logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Otevírací doba během vánočních svátků, budova A: 25.12. zavřeno, 26.12. zavřeno, 27.12. 7:30-16h, 28.12. 7:30-19h,          29.12. 7:30-16h, 1.1.2024 zavřeno
Více informací
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00
Otevírací doba během vánočních svátků, budova A: 25.12. zavřeno, 26.12. zavřeno, 27.12. 7:30-16h, 28.12. 7:30-19h,          29.12. 7:30-16h, 1.1.2024 zavřeno Více informací

Ortopedie (Praha)

Ortopedie v ATODA Medical nabízí špičkovou péči při prevenci, léčbě i rehabilitaci po úrazech.

Trápí vás bolesti a hybnosti kloubů, svalů, vazů, úponů nebo páteře? Vyřešíme vaše problémy jednou provždy. Nejčastěji se na nás obrací pacienti s bolestmi zad, ramen, kotníků či kolen, časté jsou také problémy s vadným držením těla, plochými nohami nebo u dětí s vývojovými vady.

Proč se rozhodnout pro ortopedické vyšetření právě v ATODA Medical v Praze? Naši lékaři patří mezi nejlepší odborníky v ČR a vyhoví požadavkům i nejnáročnějších pacientů. Máme špičkového ortopeda, který se kromě jiného specializuje i na onkologickou a dětskou ortopedii.

Ortopedie (Praha) - intro
Ortopedie (Praha) - intro

Proč je náš ortoped (Praha) tak oblíbený?

icon

Objednáte se vždy na přesný čas. Naše nejlepší ortopedie přijímá pacienty bez čekání a s úsměvem.

icon

Ordinujeme od 7:30 do 19 hodin.

icon

Všechny specializace u nás najdete pod jednou střechou.

icon

Bojíte se, že budete mít problém se k nám dostat? ATODA Medical je skvěle dostupná MHD a vždy u nás zaparkujete.

icon

V klientské zóně máte veškeré informace na jednom místě, nabízíme i konzultace přes telefon.

icon

Nabízíme prestižní ortopedickou péči na míru.

Spustit videoprohlídku kliniky

Soukromá ortopedie (Praha) nabízí špičkovou péči

Na naší klinice je soukromá ortopedie, ve které přijímáme bez doporučení a bez čekání nové pacienty a nabízíme jim tu nejlepší možnou péči. Klasické nemocnice dnes jen stěží dokáží přijmout všechny pacienty a pohotovosti moc nefungují. Nás sice bez objednání není možné navštívit, ale právě díky tomu jsme schopni objednat naše klienty vždy na konkrétní čas, bez čekání a s úsměvem na tváři. Nabízíme navíc velmi krátké čekací termíny.

 

U nás najdete excelentního dětského či sportovního ortopeda

Dobrý dětský ortoped či prvotřídní soukromý sportovní ortoped je dnes nedostatkovým zbožím. Naše ortopedie přijímá dospělé, ale také děti, stejně tak i sportovce a specializuje se i na onkologickou ortopedii.

photo

Vaše hodnocení

Dětská ortopedie Praha

Dětští pacienti často vyžadují citlivější a komplexnější péči. Ortopedie ruky, ortopedie nohy či vyšetření jiné části těla u dětí vyžaduje odbornost a individuální přístup spojený se získáním důvěry každého dítěte. Individuálně přistupujeme ovšem i k dospělým pacientům. Po prvotních vyšetřeních běžně následuje konzultace s lékařem, který vysvětlí vše, co pacienta čeká. V případě vývojových vad, špatného držení těla, plochých nohou, bolestí spojených s růstem či jiných vážných úkonech vysvětlují lékaři veškeré metody a možnosti léčby.

Soukromá sportovní ortopedie Praha

Sportovní ortoped, specialista na kolena či jiné části těla ví, že u něj starost o pacienta nekončí, ať už jste přetrénování nebo trpíte jednostrannou zátěží například při golfu, tenisu, hokeji nebo jiném sportu.

ATODA Medical nabízí kompletní péči pod jednou střechou. Nejen sportovci potřebují po ortopedických vyšetřeních následnou péči. Naši lékaři dobře vědí, že ve spolupráci s neurologií a fyzioterapií může být dosaženo těch nejlepších výsledků. Náš seznam lékařů a odborníků je dlouhý a dokáže perfektně uspokojit vaše potřeby.

 

Svěřte se do rukou našich ortopedů

MUDr. Karel Němec - Fotka
MUDr. Karel Němec
Ortopedie
Čeština Angličtina

Specializace: všeobecná ortopedie, dětská ortopedie, onkologická ortopedie.

Přečíst více
MUDr. Roman Štícha - Fotka
MUDr. Roman Štícha
Ortopedie
Čeština Angličtina Francouština

Řešení obtíží s pohybovým aparátem v rámci ortopedie a traumatologie, důraz na úzké propojení s fyzioterapií a jinými rehabilitačními směry, řešení bolestí a úrazů u sportovců.

Přečíst více
Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Barbora Hrtáňová
starstarstarstarstar
Rychlost, pečlivost, skvělý přístup !
photo
Peter Janec
starstarstarstarstar
I've already used services of more specialists in Atoda Medical and every time I was satisfied with high quality service and very pleasant approach. All the same I can say about the nurses and receptionists who were always willing and quick to respond to any of my requests.
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.