Dětský lékař (pediatr) - pediatrie

Zdravotní péče u malých dětí je náročná i z toho důvodu, že musí být zvolený citlivý a vnímavý přístup ke každému dítěti. I toto náš pediatr bez problémů zvládne. Samozřejmostí je jeho profesionalita a odbornost.

Náš dětský lékař si s vašimi ratolestmi bude rozumět

Poskytování péče dětem je založena také na vzájemné důvěře a na snaze eliminovat veškeré obavy. Náš dětský lékař si i s vaším potomkem dokáže vytvořit vztah, který jak samotnou diagnostiku, tak i jakoukoliv léčbu usnadní. Dětský lékař v ATODA Medical – Praha je správnou volbou i pro vaše dítě.

Jedině špičkový pediatr ví, jak zajistit zdraví vašeho dítěte

Právě díky odbornosti a bohatým zkušenostem může náš pediatr vždy včas odhalit jakýkoliv zdravotní problém a zahájit léčbu. Umožní mu to i moderní přístroje, díky kterým může mít výsledky testů ihned k dispozici. U nás najdete vždy jenom skutečné profesionály a tak si můžete být jisti tím, že náš pediatr nikdy nic nezanedbá.

Nejenom dětský doktor, ale i pomocník při výchově

Vyhledávaným zdravotnickým zařízením jsme i proto, že náš dětský doktor nezůstává pouze u diagnostiky a léčby. Umí poradit i v otázkách výchovy. Je odborníkem, který dětskému světu dokonale rozumí.

Proč náš pediatr – Praha 7? Jelikož nespěchá

Získání důvěry dítěte, ale i jeho vyšetření nelze nijak uspíšit. Pediatr na naší klinice (Praha 7) toto ví velmi dobře. I proto jsou jednotlivá vyšetření realizována bez jakéhokoliv spěchu a shonu. Naši lékaři se budou vašemu dítěti věnovat tak dlouho, dokud nebude dokonale vyšetřeno. Na to myslíme i při objednávání jednotlivých pacientů.

MUDr. Agnieszka Podstolská

Pediatrie

Praxe: Hospital KOLO, Polsko, 1990 – 1996, Medicover Polsko, 1996 – 2003, Od 2005 Nemocnice Motol (dětská pohotovost).

Citlivý a vnímavý přístup k pacientovi je u malých dětí mimořádně důležitý. Máme velké pochopení pro rozmanité dětské strachy a obavy a dokážeme si s malými pacienty vytvořit vztah, který je založený na důvěře. Rodiče se u nás setkají s partnerským přístupem a respektem k rodičovským kompetencím. K základům naší péče patří také to, že lékař má na malého pacienta i na komunikaci s rodiči dostatek času.

Jazyky:    

Objednejte se ještě dnes

Chci objednat k lékaři
Recepce
oh +420 277 003 100
oh PO, ST, PÁ 8:00 - 17:00, ÚT, ČT 8:00 - 18:00