logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Otevírací doba během vánočních svátků, budova A: 25.12. zavřeno, 26.12. zavřeno, 27.12. 7:30-16h, 28.12. 7:30-19h,          29.12. 7:30-16h, 1.1.2024 zavřeno
Více informací
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00
Otevírací doba během vánočních svátků, budova A: 25.12. zavřeno, 26.12. zavřeno, 27.12. 7:30-16h, 28.12. 7:30-19h,          29.12. 7:30-16h, 1.1.2024 zavřeno Více informací

Urologie (Praha)

Soukromá urologie ATODA Medical patří mezi nejlepší urologie v Praze. Trápí vás některý z těchto problémů?

Nestyďte se, nebojte se a přijďte k nám!

Velký důraz klademe i na samotnou prevenci. Prevence nádoru prostaty a prevence nádoru močových cest a měchýře i ledvin je u nás na prvním místě.
Provádíme testy na pohlavně přenosné nemoci, ultrazvukové vyšetření a jiné prohlídky, které předejdou zdravotním potížím. Veškerá vyšetření jsou absolutně diskrétní.

Urologie (Praha) - intro
Urologie (Praha) - intro

Proč se objednat na naší urologii?

icon

Ordinujeme
od 7:30 do 19 hodin.

icon

Všechny specializace
u nás najdete pod jednou střechou.

icon

ATODA Medical je skvěle dostupná MHD a vždy u nás zaparkujete.

icon

Objednáte se vždy na přesný čas. Naši urologové vás přijmou bez čekání a s úsměvem.

icon

V klientské zóně máte veškeré informace na jednom místě, nabízíme i konzultace přes telefon.

icon

Nabízíme prestižní urologickou péči na míru.

Spustit videoprohlídku kliniky

Dobrý urolog (Praha), který vám pomůže s řešením jakéhokoliv problému

Nejen při bolestech pacienta klademe důraz na vysoce kvalitně provedená urologická vyšetření, diagnostikujeme a léčíme choroby vylučovací soustavy i mužských pohlavních orgánů a zajišťujeme běžné i komplexnější operační zákroky. O jaké bolesti se často jedná?

  • Bolesti při močení.
  • Bolesti při styku.
  • Bolesti při masturbaci.

Stejně jako vy chceme pro vaše děti jen to nejlepší, a proto je náš tým složený pouze z odborníků, kteří mají bohaté zkušenosti s prací s dětmi.

 

Soukromá urologická klinika (Praha), která vás zbaví potíží

Chceme našim pacientům pomoci vyléčit zdravotní problémy, které je trápí. Nabízíme možnost telefonické konzultace odborného lékaře, využíváme ultrazvuk k vyšetření ledvin, močového měchýře, prostaty a šourku.

Jestliže již není v silách gynekologa léčit pánevní dno žen, řešení naleznete na naší urogynekologii. Řešíme ale také urologické cévkování, srůsty předkožky u dětí i dospělých nebo uvolnění uzdičky. Kromě množství dalších úkonů provádíme také testy na sexuálně přenosné nemoci.

photo

Jsme tu pro muže i ženy (urolog Praha)

Náš zdravotnický personál je složen pouze z odborníků, jsme přátelští, trpěliví a nabízíme komplexní vyšetření na urologii. Jsme tu pro muže i ženy.

I přesto, že je skvělé mít pohotovosti a ambulance ve svém okolí, ještě důležitější je zdravotním problémům předcházet. Připomeneme vám preventivní pravidelná vyšetření, kdykoliv bude třeba. Myslíte si, že v dnešní době nelze najít lékaře bez objednání? U nás to možné je, dostanete velmi rychle volný termín a to i bez doporučení od vašeho praktického lékaře.

 

Urologické vyšetření u žen by se nemělo zanedbávat

Preventivní prohlídka urologie je stejně důležitá u mužů, jako u žen. Ať už máte zájem o preventivní prohlídku, obdrželi jste doporučení od praktického lékaře či specialisty nebo vás trápí akutní (případně chronické) problémy s močovým ústrojím, obraťte se na nás.

Jsme odborníky na inkontinenci, poruchy močení a sexuálních funkcí (libido), záněty, nádory i urolitiázu.

Svěřte se do rukou našich urologů

MUDr. Marcela Lincová - Fotka
MUDr. Marcela Lincová
Urogynekologie
Čeština Angličtina
Přečíst více
MUDr. Lenka Šonská - Fotka
MUDr. Lenka Šonská
Urologie
Čeština Angličtina Němčina
Přečíst více
Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Peter Janec
starstarstarstarstar

V Atoda Medical jsem již využil služeb více specialistů a pokaždé jsem byl spokojen s vysokou kvalitou služeb a velmi příjemným přístupem. Totéž mohu říci o sestřičkách a recepčních, které vždy ochotně a rychle reagovaly na jakýkoli můj požadavek.

photo
Lucie Knezourkova
starstarstarstarstar
Atoda me oslovila uz od zacatku hledani na internetu, vse prehledne a jednoduche. Klient je na prvnim miste a jednani je vynikajici. Komunikace se vsemi od recepce po doktory je s takovou pijemne lidskou atmosferou s vysoce profesionalnim pristupem. Hned jsem si zaplatila clenstvi a s radosti. Objednani vzdy bylo na presnou hodinu, jeste si stihnete dat cerstvou kavu v salonku. Lucie.
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.