Proktologie Praha 7 - proktologické vyšetření a klinika

Proktologie je známým oborem, jehož oblastí jsou problémy s konečníkem. Pokud vás trápí tato oblast těla, je včasné proktologické vyšetření doslova nezbytností. Objednejte se na naší kliniku, kde je k dispozici jak špičkový lékař, tak i proktologická poradna. Naše proktologická klinika nabízí objednání telefonicky, emailem, ale i osobně.

Kde sídlí náš proktolog? Je to proktologie Praha 7

Právě proktologie Praha 7 je místem, kam se k nám objednat. Proktolog vás vyšetří a diagnostikuje problém. Těch může být celá řada. Nejznámější je píštěl u konečníku, řitní trhlina a jiné praskliny nebo také fisura konečníku. Nic výjimečného nejsou ani hemeroidy.

VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
<p>Objednání na přesný čas – Žádné čekání</p>

Objednání na přesný čas – Žádné čekání

<p>Lékaři mají dostatek času se vám věnovat</p>

Lékaři mají dostatek času se vám věnovat

Příjemné domácí prostředí
Příjemné domácí prostředí

Objednávat se nemusíte jenom kvůli konkrétnímu problému a jeho vyšetření. Objednejte se kdykoliv, máte-li s konečníkem jakýkoliv problém. Ten náš proktolog pomocí nejmodernějších metod diagnostikuje a prokonzultuje s vámi, jaká je nejvhodnější léčba. Když se objeví bolest, může to kromě výše zmíněných problémů značit i komplikovanější problémy, jako je třeba rakovina, kdy jsou prováděna i vyšetření tlustého střeva a konečníku jako celku. Nepodceňujte rizika a objednejte se k nám.

MUDr. Pavel Beňo

Proktologie - chirurgie

Praxe: 17 let Ústřední vojenská nemocnice - Hrudní a břišní chirurgie. Nemocnice Na Homolce - Primář chirurgie, 2 roky primář ISCARE.

1. robotická operace v ČR, zavádění Longovy metody operace hemoroidů v ČR.

Jazyky:   

Objednejte se ještě dnes

Chci objednat k lékaři
Recepce
oh +420 277 003 100
oh PO - PÁ 8:00 - 19:00