logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Otevírací doba během vánočních svátků, budova A: 25.12. zavřeno, 26.12. zavřeno, 27.12. 7:30-16h, 28.12. 7:30-19h,          29.12. 7:30-16h, 1.1.2024 zavřeno
Více informací
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00
Otevírací doba během vánočních svátků, budova A: 25.12. zavřeno, 26.12. zavřeno, 27.12. 7:30-16h, 28.12. 7:30-19h,          29.12. 7:30-16h, 1.1.2024 zavřeno Více informací

Urologie (Praha)

Soukromá urologie ATODA Medical patří mezi nejlepší urologie v Praze. Trápí vás některý z těchto problémů?

Nestyďte se, nebojte se a přijďte k nám!

Velký důraz klademe i na samotnou prevenci. Prevence nádoru prostaty a prevence nádoru močových cest a měchýře i ledvin je u nás na prvním místě.
Provádíme testy na pohlavně přenosné nemoci, ultrazvukové vyšetření a jiné prohlídky, které předejdou zdravotním potížím. Veškerá vyšetření jsou absolutně diskrétní.

Urologie (Praha) - intro
Urologie (Praha) - intro

Proč se objednat na naší urologii?

icon

Ordinujeme
od 7:30 do 19 hodin.

icon

Všechny specializace
u nás najdete pod jednou střechou.

icon

ATODA Medical je skvěle dostupná MHD a vždy u nás zaparkujete.

icon

Objednáte se vždy na přesný čas. Naši urologové vás přijmou bez čekání a s úsměvem.

icon

V klientské zóně máte veškeré informace na jednom místě, nabízíme i konzultace přes telefon.

icon

Nabízíme prestižní urologickou péči na míru.

Spustit videoprohlídku kliniky

Dobrý urolog (Praha), který vám pomůže s řešením jakéhokoliv problému

Nejen při bolestech pacienta klademe důraz na vysoce kvalitně provedená urologická vyšetření, diagnostikujeme a léčíme choroby vylučovací soustavy i mužských pohlavních orgánů a zajišťujeme běžné i komplexnější operační zákroky. O jaké bolesti se často jedná?

  • Bolesti při močení.
  • Bolesti při styku.
  • Bolesti při masturbaci.

Stejně jako vy chceme pro vaše děti jen to nejlepší, a proto je náš tým složený pouze z odborníků, kteří mají bohaté zkušenosti s prací s dětmi.

 

Soukromá urologická klinika (Praha), která vás zbaví potíží

Chceme našim pacientům pomoci vyléčit zdravotní problémy, které je trápí. Nabízíme možnost telefonické konzultace odborného lékaře, využíváme ultrazvuk k vyšetření ledvin, močového měchýře, prostaty a šourku.

Jestliže již není v silách gynekologa léčit pánevní dno žen, řešení naleznete na naší urogynekologii. Řešíme ale také urologické cévkování, srůsty předkožky u dětí i dospělých nebo uvolnění uzdičky. Kromě množství dalších úkonů provádíme také testy na sexuálně přenosné nemoci.

photo

Jsme tu pro muže i ženy (urolog Praha)

Náš zdravotnický personál je složen pouze z odborníků, jsme přátelští, trpěliví a nabízíme komplexní vyšetření na urologii. Jsme tu pro muže i ženy.

I přesto, že je skvělé mít pohotovosti a ambulance ve svém okolí, ještě důležitější je zdravotním problémům předcházet. Připomeneme vám preventivní pravidelná vyšetření, kdykoliv bude třeba. Myslíte si, že v dnešní době nelze najít lékaře bez objednání? U nás to možné je, dostanete velmi rychle volný termín a to i bez doporučení od vašeho praktického lékaře.

 

Urologické vyšetření u žen by se nemělo zanedbávat

Preventivní prohlídka urologie je stejně důležitá u mužů, jako u žen. Ať už máte zájem o preventivní prohlídku, obdrželi jste doporučení od praktického lékaře či specialisty nebo vás trápí akutní (případně chronické) problémy s močovým ústrojím, obraťte se na nás.

Jsme odborníky na inkontinenci, poruchy močení a sexuálních funkcí (libido), záněty, nádory i urolitiázu.

Svěřte se do rukou našich urologů

MUDr. Marcela Lincová - Fotka
MUDr. Marcela Lincová
Urogynekologie
Čeština Angličtina
Přečíst více
MUDr. Lenka Šonská - Fotka
MUDr. Lenka Šonská
Urologie
Čeština Angličtina Němčina
Přečíst více
Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Daniel Bobek
starstarstarstarstar

Pan doktor Pavel Beno neuvěřitelný profesionál, ostatní také,sice zaplatíte,ale stojí to za to. Už po příchodu se začnete cítit jako VIP, jde přece i zdraví, už nikdy se nenechám ošetřit jinde. Už se těším na kontrolu, pan ex primář je kapacita,všem doporučuji a upřímně,zažil jsem toho už hodně po nemocnicích kde s k vám chovají jako by jste je obtezovali.

photo
Petr Koubský
starstarstarstarstar
Po několika měsících od registrace jsem naprosto spokojen. Výtečná praktická lékařka i specializované služby, termínově pružní, příjemná recepce. Lidský přístup. Tahle si představuju lékařskou péči! Skvěle vynaložené peníze. Mimochodem, včas rozpoznali, že to na obličeji, o čem jsem si myslel, že je znamínko, není tak docela znamínko, a odeslali mě na životně důležitou operaci. Díky.
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.