Ortopedie Praha 7 - soukromá ortopedická klinika

Každý dobrý ortoped ví, že tento obor je spojený s:

  • prevencí,
  • léčbou,
  • ale i rehabilitací poruch i onemocnění pohybového a podpůrného aparátu.

A právě špičkovou péči ve všech oblastech vám můžeme nabídnout.

Naše ortopedie Praha funguje v ambulantním režimu

Pokud máte jakýkoliv problém ortopedického charakteru, neváhejte a objednejte se. Naše ordinační hodiny jsou voleny tak, aby vyhovovaly i vám.

Nejenom pro dospělé. U nás je dostupná i dětská ortopedie.

Nezaměřujeme se jenom na dospělé pacienty. U nás je v provozu také dětská ortopedie. Ať má váš potomek jakýkoliv problém, je naše ambulance otevřená i pro něho. Nebojte se objednat k našim specialistům.

Dětská ortopedie malým pacientům rozumí       

Víme, že lékařská péče spojená s dětmi je často složitější než u dospělých. Naše dětská ortopedie Praha proto nabídne nejenom špičkovou odbornost, ale také individuální přístup spojený se získáním důvěry každého dítěte.

Naše ortopedie (Praha 7) nabídne unikátní individuální přístup

Záleží nám na každém pacientovi a tak se snažíme o individuální přístup. Ortopedie vám jako jedna z mála nabídne nejenom prvotní vyšetření, ale i následnou konzultaci s lékařem, který vám vysvětlí vše, co se vašeho problému týká. Včetně metod léčby.

Naše soukromá ortopedická klinika Praha patří mezi špičku

Ortopedické pracoviště naší kliniky můžeme označit za jedno z těch nejlepších pokud jde o odbornost. Soukromá ortopedická klinika Praha, která je provozována pod hlavičkou ATODA Medical zcela určitě vyhoví požadavkům i nejnáročnějších pacientů.

Víme, že i soukromá ortopedie musí mít přesah

V souvislosti s ortopedickými problémy naši specialisté za účelem dosažení nejlepší možné péče spolupracují i s řadou dalších oborů. Příkladem je:

Naše ortopedická klinika Praha je otevřena i vám

Přijďte k našim specialistům i vy. Můžete se k nim buď telefonicky objednat nebo přijít ve všední dny, v rámci našich ordinačních hodin a domluvit si prohlídku. Naše ortopedická klinika Praha 7 vás ráda přivítá jak ráno, tak i odpoledne, nebo v podvečer. Časy jsou voleny po dohodě s lékařem, který vždy vyjde vstříc vaší vytíženosti a vašim časovým možnostem.

Prim. MUDr. Jan Tomaides

Ortopedie

Vzdělání: 1. lékařská fakulta, Univerzita Karlova, Praha. Texas Medical Center - Orthopaedics, Memorial Hermann. The University of Texas - Orthopaedics, M. D.  Anderson Cancer Center.

Praxe: 1. ortopedická klinika FN Motol, Praha. Primář ortopedie Nemocnice Říčany. Operatér – ortopedické výkony Iscare.

Jazyky:  

MUDr. Karel Němec

Ortopedie

Vzdělání: 1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze

Jazyky:  

As. MUDr. Ladislav Tóth

Ortopedie

Přední český specialista v oblasti spinální a septické ortopedie, ordinuje v ATODA Medical také v rámci dětské a všeobecné ortopedie. V léčebně - preventivní péči spolupracuje s řadou zahraničních klinických pracovišť, kam je zván k odborným konzultacím a operacím (od Slovenka po Kuvajt). As.MUDr. Tóth promoval v roce 1973 na LF Masarykovy Univerzity v Brně a je k atestován pro funkci vedoucího lékaře a primáře v oboru ortopedie.

V rámci spinální ortopedie jsou řešeny problémy s míchou a páteří, a to včetně růstových nebo dědičných vad nebo poúrazových stavů. Septická ortopedie se vyrovnává s akutními nebo chronickým záněty, které vzniknou v důsledku úrazů nebo operací. Typicky náchylnou skupinou k septickým stavům jsou diabetičtí pacienti.

Jazyky:  

Objednejte se ještě dnes

Chci objednat k lékaři
Recepce
oh +420 277 003 100
oh PO, ST, PÁ 8:00 - 17:00, ÚT, ČT 8:00 - 18:00