Chirurgie

Unikátní obor, který je zaměřený nejenom na léčbu specifických nemocí. Známá je například chirurgie ruky, nohy, ale i dalších oblastí. Specifikum tohoto oboru je v tom, že se komplikace řeší operativně, manuálním a instrumentálním ošetřením.

Naše špičková chirurgie je vám k službám

Mezi nabízené služby v ATODA Medical patří i tento vyhledávaný obor. Stejně jako řada jiných i chirurgie pod vedením zkušeného týmu nabídne jistotu profesionality a perfektně odvedené práce. Součástí týmu je například MUDr. Pavel Beňo, specialista na léčbů hemeroidů, který v ČR vedl 1. robotickou operaci.

Nejenom dospělá, ale i dětská chirurgie Praha

Naše soukromá klinika se v oblasti chirurgie nesoustředí jenom na dospělé pacienty, ale také na ty dětské. Naše dětská chirurgie a její tým je vám otevřena i pro menší pacienty jakéhokoliv věku.

Klinika chirurgie - Praha zvládne mnoho zákroků

Fungujeme na ambulantní bázi. I přesto můžeme nabídnout celou škálu speciálních zákroků, které se týkají mnoha oblastí vašeho těla. Naše klinika chirurgie si zakládá na všestrannosti a individuálním přístupu ke každému pacientovi a k jeho konkrétním problémům. Specializujeme se například na:

Nabízíme komplexní služby

Nejsou to jenom lékařské zákroky, které náš tým zkušených lékařů provádí. Nabízíme i potřebná vyšetření a následné konzultace spojená se samotným návrhem léčby a její realizací u nás na klinice.

Jednodenní chirurgie (Praha) spolupracuje i s dalšími obory

Jelikož v ATODA Medical sdružujeme tým odborníků v mnoha oblastech, má naše jednodenní chirurgie přesah i do dalších oborů. Díky vzájemné spolupráci vám tak můžeme nabídnout špičkovou prvotní,stejně jako následnou péči po zákroku zaměřenou na rychlou rekonvalescenci.

Naše chirurgická ambulance je dostupná i vám

Potřebujete konkrétní chirurgický zákrok? Nebo nejprve špičkové vyšetření našich odborníků s doporučením následného postupu? Chirurgická ambulance Praha je zde i pro vás. Můžete se k nám telefonicky i emailem objednat.

MUDr. Pavel Beňo

Chirurgie

Praxe: 17 let Ústřední vojenská nemocnice - Hrudní a břišní chirurgie. Nemocnice Na Homolce - Primář chirurgie, 2 roky primář ISCARE.

1. robotická operace v ČR, zavádění Longovy metody operace hemoroidů v ČR.

Jazyky:   

Objednejte se ještě dnes

Chci objednat k lékaři
Recepce
oh +420 277 003 100
oh PO - ČT 7:30 - 19:00, PÁ do 17:00