Kdy a kde pomůže dětský fyzioterapeut (Praha)

Fyzioterapie pro děti se soustředí na pohybový aparát. Mezi nejčastější potíže patří vadné držení těla, skolióza u dětí či ploché nohy u dětí. V ATODA Medical se zaměřujeme ale také na:

  • diastázy,
  • opožděný psychomotorický vývoj,
  • poruchy koncentrace,
  • nykturie a další.

 

Věnujeme se dětem po nemoci či úrazu a naši fyzioterapeuti vybírají z množství vhodných technik, od progresivní Vojtovy metody, Bobathovy metody či metody Ludmily Mojžíšové. Neignorujeme nejnovější vědecké poznatky a naopak se snažíme zavádět u nás na klinice vše, co by vám a vašim dětem mohlo pomoci.

 

VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
<p>Objednání na přesný čas – Žádné čekání</p>

Objednání na přesný čas – Žádné čekání

<p>Lékaři mají dostatek času se vám věnovat</p>

Lékaři mají dostatek času se vám věnovat

Příjemné domácí prostředí
Příjemné domácí prostředí

 

Dětská fyzioterapie Praha, která se soustředí na zdravý pohybový vývoj

Rodiče by se měli u svých dětí soustředit na vybudování kvalitních základů motoriky a zdravý pohybový aparát, který jim bude sloužit po celý život. Věnujeme se proto těm nejmenším, od kojenců, přes batolata, až po starší děti a dospívající.

ATODA Medical nabízí svým klientům komplexní lékařskou péči na jednom místě. Díky spolupráci mezi jednotlivými odděleními je jednodušší léčit pohybový aparát v nižším věku a plynule navázat na následnou péči.

 

Dětská rehabilitace Praha bez dlouhých čekacích lhůt pro všechny

Chápeme, že chcete své zdraví svěřit do profesionálních rukou. Fyzioterapie a rehabilitace pro děti Praha 7 ATODA Medical zaměstnává jen ty nejlepší specialisty, kteří jsou kapacitami ve svém oboru. Naše oddělení dětské fyzioterapie a rehabilitace nabízí po zavolání termíny bez dlouhých čekacích lhůt a vy nemusíte ztrácet čas.

Pomoc nabízíme všem: českým i zahraničním klientům, tedy trvale žijícím cizincům, turistům i expatům. Abychom navíc cizincům vše usnadnili, uzavřeli jsme smlouvy i se zahraničními pojišťovnami.

Veronika Procházková, DiS.

dětská fyzioterapie

Vystudovala SZS v Praze, následně nástavbové studium 2003 - 2006 v oboru fyzioterapie.

2006 - 2015 pracovala v rehabilitačním ústavu s velmi širokou škálou klientů - ortopedických, neurologických, posttraumatických, pooperačních a jiných diagnóz.

2015 - 2017 pracovala v zahraničí, kde se zaměřila na fyzioterapii dětí velmi různých diagnóz.

2017 - 2019 spolupracovala s klinikou Axon - především dětská neurorehabilitace. 

2018 - 2019 soukromá pediatrická praxe.

2019 - 2021 spolupracovala s klinikou Sante, která byla zaměřena především na prevenci VDT, bolesti zad u dětí i dospělých.

Jazyky:  

 

Objednejte se ještě dnes

Chci objednat k lékaři
Recepce
oh +420 277 003 100
oh PO - PÁ 8:00 - 19:00