Gynekologie Praha 7 (i dětská) - gynekologické vyšetření

Gynekologie je lékařským oborem, který se zabývá prevencí nemocí u dospělých i dětí, ale i léčbou ženských pohlavních orgánů. Je spojován s porodnictvím, které také patří do oblasti ženského lékařství. Nabízíme:

Provádíme indikační vyšetření včetně návrhu optimálního řešení před gynekologickými operacemi. Ve spolupráci s našimi specialisty poskytujeme odborné služby mamologické (prsní) poradny, diagnostiky a léčby inkontinence (nechtěný únik moči), estetické medicíny i rehabilitace.

VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
<p>Objednání na přesný čas – Žádné čekání</p>

Objednání na přesný čas – Žádné čekání

<p>Lékaři mají dostatek času se vám věnovat</p>

Lékaři mají dostatek času se vám věnovat

Příjemné domácí prostředí
Příjemné domácí prostředí

 

Využijte špičkové gynekologie. Praha je správnou lokalitou.

V ATODA Medical si zakládáme na špičkové péči i službách. Aby bylo obojí zachováno, bude prohlídka u gynekologa zajištěna přímo u nás. V den i hodinu, která bude vyhovovat i vašim potřebám. Na prvním místě je vždy individuální citlivý přístup s dostatkem času na vyšetření i konzultaci nálezu a následné terapie. Samozřejmostí je špičkové přístrojové vybavení.

 

Jak klasická, tak i dětská gynekologie. Praha je místem, kde ji najdete.

Díky zajištění nejlepší gynekologické péče můžeme služby v oblasti ženského lékařství nabídnout ženám i dívkám a to i když je to jejich první návštěva. Dětský gynekolog je připraven nabídnout špičkovou péči i s přihlédnutím k věku pacientky.

 • Komplexní péče u dívek nad 15 let
 • Dívky pod 15 let běžná prohlídka, výtoky, vynechání menstruace (amenorea)
 • Poradenství ohledně antikoncepce
 • Léčba poruch cyklu či bolestivé menstruace 

Dětská gynekologie ATODA Medical řeší problémy u dětských pacientek většinou před první menstruací nebo před prvním pohlavním stykem. Vždy vyšetřujeme s ohledem na  věk malé pacientky. Nejdůležitější je navázat s dítětem důvěryhodný kontakt a atmosféru bezpečí. Zároveň  i s pomocí rodičů, provádíme vyšetření pro dítě co nejšetrněji, a to jak fyzicky, tak i psychicky.

I u mnohem menších děvčátek, někdy již od batolecího věku, se mohou objevovat gynekologické či hormonální potíže. Mezi ty nejčastější patří záněty zevních rodidel či jejich vnější poranění, slepení a srůst malých stydkých pysků, výtoky, bolesti břicha či dokonce  krvácení.

Co naše dětská gynekologie nabízí:

 • Komplexní péče o gynekologický a hormonální stav dětských pacientek
 • Vyšetření pohmatové či ultrazvukem (rychlé a bezbolestné vyšetření, které se provádí přes stěnu dutiny břišní, k tomuto vyšetření je nutné, aby mělo dítě plný močový měchýř)  je provedeno bez narušení panenské blány
 • Krevní a močové testy
 • Spolupráce napříč lékařskými specializacemo – pediatrie, endokrinologie, fyzioterapie
 • Poradenství v následné péči
 • Zajištění specializovaných vyšetření mimo ATODA Medical

 

Využijte služeb gynekologie. Praha 7 je místem, kam se k našemu lékaři objednejte.

Objednat se můžete osobně, telefonicky i emailem. Zastavte se na naší klinice. Jak ve chvíli, kdy je vaším cílem preventivní prohlídka nebo máte jakékoliv potíže, kam se řadí záněty a další zdravotní komplikace.

Porodnickou péči poskytujeme v přímé návaznosti na porodnici v Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze Podolí nebo v nemocnici Nymburk. Předporodní péče zahrnuje konzultační činnost v průběhu celého těhotenství včetně všech ultrazvukových vyšetření, řešení rizikového těhotenství i osobní asistenci lékaře u porodu, péči po porodu a v šestinedělí. K dispozici je také porodní asistentka.

Našim klientkám nabízíme rovněž speciální Programy pro péči o matku a dítě. Součástí programů, v akutních zdravotních případech, je možnost 24 hodin denně konzultace naší gynekologické sestry, popřípadě lékaře. Rovněž zajištujeme přítomnost našeho lékaře nebo porodní asistentky u porodu.

Ten nejlepší gynekolog. Praha jich má několik.

Víme, kteří lékaři patří mezi jasnou špičku v Praze. Právě u nich vám domluvíme konkrétní termín v případě náročného vyšetření. Jak v rámci prevence, tak v případě, že se objevily problémy.

 

Na gynekologické vyšetření navazuje konzultace s lékařem.

Pokud lékař objeví problém, následuje konzultace spojená s návrhy možného řešení. Buď nasazení léčby nebo operace, které už dávno nejsou tak rizikové jako v minulosti. Příkladem je laparoskopie v gynekologii.

 

Gynekologická prohlídka je zajištěna v termínu, který vám bude vyhovovat.

Vyšetření bude objednáno v co nejkratším možném časovém horizontu, na určitý den a přesnou hodinu.

 

Výhody naší soukromé gynekologie:

 • Všechna vyšetření včetně odběrů pod jednou střechou
 • Výsledky testů ve velmi krátké době
 • Komfortní a diskrétní prostřední
 • Odborný personál, který vám věnuje dostatek času
 • Těhotenství komplexně vedeno v ATODA Medical do 36. týdne těhotenství
 • Porodní asistentka (ČJ)
 • Dula (ČJ, ANJ, IT)
 • Spolupráce s porodnicí Neratovice a Nymburk, kde je kladen důraz na individuální přístup ke každé nastávající mamince
 • Nabídka těhotenských masáží (technikou postranní masáže)

MUDr. Marcela Lincová

urogynekologie

Po promoci v roce 2011 jsem nastoupila na gynekologicko-porodnickou kliniku Fakultní nemocnice na Bulovce. V roce 2016 jsem složila atestační zkoušku z gynekologie a porodnictví a v roce 2019 subspecializační zkoušku z urogynekologie. Před mým odchodem na mateřskou dovolenou jsem byla vedoucí jednotky intenzivní péče na GPK Na Bulovce. Od roku 2015 jsem asistent pro výuku 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy. Zkušenosti s ambulantní praxí mám z polikliniky Mazurská a dále z urogynambulance Slezská. 

Jazyky:  

MUDr. Martin Hrehorčák

Gynekologie

Promoval jsem v roce 1997 na 1. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Své vzdělání a zkušenosti jsem dále prohluboval v oblasti porodnictví a gynekologie v Univerzitní nemocnici Motol, a na Univerzitě Karlově v Praze, kde jsem pracoval 12 let. Studoval jsem obory neplodnosti, medicínské péče o matku a dítě, dětské gynekologie a pokročilých ultrazvukových vyšetření. Dokončil jsem kurzy Subfertilita a reprodukční endokrinologie a Asistované početí podle standardů RCOG (Královská univerzita porodnictví a gynekologie) a Britské společnosti pro plodnost. Též jsem pracoval v nemocnici Sharei Zedek v Jeruzalémě a na IVF (Oddělení umělého oplodnění) na Univerzitní nemocnici Chaim Sheba, Rabat Gan, Izrael, se speciálním zaměřením na zachování plodnosti u pacientů s rakovinou a jinými závažnými onemocněními.  Dále jsem působil na pozici primáře reprodukční medicíny na 2. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze, která je největší univerzitní nemocnicí v republice. Založil jsem společnou skupinu zabývající se umělým oplodněním u párů v České republice, z nichž jeden člen je HIV pozitivní. Ve Spojeném království jsem pracoval v Centru pro reprodukční a pokročilé techniky (početí) v Londýně, kde jsem byl jmenován vedoucím kliniky. Poté jsem byl zaměstnán jako vedoucí kliniky City Fertility v Londýně.
Prováděl jsem a účastnil se mnoha výzkumných programů na poli medicínské péče o matku a dítě, reprodukční medicíny a onkogynekologie, zvláště pak v oblasti zachovávání plodnosti v v počátečních stádiích gynekologických rakovin. Zúčastnil jsem se mnoha kongresů po celém světě a byl jsem pozván jako řečník do Europian school of oncology, která se zabývá snížením počtu obětí rakoviny a její včasné diagnóze a léčbě. BSF (Britská společnost pro plodnost) jsem byl jmenován instruktorem transvaginálního ultrazvuku a jsem uveden na seznamu specialistů GMC (britské sdružení zaměřené na zlepšení lékařské edukace).

Jazyky:  

Objednejte se ještě dnes

Chci objednat k lékaři
Recepce
oh +420 277 003 100
oh PO - PÁ 8:00 - 19:00