Dětský lékař (pediatr) - pediatrie

Zdravotní péče u malých dětí je náročná i z toho důvodu, že musí být zvolený citlivý a vnímavý přístup ke každému dítěti. I toto náš pediatr bez problémů zvládne. Samozřejmostí je jeho profesionalita a odbornost.

Náš dětský lékař si s vašimi ratolestmi bude rozumět

Poskytování péče dětem je založena také na vzájemné důvěře a na snaze eliminovat veškeré obavy. Náš dětský lékař si i s vaším potomkem dokáže vytvořit vztah, který jak samotnou diagnostiku, tak i jakoukoliv léčbu usnadní. Dětský lékař v ATODA Medical – Praha je správnou volbou i pro vaše dítě.

Jedině špičkový pediatr ví, jak zajistit zdraví vašeho dítěte

Právě díky odbornosti a bohatým zkušenostem může náš pediatr vždy včas odhalit jakýkoliv zdravotní problém a zahájit léčbu. Umožní mu to i moderní přístroje, díky kterým může mít výsledky testů ihned k dispozici. U nás najdete vždy jenom skutečné profesionály a tak si můžete být jisti tím, že náš pediatr nikdy nic nezanedbá. Máme i moderní otoskop pro léčbu a vyšetření zánětu zvukovodu a zánětu středního ucha u dětí. Nabízíme rovněž nastřelování náušnic a propíchnutí ucha nejmodernějšími švédskými přístroji.

VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
<p>Objednání na přesný čas – Žádné čekání</p>

Objednání na přesný čas – Žádné čekání

<p>Lékaři mají dostatek času se vám věnovat</p>

Lékaři mají dostatek času se vám věnovat

Příjemné domácí prostředí
Příjemné domácí prostředí

Nejenom dětský doktor, ale i pomocník při výchově

Vyhledávaným zdravotnickým zařízením jsme i proto, že náš dětský doktor nezůstává pouze u diagnostiky a léčby. Umí poradit i v otázkách výchovy. Je odborníkem, který dětskému světu dokonale rozumí. Navíc nabízíme služby špičkového dětského psychiatra.

Proč náš pediatr – Praha 7? Jelikož nespěchá

Získání důvěry dítěte, ale i jeho vyšetření nelze nijak uspíšit. Pediatr na naší klinice (Praha 7) toto ví velmi dobře. I proto jsou jednotlivá vyšetření realizována bez jakéhokoliv spěchu a shonu. Naši lékaři se budou vašemu dítěti věnovat tak dlouho, dokud nebude dokonale vyšetřeno. Na to myslíme i při objednávání jednotlivých pacientů.

MUDr. Agnieszka Podstolská

Pediatrie - praktický lékař pro děti a dorost

Praxe: Hospital KOLO, Polsko, 1990 – 1996, Medicover Polsko, 1996 – 2003, Od 2005 Nemocnice Motol (dětská pohotovost).

Citlivý a vnímavý přístup k pacientovi je u malých dětí mimořádně důležitý. Máme velké pochopení pro rozmanité dětské strachy a obavy a dokážeme si s malými pacienty vytvořit vztah, který je založený na důvěře. Rodiče se u nás setkají s partnerským přístupem a respektem k rodičovským kompetencím. K základům naší péče patří také to, že lékař má na malého pacienta i na komunikaci s rodiči dostatek času.

Jazyky:    

MUDr. Silvie Knoppová

Pediatrie - praktický lékař pro děti a dorost

Vzdělání: 1999 – Lékařská fakulta Univerzity Karlovy, Praha. 2002 – Atestace I. stupně z dětského lékařství. 2005 – Atestace II. stupně z dětského lékařství. 2008 – Kurz pro pediatry konziliáře v mezioborové spolupráci. 2021 - Specializovaná způsobilost PLDD. Kontinuální každoroční účast na pediatrických vzdělávacích akcích.

Praxe: 1999–2018: Oddělení urgentního příjmu dětí Fakultní nemocnice v Motole, Praha – sekundární lékař, konziliární lékař. 2002–2014: Canadian Medical Care, Praha – PLDD. 2015-2018: Medical Advisor/Consultant to the U.S. Embassy, Prague. 2015-03/2021: Canadian Medical Care/Canadian Medical, Praha - vedoucí pediatr.

Člen ČLK a České pediatrické společnosti J. E. Purkyně.

Jazyky:   

MUDr. Sylva Draxlová

Pediatrie - praktický lékař pro děti a dorost

Vystudovala  1.LF UK Praha. 1999 – 2003 sekundární lékař Dětské oddělení nemocnice Ostrov, 2003 – 2004 sekundární lékař DEO NMSKB v Praze, 2004 – dosud FN Motol Urgentní dětský příjem + LSPP, 2017 – dosud Atoda Medical.

Jazyky:  

MUDr. Fabienne Kosová

dětský psychiatr

Vzdělání: Absolvovala 1. lékařskou fakultu University Karlovy v Praze v roce 1991. V letech 1993 – 96 složila státní zkoušku z elektroencefalografie a atestaci z oboru neurologie. Má zakončený kurz Krizové intervence a hypnózy. Od roku 2012 má atestaci z Psychiatrie dětí a dorostu.

Praxe: Po zakončení studia nastoupila jako neurolog do nemocnice v Kralupech nad Vltavou, později pracovala v Praze ve Fakultní nemocnici Na Bulovce. Působila v ambulanci Sananimu a Drop-inu, kde měla možnost se seznámit s drogovou problematikou.Od roku 2007 pracuje jako pedopsychiatr v Dětské psychiatrické nemocnici v Lounech, a to jak v její lůžkové, tak i ambulantní části. Od roku 2015 zde působí ve funkci primáře a zástupce ředitele.  Ambulantně se věnuje dětem a dorostu od 3 do 18 let věku s obtížemi prakticky z celé pedopsychiatrické oblasti - např. ADHD sy, Poruchy autistického spektra, Tikové poruchy, Fobie, Afektivní poruchy, Sebepoškozování, Poruchy chování a emocí, poruchy příjmu potravy – anorexie, bulimie.

Významné diplomy ke stažení: Česká lékařská komora - licence, Diplom o specializaci.

  

Jazyky:  

Objednejte se ještě dnes

Chci objednat k lékaři
Recepce
oh +420 277 003 100
oh PO - PÁ 8:00 - 19:00