logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Otevírací doba během vánočních svátků, budova A: 25.12. zavřeno, 26.12. zavřeno, 27.12. 7:30-16h, 28.12. 7:30-19h,          29.12. 7:30-16h, 1.1.2024 zavřeno
Více informací
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00
Otevírací doba během vánočních svátků, budova A: 25.12. zavřeno, 26.12. zavřeno, 27.12. 7:30-16h, 28.12. 7:30-19h,          29.12. 7:30-16h, 1.1.2024 zavřeno Více informací

Firemní péče, která splní i ty nejvyšší nároky

Lukrativní platy nejsou často to jediné, čím dokážete vaše klíčové zaměstnance na vyšších pozicích udržet. Stejně tak důležité jsou pro ně i cenné benefity a pocit, že si jich zaměstnavatel opravdu váží. Zejména mladší manažeři fluktuují častěji, než jejich předchůdci.

Jestliže hledáte benefit pro vaše klíčové zaměstnance a víte, že jim chcete nabídnout něco prvotřídního, zaujme vás firemní péče v ATODA Medical. Jsme připraveni splnit i ty nejvyšší nároky klíčových zaměstnanců a celých jejich rodiny.

icon
Pacient je vždy
na prvním místě
icon
My zajistíme
veškerou péči
icon
Vše komplexně pod
jednou střechou
icon
Svěříte se do rukou
profesionálů
icon
Velmi uklidňující
prostory v secesní vile
icon
Staráme se o
celé rodiny
icon
Ohlídáme všechny
preventivní prohlídky
icon
Jsme tu pro všechny
už od narození
circle

Oceňte s námi špičkový přístup, přesnost a úsporu času

Víme, co dokáží lidé na vrcholových pozicích ocenit: nadstandardní přístup, preciznost, rychlost, nulové čekání a úsporu času. V rámci našeho mimořádného benefitu firemní péče získají klienti vše zmíněné, a výhod může využít i celá rodina.

Chcete pro vaše vybrané klíčové zaměstnance benefit pro celou rodinu? Chcete dát vědět svým zaměstnancům, že o ně máte zájem a postaráte se o ně? Nechcete, aby ztratili svůj drahocenný čas u doktorů a místo toho jej věnovali práci? Nechcete, aby vaši důležití pracovníci seděli v čekárně a nakazili se od ostatních pacientů? Naše oddělení firemní péče v rámci ATODA Medical je vám k službám.

Nepřijďte o vaše zaměstnance v ten nejdůležitější moment

Klademe důraz na samotnou prevenci, aby byli vaši zaměstnanci zdraví a nestalo se, že v nejdůležitější chvíli onemocní. Naše prémiové programy zdravotní péče v ATODA Medical jsou výrazně zaměřeny právě na prevenci.

 

Starejte se o své klíčové zaměstnance, aby nečekali u doktorů, nebyli nemocní a chodili na prevence

Pokud vaši zaměstnanci onemocní, bude o ně mimořádně postaráno. Mohou se těšit z

  • rychlého objednání,
  • nadstandardního vyšetření,
  • snadné dostupnosti,
  • zajištěného parkování.

Veškerý náš personál mluví anglicky

Manažeři na vyšších pozicích bývají často expati ze zahraničí, kde jsou zvyklí na kvalitní zdravotní péči. V naší soukromé klinice ATODA Medical jim proto poskytujeme mimořádný servis. Celý náš zdravotnický personál mluví minimálně anglicky, část z nich ovládá také francouzštinu, němčinu, španělštinu, ale třeba i polštinu.

V ATODA Medical jsme schopni domluvit se s mezinárodními pojišťovnami na úhradách za zdravotní péči. Zkušenost máme například s pojišťovnami jako BUPA, Cigna či Allianz. Prémiové programy zdravotní péče v ATODA Medical mají velký úspěch u nejvyššího vedení mnoha firem, ať už se jedná o ředitele, členy představenstva či dozorčí rady.

 

Hledáte partnera pro vstupní prohlídky?

Nabízíme samozřejmě také pracovnělékařské služby, jež vyžaduje zákon a které je třeba realizovat v požadovaném rozsahu. V ATODA Medical zajistíme péči dle současné legislativy, dle zákona č. 373/2011 Sb. Neváhejte nás kontaktovat.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Tatiana Mariánková
starstarstarstarstar

S Atodou jsem velmi spokojená, obě moje děti jsou tam přihlášené od té doby, co jsme se přestěhovali zpět do Prahy.

photo
Jan Skovajsa
starstarstarstarstar
Skvělý servis, který ve zdravotnictví nemá obdoby.
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.