logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Dětská psychiatrie (Praha)

V soukromé dětské psychiatrii (Praha) ATODA Medical pomáháme dětem a dorostu od 3 do 18 let téměř se všemi potížemi z pedopsychiatrické oblasti. Naše dětská a adolescentní psychiatrie se zabývá diagnostikou a léčbou psychických poruch. V dnešní době se ale čím dál více soustředíme také na sebepoškozování, poruchy příjmu potravy (anorexie, bulimie) či poruchy pozornosti. Dále řešíme:

  • Fobie, úzkosti a obsedantně kompulzivní stavy.
  • Závislosti.
  • Problémy ve škole.
  • Sebevražedné sklony.
  • Poruchy autistického spektra.
  • Poruchy pozornosti a hyperaktivitu.
  • Posttraumatické poruchy.
  • Tourettův syndrom.

S širokým spektrem problémů pomůžeme chlapcům i dívkám, u kterých vyvolali potíže genetické, sociální či výchovné faktory. Ať už se bude jednat o doporučení či zajištění hospitalizace, nebo předepsání medikamentů či farmakoterapie.

Dětská psychiatrie (Praha) - intro
Dětská psychiatrie (Praha) - intro

Proč se objednat k našemu dětskému psychiatrovi?

icon

Všechny specializace
u nás najdete pod jednou střechou.

icon

ATODA Medical je skvěle dostupná MHD a vždy u nás zaparkujete.

icon

V klientské zóně máte veškeré informace na jednom místě, nabízíme i konzultace přes telefon.

icon

Ordinujeme
od 7:30 do 19 hodin.

icon

Objednáte se vždy na přesný čas. Naše dětské psychiatričky vás přijmou bez čekání a s úsměvem.

icon

Nabízíme prestižní dětskou péči na míru.

Spustit videoprohlídku kliniky

Náš dětský psychiatr (Praha) řeší i deprese či sexuální zneužívání

Oddělení psychiatrie pro děti v ATODA Medical Praha se věnuje taktéž dětem s depresemi a kromě výše zmíněných psychických poruch a potíží se zabývá také šikanováním, násilím v rodině, týráním, sexuálním zneužíváním a zanedbáváním dětí a dospívajících.

Dětská a dorostová psychiatrie je jedním z oborů, kde nám nestačí být dobrým pomocníkem, chceme být tím nejlepším. Některé projevy se vyvíjí již v dětství, jiné se naplno projeví až v dospělosti. V období dospívání často vyjadřují zejména menší děti problémy zcela odlišně a jen ztěžka o potížích hovoří či je obtížně dávají najevo jiným způsobem. Často si pak děti stěžují na somatické potíže (bolest bříška, hlavy či únavu), nebo se rapidně zhoršuje jejich chování.

 

Dětský psychiatr s velmi krátkou čekací dobou

Ambulance a dětská psychiatrická nemocnice v Praze často nabízí pacientům nesmyslné čekací lhůty a termíny. Pokud nechcete v jiných zařízeních dlouho čekat, kontaktujte naši soukromou kliniku, kde získáte tu nejlepší rodinnou i individuální péči.

Nenechte poruchy a nemoci zasáhnout do vývoje dětí a vyhněte se celoživotním následkům.

 

photo

Vaše hodnocení

Dětská psychiatrie pomůže tam, kde nestačíte

Pedopsychiatrie (Praha) v ATODA Medical se snaží rodičům vysvětlit, že není nic špatného, když vyhledají pomoc odborníka a neřeší vše jen v soukromí. Naopak, svým dětem mohou pomoci mnohdy jen tímto způsobem. Jen odborná pomoc dokáže vyřešit závažné psychické problémy.

Velmi častým závažným psychiatrickým onemocněním u dětí a dospívajících bývají poruchy příjmu potravy, které mnohdy končí předčasným úmrtím. Poruchy příjmu potravy se mohou radikálně podepsat na dospívajícím člověku, přičemž s některými závažnými metabolickými následky může člověk bojovat po zbytek svého života (porucha menstruačního cyklu a štítné žlázy, osteoporóza, výjimkou nejsou ani poruchy imunity a termoregulace či problémy s kazivostí zubů a lámavostí nehtů i vlasů).

Svěřte se do rukou našich dětských psychiatrů

MUDr. Fabienne Kosová - Fotka
MUDr. Fabienne Kosová
Dětská psychiatrie
Čeština Angličtina

Věnuji se dětem a dorostu od 3 do 18 let věku s obtížemi prakticky z celé pedopsychiatrické oblasti - např. ADHD sy, Poruchy autistického spektra, Tikové poruchy, Fobie, Afektivní poruchy, Sebepoškozování, Poruchy chování a emocí, poruchy příjmu potravy – anorexie, bulimie.

Přečíst více
Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Cukrfree
starstarstarstarstar

Byli jsme zde na kontrole kyčlí novorozence. Termín jsme dostali hned ten samý den, kdy jsem zavolala. Do ordinace jsme šli přesně na čas. Pan doktor byl moc milý a pečlivý. Děkujeme!

photo
Peter Janec
starstarstarstarstar
I've already used services of more specialists in Atoda Medical and every time I was satisfied with high quality service and very pleasant approach. All the same I can say about the nurses and receptionists who were always willing and quick to respond to any of my requests.
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.