logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Rozumíme cizincům a dočkáte se od nás špičkové péče

Ať už jste expati ze zahraničí, nebo jste na jednorázové návštěvě v Česku, rádi vám pomůžeme a poskytneme kvalitní zdravotní péči. Celý náš zdravotnický personál mluví minimálně anglicky, část z nich ovládá také francouzštinu, němčinu, španělštinu, ale třeba i polštinu. Pokud nehovoříte česky nebo se domluvíte jen lámanou češtinou, nemusíte se tedy bát, že by vám naši lékaři nerozuměli a nepochopili do detailů váš problém. Pokud byste přesto rádi přišli do ordinace s překladatelem, nebudeme vám v tom bránit.

Pokud cizinec potřebuje léky na předpis a doloží zprávu od svého lékaře ze své země v angličtině, tak mu je naši lékaři předepíší. Případně se u nás může nechat cizinec vyšetřit a léky mu také předepíšeme.

icon
Pacient je vždy
na prvním místě
icon
My zajistíme
veškerou péči
icon
Vše komplexně pod
jednou střechou
icon
Svěříte se do rukou
profesionálů
icon
Velmi uklidňující
prostory v secesní vile
icon
Staráme se o
celé rodiny
icon
Ohlídáme všechny
preventivní prohlídky
icon
Jsme tu pro všechny
už od narození
circle

Umíme se domluvit s vaší zahraniční pojišťovnou

Protože ATODA Medical spolupracuje s mezinárodními pojišťovnami, můžete u nás využít služby Direct Billing pro pojištěnce nadnárodních pojišťoven. S následujícími pojišťovnami a asistenčními společnostmi máme uzavřenou dohodu o Přímém účtování (Direct Billing) nebo Dohodu o vyúčtování na základě Předautorizace nebo Garance platby.

  • BUPA Global
  • Cigna Global Health Benefits
  • Allianz
  • Emergency Assistance Japan (EAJ)
  • Autovision GmbH
  • Aetna
  • INTER Versicherungsgruppe
  • AXA Assistance

Jak postupovat v rámci služby Direct Billing?

Pro využití služby Direct Billing je třeba předložit kopii karty pojištěnce a podepsat ujednání Payment policy. V případě, že nadnárodní pojišťovna neuhradí zcela nebo částečně fakturované částky, je povinností klienta dlužné částky uhradit individuálně.

Něco vám není jasné? Vše vám rádi vysvětlíme a jakékoliv otázky zodpovíme na naší recepci.

Preciznost, nadstandardní přístup a možnost účasti v ročních programech péče

V ATODA Medical si zakládáme na nadstandardním přístupu, preciznosti a rychlosti. Děti i dospělí během dovolené, na návštěvě u příbuzných či dlouhodobě žijící v Česku se u nás dočkají mimořádného servisu. Nabízíme také možnost registrace a zakoupení našich členských programů pro cizojazyčné klienty, kteří jsou v ČR zaměstnaní a jsou tedy pojištěni u některých z našich českých zdravotních pojišťoven.

V případě zájmu může využít lékařské komplexní péče pod jednou střechou celá rodina a nabízíme možnost platby za jednotlivé úkony dle Ceníku pro samoplátce – u jednorázových i opakovaných návštěv.

Hledáte partnera pro vstupní prohlídky?

Nabízíme samozřejmě také pracovnělékařské služby pro expaty, jež vyžaduje zákon a které je třeba realizovat v požadovaném rozsahu. V ATODA Medical zajistíme péči dle současné legislativy, dle zákona č. 373/2011 Sb. Neváhejte nás kontaktovat.

 

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Zdeněk Dvořák
starstarstarstarstar
Přístup personálu, zorganizování pacientů, obecně kvalita poskytované péče.
photo
Luca Martini
starstarstarstarstar

Vynikající lidé; velká profesionalita a ochota. Kompetentní a velmi pilní lékaři, vřele doporučuji

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.