logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Revmatologie Praha 7 - soukromá revmatologická klinika

 

Bohužel momentálně neobjednáváme na tento obor pacienty z důvodů zcela naplněných kapacit.

 

Lékařský obor zaměřený především na zánětlivé choroby, stejně jako degenerativní kloubní onemocnění a jejich lokalizace nebo na různá systémová onemocnění.

Jsme špičková revmatologie Praha s dobrými výsledky

Díky našemu špičkovému týmu lékařů a jejich zkušenostem přináší revmatologie perfektní výsledky mnohým pacientům. A to jak u méně náročných tak pochopitelně i skutečně komplikovaných případů.

Provedeme kompletní revmatologické vyšetření          

Naším cílem je poskytovat nejlepší péči. Proto se naše centrum specializuje i na kompletní revmatologické vyšetření. Pomocí něho zjistíme váš celkový zdravotní stav a dokážeme diagnostikovat konkrétní problémy. Poté už naše revmatologická klinika Praha může navrhnout správný postup účinné léčby. Potřebujete vyšetření? Domluvte se telefonicky či mailem na termínu vaší návštěvy.

Revmatolog spolupracuje s řadou jiných odborníků

Oddělení Revmatologie a její tým pravidelně spolupracuje i s řadou jiných odborníků jako je třeba ortopedie, neurologie, ale i fyzioterapie nebo kardiologie. Díky tomu získá revmatolog informace i z jiných lékařských oblastí, což mu pomůže zvolit správný léčebný postup pro každého pacienta.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Belinda Filippelli
starstarstarstarstar

My only regret is that I didn't sign up for a membership years ago! From the very first meeting with my GP (which was 90 minutes and she was really listening, nothing felt rushed) I have had really positive encounters with all the doctors, nurses, and staff at Atoda. They really do their best to make you feel comfortable and cared for. They take a holistic look at your health, the information is shared between doctors, and you can choose to see a specialist within the clinic or get a referral to another doctor where you insurance would cover so it's very flexible to your needs and budget. Most of all it just took all the stress out of visiting doctors and turned it into a pleasant and caring experience. Highly recommend.

photo
Dorota Kremer
starstarstarstarstar
Atoda má velice příjemný a profesionální přístup ke klientovi. Snaží se najít vždy řešení, které klienta uspokojí a celý personál je maximálně vstřícný, pečlivý a ochotný.
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.