jste tu pro nás pokaždé, když je to potřeba!

photo
Gabriela Nováková
starstarstarstarstar

Využila jsem služeb fyzioterapeuta pana Strakoše, který mi pomohl zbavit se kontrakcí v hlavě po mrtvici.

Můj bratr využil služeb dermatologa pana Bortlíka, který mu pomohl s chronickým ekzémem, který se přestal vyskytovat.

Oba specialisté jsou vysocí profesionálové s empatií k zákazníkům.

Někteří další zaměstnanci – které jsem měl možnost poznat – jsou milí a ochotní pomoci. Prostředí je navíc příjemné a vstřícné k zákazníkům. Děkujeme za tak skvělý zážitek!

photo
Tatiana Mariánková
starstarstarstarstar

S Atodou jsem velmi spokojená, obě moje děti jsou tam přihlášené od té doby, co jsme se přestěhovali zpět do Prahy.

photo
Bárbara Mazetto
starstarstarstarstar

S lékaři v Atoda máme zatím jen dobré zkušenosti. Detmatolog byl skvělý a dokázal vyléčit u našeho chlapečka strašnou infekci a nekonečný ekzém. Pediatr je vždy velmi milý a dobře naslouchá, praktický lékař i gynekolog také. Všichni vždy starostliví a nápomocní, když je potřeba.

photo
Peter Janec
starstarstarstarstar

V Atoda Medical jsem již využil služeb více specialistů a pokaždé jsem byl spokojen s vysokou kvalitou služeb a velmi příjemným přístupem. Totéž mohu říci o sestřičkách a recepčních, které vždy ochotně a rychle reagovaly na jakýkoli můj požadavek.

photo
Luca Martini
starstarstarstarstar

Vynikající lidé; velká profesionalita a ochota. Kompetentní a velmi pilní lékaři, vřele doporučuji

photo
Antoine Borg
starstarstarstarstar

Vřele doporučuji ATODU jako lékařskou kliniku - personál je přátelský, zdvořilý a vysoce efektivní. Je skvělé, že se můžete spolehnout na skupinu profesionálů, když je nejvíce potřebujete.

Asuka Kocica
starstarstarstarstar

Mají nejlepší pediatry v Praze!

photo
Dusan Kozusnik
starstarstarstarstar

Máme ty nejlepší zkušenosti s Atodou, která se stará o naše dva malé syny, velmi profesionální služby.

photo
Iva Kuchařová
starstarstarstarstar

Pediatrie a paní doktorka Draxlová je TOP. Absolutně nikdo nemá problém dítě vyšetřit v sedě na zemi, počkat na správný okamžik. S dětmi jednají jako se sobě rovnými. Více takových pediatrií a lékařů!

Oxana Gerasimenko
starstarstarstarstar

Chodím se synem 2,5 roku k doktorce Podstolské a řekla bych, že jsem s paní doktorkou, službami, termínem i místem samotným velmi spokojená! Nikdy jsem neměl problém se dostat k lékaři a vždy mi bylo nabídnuto místo, i když jsem zavolal na poslední chvíli. Paní doktorku Podstolskou vřele doporučuji a je to velmi milá paní a hlavně zkušená lékařka!

Lucie Nebia
starstarstarstarstar


Skvělá pediatrie a dětská fyzio

David Bíža
starstarstarstarstar

Zdraví je u mě na prvním místě. Minimálně z poloviny je léčení o přístupu doktora, jeho chování a pochopení. O tom, že s Vámi jedná jako s člověkem/partnerem, který se něj obrací, protože hledá pomoc. Cítit se pochopený a opečovávaný Vám dává i více energie se s nemocí/problémem popasovat. Jestliže "kromě" toho, je na druhé straně kvalifikovaný odborník není co řešit. Proto jsme s manželkou v péči zdravotnického zařízení Atoda. Zjednodušeně se zde cítím jako člověk. A tímto děkuji nejen doktorům, ale i celému personálu, který v Atodě vytváří příjemné prostředí..... doplnění recenze po několika měsících u Atody není co vytknout,oba s manželkou jsme velice spokojeni, prošli jsme vyšetřeníma, která nám byla doporučena, léčí nás odborníci s lidským přístupem a my se cítíme bezpečně, že je o nás postaráno a nic nezanedbáme. To že všichni doktoři vidí zprávy od ostatních doktorů na jedom místě, umožňuje zaměření léčení na to, kde je opravdu problém, nebo by mohl být, děkujeme

Gm Birkus
starstarstarstarstar

Bylo mi špatně a měla jsem bolesti, naprosto na mě zapůsobilo, jak se mnou paní doktorka Sabitová zacházela. Je to výborná lékařka, jemná, milá,  s přátelským přístupem, s usměvavou tváří s obětavou službou. Vždy úžasné ošetření. Moc děkuji Dr.Sabitová, jsem Vám navždy vděčná.

 

Martin Nehasil
starstarstarstarstar

Velice rád bych poděkoval Dr Taussig, Dr Beňo a Dr Němec za lékařskou péči. Vždy mi poradí a pomohou :). Atoda je pro mne příjemným prostředím s velkými profesionály a usměvavými sestřičkami.

 

Martina Bařinová
starstarstarstarstar

Sluzby Atoda Medical vyuzivame uz nekolikatym rokem, a to cela rodina. Lip jsme si nemohli vybrat. Neskutecne mila a vstricna pani doktorka Draxlova, ke ktere se nas syn tesi, i kdyz je nemocny. S tak skvelym a ochotnym pristupem ze strany vsech zamestnancu se jen tak nekde nesetkate. Opravdu nejlip investovane penize!

Miluše Havlová
starstarstarstarstar

Velice ráda bych poděkovala paní doktorce Shokalo za úžasnou lékařskou péči, profesionální přístup, a to nejvíc - lidskost. Paní doktorka je vždy usměvavá a přívětivá. Dále bych chtěla poděkovat paní doktorce Brázové, protože ta je také úplně skvělá. Jsem opravdu ráda, že mám štěstí na tak báječné lékařky, které léčí na vysoké úrovni a berou nás pacienty jako sobě rovné. V neposlední řadě bych ráda poděkovala všem ostatním zaměstnancům Atoda Medical, kteří se podílejí na bezproblémovém chodu celého zařízení. S úctou Miluše Havlová

Helena Špačková
starstarstarstarstar

Co potěší je, že vás přivítá krásné prostředí a velmi příjemný a vstřícný personál. Moc milé je i to, že si můžete dát malé občerstvení a tím si zpříjemnit chvilku kdy čekáte na sestřičku, která vás odvede k lékaři do ordinace. Je mi až líto, že to čekání je tak krátké 😉. Přístup lékařů v mém případě paní doktorky Gruškové nebo Benešové je velmi profesionální a lidský. Péči si na této klinice nemohu vynachválit a to i přesto, že ji hradím. Rozhodně to, že tady jsou opravdu pro mne a udělají pro mne maximum, stojí za to.

Jacob Jaroni
starstarstarstarstar

Perfektní a moderní klinika s moderním a příjemným přístupem k pacientům. Rozhodně doporučuji a kdybych mohl dát bod navíc za krásné Sestřičky/zdravotnický tým, tak bych dal 6 😉 …

photo
Kateřina Martinek
starstarstarstarstar

Naprosto skvělé služby a přístup. Do Atody docházíme s malým synem a vždy naprosto spokojení.

photo
Jaroslav Rejmont
starstarstarstarstar

Jsem s klinikou naprosto spokojen. Pěkné, čisté prostředí, dobrá organizace a hlavně, to co nedokázali vyřešit předchozí tři doktoři, to mi zde paní doktorka vyřešila při první návštěvě. Oceňuji profesionalitu doktorky--Urologie. Tisíceré díky !!!!

photo
Petra Egerova
starstarstarstarstar

Toto zdravotní zařízení jsem si vybrala na základě toho, že když se objednáte, (sice za poplatek) tak se vám doktor věnuje přes hodinu. Vstřícný a příjemný personál na recepci vám vše vysvětlí a pak si pro vás osobně přijde lékař.Mohu jen a jen doporučit.

Martin
starstarstarstarstar

Toto zařízení je super. Všechen personál děvčata i pan doktor Mareš velice příjemní. Vše bylo rychlé.

Marcel
starstarstarstarstar

Nejlepší přístup, jaký jsem kdy zažila. Paní doktorka má k synovi naprosto lidský a profesionální přístup přesně ví jak s ním má pracovat. Za mě nejlepší ordinace. Jsem moc ráda že jsme šli právě k vám.

Elias
starstarstarstarstar

Perfektní péče! Máme to z domova do ordinace 100 km, přesto bych už s dětma jinam nešla. Děkuji za tuto možnost skvělé péče o mé děti.

Tomáš
starstarstarstarstar

Oceňuji profesionalitu, vlídný a lidský přístup paní doktorky, odborné vysvětlení mého problému, velmi příjemná atmosféra během celého vyšetření, doporučuji všem!

Michaela
starstarstarstarstar

Perfektní přístup, rychlé vyřízení... potřebovala jsem kontrolu zraku na řidičák. Můžu jen doporučit.

Ivo
starstarstarstarstar

Pan doktor ohromně pečlivý a ochotný vše vysvětlí opravdu srozumitelně.Pro ostatní peronál krásné šikovné ochotné slečny sestřičky platí všejako pro pana doktora. Tak má vypadat zdravotní péče.

Adam
starstarstarstarstar

Maximální spokojenost, pan doktor byl velice příjemný, syn (5 let) ho po návštěvě označuje za kamaráda a těší se na další návštěvu.

Vojtěch
starstarstarstarstar

Vynikající, příjemný lékař s úžas.přístupem k dětem. Syn si oblíbí jen málokoho, ale už nechce chodit k nikomu jinému. Moderní, krásné prostředí, nejmoder.přístroje, profesionál.přístup, co víc chtít.

Aleš
starstarstarstarstar

Velmi příjemný personál, byl jsem velice spokojen. Další kontrolu zraku již absolvuji zde, i když je to pro mě poněkud daleko. Tuto ordinaci rozhodně doporučuji.

Jaroslava
starstarstarstarstar

Profesionální přístup a vyšetření na moderních přístrojích. Po takovém vyšetření máte jasné jak je to s vašim zrakem. Doporučuji.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Cukrfree
starstarstarstarstar

Byli jsme zde na kontrole kyčlí novorozence. Termín jsme dostali hned ten samý den, kdy jsem zavolala. Do ordinace jsme šli přesně na čas. Pan doktor byl moc milý a pečlivý. Děkujeme!

photo
Marcela Haltufová
starstarstarstarstar
Usměvavý personál, útulné prostředí, skvělá komunikace s recepcí, krátké objednávací lhůty a žádné čekání v přeplněné čekárně - to je ATODA Medical. Velmi si vážím paní doktorky Podstolské a dětské sestřičky Evičky za empatický, přátelský a individuální přístup k mé dceři Sofí. Doporučuji všem rodičům, kteří chtějí to nejlepší pro své děti.
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.