Chirurgie

Hledáte pomoc v oboru chirurgie? Nemůžete se dovolat do „své“ ambulance či nemocnice? Odmítli Vás?

Kontaktujte nás, pokud potřebujete jednorázově či opakovaně navštívit chirurga:

  • pooperační péče – kontrola rány, vyndání stehů, vyndání drenů
  • ošetření a léčba krvavých úrazů (řezné a tržné rány, odřeniny, kousnutí atd.)
  • ošetření a léčba zánětlivých a hnisavých onemocnění kůže a podkoží
  • ošetření a léčba chronických ran a defektů, hojení chronických ran (bércové vředy, proleženiny)
  • ošetření a léčba zarůstajících nehtů
  • kožní excize (odstraňování kožních pigmentových znamének, kožních nádorů, bradavic a dalších kožních projevů)
  • kožní extirpace (vyšetření a léčba kožních a podkožních bulek, nádorků, atheromy, lipomy, ganglion apod.)
  • provedení nebo kontrola – sklerotizace varixů tkzv.„křečáky“

Unikátní obor, který je zaměřený nejenom na léčbu specifických nemocí. Známá je například chirurgie ruky, nohy, ale i dalších oblastí. Specifikum tohoto oboru je v tom, že se komplikace řeší operativně, manuálním a instrumentálním ošetřením.

VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
<p>Objednání na přesný čas – Žádné čekání</p>

Objednání na přesný čas – Žádné čekání

<p>Lékaři mají dostatek času se vám věnovat</p>

Lékaři mají dostatek času se vám věnovat

Příjemné domácí prostředí
Příjemné domácí prostředí

Naše špičková chirurgie je vám k službám

Mezi nabízené služby v ATODA Medical patří i tento vyhledávaný obor. Stejně jako řada jiných i chirurgie pod vedením zkušeného týmu nabídne jistotu profesionality a perfektně odvedené práce. Součástí týmu je například MUDr. Pavel Beňo, specialista na léčbů hemeroidů, který v ČR vedl 1. robotickou operaci.

Klinika chirurgie - Praha zvládne mnoho zákroků

Fungujeme na ambulantní bázi. I přesto můžeme nabídnout celou škálu speciálních zákroků, které se týkají mnoha oblastí vašeho těla. Naše klinika chirurgie si zakládá na všestrannosti a individuálním přístupu ke každému pacientovi a k jeho konkrétním problémům. Specializujeme se například na:

Nabízíme komplexní služby

Nejsou to jenom lékařské zákroky, které náš tým zkušených lékařů provádí. Nabízíme i potřebná vyšetření a následné konzultace spojená se samotným návrhem léčby a její realizací u nás na klinice.

Jednodenní chirurgie (Praha) spolupracuje i s dalšími obory

Jelikož v ATODA Medical sdružujeme tým odborníků v mnoha oblastech, má naše jednodenní chirurgie přesah i do dalších oborů. Díky vzájemné spolupráci vám tak můžeme nabídnout špičkovou prvotní,stejně jako následnou péči po zákroku zaměřenou na rychlou rekonvalescenci.

Naše chirurgická ambulance je dostupná i vám

Potřebujete konkrétní chirurgický zákrok? Nebo nejprve špičkové vyšetření našich odborníků s doporučením následného postupu? Chirurgická ambulance Praha je zde i pro vás. Můžete se k nám telefonicky i emailem objednat.

MUDr. Pavel Beňo

Chirurgie

Praxe: 17 let Ústřední vojenská nemocnice - Hrudní a břišní chirurgie. Nemocnice Na Homolce - Primář chirurgie, 2 roky primář ISCARE.

1. robotická operace v ČR, zavádění Longovy metody operace hemoroidů v ČR.

Jazyky:   

MUDr. Dagmar Krbcová Ph.D.

chirurgie

Vzdělání: Všeobecné lékařství 1. LF UK 2009, Atestace v oboru chirurgie 2017, Doktorát v oboru Experimentální chirurgie 2018

Praxe: Profesně jsem působila v oboru hrudní a břišní chirurgie na III. Chirurgické klinice 1.LF UK a FN Motol, současně v oblasti vědecké (nádorová imunologie karcinomu plic).

Vždy se snažím se o citlivý a komplexní přístup od nejmenších ambulantních zákroků až po indikace k větším chirurgickým výkonům, včetně zajištění včasného termínu operace (varixy, kýly, onemocnění žlučových cest, onemocnění štítné žlázy a příštítných tělísek, hrudní problematika, onkochirurgie).

Ocenění: Cena Wernera von Siemense 2019, Cena FNM za tvůrčí počin junior 2018, Cena kolegia děkana 1. LF UK 2017, Jedličkova cena České chirurgické společnosti 2017, Cena Purkyňova nadačního fondu 2016, Jedličkova cena České chirurgické společnosti 2015

Jazyky:   

MUDr. Miloslav Matoušek

chirurgie

Praxe: Vedoucí chirurg polní nemocnice OSN mise UNPROFOR, mise UNTAES. Do roku 2002 Ústřední vojenská nemocnice. Od roku 2002 - dosud samostatně pracující chirurg oddělení všeobecné chirurgie Nemocnice na Homolce

Zahraniční stáže: Staplerova technika v chirurgii Belgie, Rakousko

Ocenění za službu v mírových silách OSN, Atestace I a II stupně. Jako autor a spoluautor publikoval více než 30 publikací a přednášek 

Jazyky:   

Objednejte se ještě dnes

Chci objednat k lékaři
Recepce
oh +420 277 003 100
oh PO - PÁ 8:00 - 19:00