Špičková soukromá urologie Praha 7

Patříme mezi nejlepší urologie v Praze. Klademe důraz na vysoce kvalitně provedená urologická vyšetření, diagnostikujeme a léčíme choroby vylučovací soustavy i mužských pohlavních orgánů a vykonáváme běžné i komplexnější operační zákroky. Náš zdravotnický personál je složen pouze z odborníků, jsme přátelští a trpěliví a nabízíme komplexní vyšetření na urologii.

Soukromá urologická klinika Praha, která vás zbaví potíží

Chceme našim pacientům pomoci vyléčit zdravotní problémy, které je trápí. Nabízíme možnost telefonické konzultace odborného lékaře, využíváme ultrazvuk k vyšetření ledvin, močového měchýře, prostaty a šourku. Jestliže již není v silách gynekologa starání se o pánevní dno žen, řešení naleznete na naší urogynekologii. Řešíme ale také poruchy erekce, urologické cévkování, výměny epicystostomie či zúženou předkožku nebo natrženou uzdičku penisu. Kromě množství dalších úkonů provádíme také testy na pohlavně přenosné nemoci.

VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
<p>Objednání na přesný čas – Žádné čekání</p>

Objednání na přesný čas – Žádné čekání

<p>Lékaři mají dostatek času se vám věnovat</p>

Lékaři mají dostatek času se vám věnovat

Příjemné domácí prostředí
Příjemné domácí prostředí

 

Jsme tu pro muže i ženy (urolog Praha)

Naše urologická ambulance Praha nabízí nejlepší rodinnou, individuální i firemní péči. I přesto, že je skvělé mít pohotovost ve svém okolí, ještě důležitější je zdravotním problémům předcházet. Soukromá poliklinika Atoda Medical v Praze vám připomene preventivní pravidelná vyšetření kdykoliv bude třeba. Pokud si myslíte, že v dnešní době nelze najít lékaře bez objednání, u nás dostanete velmi rychle volný termín a to i bez doporučení od praktického lékaře.

 

Urologické vyšetření u žen by se nemělo zanedbávat

Preventivní prohlídka urologie je stejně důležitá u mužů, jako u žen. Ať už máte zájem o preventivní prohlídku, obdrželi jste doporučení od praktického lékaře či specialisty nebo vás trápí akutní, případně chronické, problémy s močovým ústrojím, obraťte se na nás.

Jsme odborníky na inkontinenci, poruchy močení a sexuálních funkcí (libido), záněty, nádory i urolitiázu.

 

Urologie Praha, která se s radostí o vás postará

Chápeme, že pokud nás kontaktujete s urologickými problémy, chcete se svěřit do co nejlepších rukou. Jsme citliví, ohleduplní a taktní. Nabízíme komplexní ambulantní péči a řešíme vrozená i získaná onemocnění genitálu, ledvin a močových cest.

Co trápí naše pacienty nejčastěji?

  • Onemocnění ledvin, močovodů, močového měchýře i trubice.
  • Poruchy močení.
  • Močové kameny.
  • Nádorová urologická onemocnění.
  • Infekce močových cest.
  • Problematika genitálu u mužů i zevního genitálu žen.
  • Zúžení či konglutinace předkožky.
  • Nesestouplá varlata.
  • Vrozené vady penisu.
  • Vyšetření a testy na pohlavně přenosné choroby

Stejně jako vy chceme pro vás jen to nejlepší, a proto je náš tým složený pouze z odborníků, kteří mají bohaté zkušenosti.

MUDr. Lenka Šonská

Urologie

Praxe: Po ukončení studia medicíny LF UP Olomouc praxe v oboru urologie FN Skalica a FN Bulovka, specializovaná způsobilost v oboru urologie v r. 2014.

Stáž: Phillipps University Marburg, Německo.

Jazyky:    

Objednejte se ještě dnes

Chci objednat k lékaři
Recepce
oh +420 277 003 100
oh PO - PÁ 8:00 - 19:00