logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Urologie (Praha)

Soukromá urologie ATODA Medical patří mezi nejlepší urologie v Praze. Trápí vás některý z těchto problémů?

Nestyďte se, nebojte se a přijďte k nám!

Velký důraz klademe i na samotnou prevenci. Prevence nádoru prostaty a prevence nádoru močových cest a měchýře i ledvin je u nás na prvním místě.
Provádíme testy na pohlavně přenosné nemoci, ultrazvukové vyšetření a jiné prohlídky, které předejdou zdravotním potížím. Veškerá vyšetření jsou absolutně diskrétní.

Urologie (Praha) - intro
Urologie (Praha) - intro

Proč se objednat na naší urologii?

icon

Ordinujeme
od 7:30 do 19 hodin.

icon

Všechny specializace
u nás najdete pod jednou střechou.

icon

ATODA Medical je skvěle dostupná MHD a vždy u nás zaparkujete.

icon

Objednáte se vždy na přesný čas. Naši urologové vás přijmou bez čekání a s úsměvem.

icon

V klientské zóně máte veškeré informace na jednom místě, nabízíme i konzultace přes telefon.

icon

Nabízíme prestižní urologickou péči na míru.

Spustit videoprohlídku kliniky

Dobrý urolog (Praha), který vám pomůže s řešením jakéhokoliv problému

Nejen při bolestech pacienta klademe důraz na vysoce kvalitně provedená urologická vyšetření, diagnostikujeme a léčíme choroby vylučovací soustavy i mužských pohlavních orgánů a zajišťujeme běžné i komplexnější operační zákroky. O jaké bolesti se často jedná?

Stejně jako vy chceme pro vaše děti jen to nejlepší, a proto je náš tým složený pouze z odborníků, kteří mají bohaté zkušenosti s prací s dětmi.

 

Soukromá urologická klinika (Praha), která vás zbaví potíží

Chceme našim pacientům pomoci vyléčit zdravotní problémy, které je trápí. Nabízíme možnost telefonické konzultace odborného lékaře, využíváme ultrazvuk k vyšetření ledvin, močového měchýře, prostaty a šourku.

Jestliže již není v silách gynekologa léčit pánevní dno žen, řešení naleznete na naší urogynekologii. Řešíme ale také urologické cévkování, srůsty předkožky u dětí i dospělých nebo uvolnění uzdičky. Kromě množství dalších úkonů provádíme také testy na sexuálně přenosné nemoci.

photo

Vaše hodnocení

Jsme tu pro muže i ženy (urolog Praha)

Náš zdravotnický personál je složen pouze z odborníků, jsme přátelští, trpěliví a nabízíme komplexní vyšetření na urologii. Jsme tu pro muže i ženy.

I přesto, že je skvělé mít pohotovosti a ambulance ve svém okolí, ještě důležitější je zdravotním problémům předcházet. Připomeneme vám preventivní pravidelná vyšetření, kdykoliv bude třeba. Myslíte si, že v dnešní době nelze najít lékaře bez objednání? U nás to možné je, dostanete velmi rychle volný termín a to i bez doporučení od vašeho praktického lékaře.

 

Urologické vyšetření u žen by se nemělo zanedbávat

Preventivní prohlídka urologie je stejně důležitá u mužů, jako u žen. Ať už máte zájem o preventivní prohlídku, obdrželi jste doporučení od praktického lékaře či specialisty nebo vás trápí akutní (případně chronické) problémy s močovým ústrojím, obraťte se na nás.

Jsme odborníky na inkontinenci, poruchy častého močení a sexuálních funkcí (libido), záněty, nádory i urolitiázu.

Svěřte se do rukou našich urologů

MUDr. Marcela Lincová - Fotka
MUDr. Marcela Lincová
Gynekologie a urogynekologie
Čeština Angličtina

Po studiu jsem působila na gynekologicko-porodnické klinice ve Fakultní nemocnici Bulovka, kde jsem získala cenné zkušenosti s komplexní péčí o pacientky. V roce 2016 jsem složila atestační zkoušku z gynekologie a porodnictví a v roce 2019 jsem dále rozšířila své znalosti a dovednosti v oblasti urogynekologie složením subspecializační zkoušky.

Před mým odchodem na mateřskou dovolenou jsem zastávala pozici vedoucí jednotky intenzivní péče na GPK Na Bulovce, kde jsem se aktivně podílela na péči o pacientky v nejkritičtějších stavech. Kromě klinické praxe se věnuji i pedagogické činnosti. Od roku 2015 působím jako asistent pro výuku na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy, kde předávám své znalosti a zkušenosti studentům medicíny.

Mám bohaté zkušenosti i s ambulantní praxí. Pracovala jsem na poliklinice Mazurská a v urogynambulanci Slezská, kde jsem se zaměřovala na diagnostiku a léčbu široké škály urogynekologických poruch, jako je inkontinence moči, prolaps panvových orgánů a další.

Péče o Vaše zdraví je mou prioritou. Vždy se snažím o individuální přístup ke každé pacientce a s empatií naslouchám Vašim potřebám a obavám.
 

Přečíst více
MUDr. Lenka Šonská - Fotka
MUDr. Lenka Šonská
Urologie
Čeština Angličtina Němčina
Přečíst více
Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Silvia Žiaková
starstarstarstarstar

V Atode máme členstvo celá rodina. Najviac skúseností máme s pediatriou, konkrétne Dr. Draxlová. Sme veľmi spokojný s prístupom, odbornosťou a empatiou pani doktorky aj sestričky. Ďakujeme

photo
Cukrfree
starstarstarstarstar

Byli jsme zde na kontrole kyčlí novorozence. Termín jsme dostali hned ten samý den, kdy jsem zavolala. Do ordinace jsme šli přesně na čas. Pan doktor byl moc milý a pečlivý. Děkujeme!

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.