Chirurgie

Hledáte pomoc v oboru chirurgie? Nemůžete se dovolat do „své“ ambulance či nemocnice? Odmítli Vás?

Kontaktujte nás, pokud potřebujete jednorázově či opakovaně navštívit chirurga:

  • pooperační péče – kontrola rány, vyndání stehů, vyndání drenů
  • ošetření a léčba krvavých úrazů (řezné a tržné rány, odřeniny, kousnutí atd.)
  • ošetření a léčba zánětlivých a hnisavých onemocnění kůže a podkoží
  • ošetření a léčba chronických ran a defektů, hojení chronických ran (bércové vředy, proleženiny)
  • ošetření a léčba zarůstajících nehtů
  • kožní excize (odstraňování kožních pigmentových znamének, kožních nádorů, bradavic a dalších kožních projevů)
  • kožní extirpace (vyšetření a léčba kožních a podkožních bulek, nádorků, atheromy, lipomy, ganglion apod.)
  • provedení nebo kontrola – sklerotizace varixů tkzv.„křečáky“

Unikátní obor, který je zaměřený nejenom na léčbu specifických nemocí. Známá je například chirurgie ruky, nohy, ale i dalších oblastí. Specifikum tohoto oboru je v tom, že se komplikace řeší operativně, manuálním a instrumentálním ošetřením.

VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
<p>Objednání na přesný čas – Žádné čekání</p>

Objednání na přesný čas – Žádné čekání

<p>Lékaři mají dostatek času se vám věnovat</p>

Lékaři mají dostatek času se vám věnovat

Příjemné domácí prostředí
Příjemné domácí prostředí

Naše špičková chirurgie je vám k službám

Mezi nabízené služby v ATODA Medical patří i tento vyhledávaný obor. Stejně jako řada jiných i chirurgie pod vedením zkušeného týmu nabídne jistotu profesionality a perfektně odvedené práce. Součástí týmu je například MUDr. Pavel Beňo, specialista na léčbů hemeroidů, který v ČR vedl 1. robotickou operaci.

Nejenom dospělá, ale i dětská chirurgie Praha

Naše soukromá klinika se v oblasti chirurgie nesoustředí jenom na dospělé pacienty, ale také na ty dětské. Naše dětská chirurgie a její tým je vám otevřena i pro menší pacienty jakéhokoliv věku.

Klinika chirurgie - Praha zvládne mnoho zákroků

Fungujeme na ambulantní bázi. I přesto můžeme nabídnout celou škálu speciálních zákroků, které se týkají mnoha oblastí vašeho těla. Naše klinika chirurgie si zakládá na všestrannosti a individuálním přístupu ke každému pacientovi a k jeho konkrétním problémům. Specializujeme se například na:

Nabízíme komplexní služby

Nejsou to jenom lékařské zákroky, které náš tým zkušených lékařů provádí. Nabízíme i potřebná vyšetření a následné konzultace spojená se samotným návrhem léčby a její realizací u nás na klinice.

Jednodenní chirurgie (Praha) spolupracuje i s dalšími obory

Jelikož v ATODA Medical sdružujeme tým odborníků v mnoha oblastech, má naše jednodenní chirurgie přesah i do dalších oborů. Díky vzájemné spolupráci vám tak můžeme nabídnout špičkovou prvotní,stejně jako následnou péči po zákroku zaměřenou na rychlou rekonvalescenci.

Naše chirurgická ambulance je dostupná i vám

Potřebujete konkrétní chirurgický zákrok? Nebo nejprve špičkové vyšetření našich odborníků s doporučením následného postupu? Chirurgická ambulance Praha je zde i pro vás. Můžete se k nám telefonicky i emailem objednat.

MUDr. Pavel Beňo

Chirurgie

Praxe: 17 let Ústřední vojenská nemocnice - Hrudní a břišní chirurgie. Nemocnice Na Homolce - Primář chirurgie, 2 roky primář ISCARE.

1. robotická operace v ČR, zavádění Longovy metody operace hemoroidů v ČR.

Jazyky:   

MUDr. Michal Toběrný, MBA

Chirurgie

Jeden z prvních chirurgů, který začínal s laparoskopickou operativou u nás (1991), spoluzakladatel Centra robotické chirurgie v Nemocnici Na Homolce (2005), které bylo vybudováno jako první na území ČR i v regionu zemí bývalého východoevropského bloku, významný propagátor minimálně invazivní chirurgie v ČR.  Jeho životopis byl publikován v Encyklopedii osobností České a Slovenské republiky, sv. III./2015. Autor a spoluautor cca 30ti publikací, zejména s problematikou minimálně invazivní chirurgie, koloproktologie a hrudní chirurgie.

34 let praxe v obou všeobecná a hrudní chirurgie, 1990 – atestace z chirurgie 1. stupně, 1995 - atestace z chirurgie 2. stupně, 2000- atestace v oboru hrudní chirurgie, 8 let 2. chirurgická klinika FN II (dnes VFN), 5 let Klinika pneumologie a hrudní chirurgie FN Bulovka, 21 let Oddělení všeobecné chirurgie Nemocnice na Homolce. Mnoho let zástupce primáře Oddělení všeobecné chirurgie Nemocnice Na Homolce, 7 let primář oddělení. 2010- obhajoba závěrečné práce, Master of Bussines Administration (MBA).

Jazyky:  

MUDr. Jan Trávníček

Chirurgie

FAKULTA: 1.lékařská fakulta UK , promoce 1994 .

PRAXE: 26 let v oboru všeobecné chirurgie, atestace II.-stupně 2005, cca 400 000 ambulantních ošetření , praxe na pracovišti jednodenní chirurgie nem. Říčany, Klinika Iscare miniinvazivní chirurgie a léčba obezity, 13 let praxe na traumatologické ambulanci FN Motol, 1 rok sek. lékař na Kardiochir. Klinice FNKV, stáže nemocnice Padova, Itálie 1993,1995,1998, stáž Laparoskopie v chirurgii obezity - gastrický by-pass Kaunas Litva, 2014, stáž komplikace v laparoskopické léčbě obezity, Rotterdam Nizozemí , 2017.

Jazyky:       

Objednejte se ještě dnes

Chci objednat k lékaři
Recepce
oh +420 277 003 100
oh PO - PÁ 8:00 - 19:00