Revmatologie Praha 7 - soukromá revmatologická klinika

 

Bohužel momentálně neobjednáváme na tento obor pacienty z důvodů zcela naplněných kapacit.

 

Lékařský obor zaměřený především na zánětlivé choroby, stejně jako degenerativní kloubní onemocnění a jejich lokalizace nebo na různá systémová onemocnění.

Jsme špičková revmatologie Praha s dobrými výsledky

Díky našemu špičkovému týmu lékařů a jejich zkušenostem přináší revmatologie perfektní výsledky mnohým pacientům. A to jak u méně náročných tak pochopitelně i skutečně komplikovaných případů.

Provedeme kompletní revmatologické vyšetření          

Naším cílem je poskytovat nejlepší péči. Proto se naše centrum specializuje i na kompletní revmatologické vyšetření. Pomocí něho zjistíme váš celkový zdravotní stav a dokážeme diagnostikovat konkrétní problémy. Poté už naše revmatologická klinika Praha může navrhnout správný postup účinné léčby. Potřebujete vyšetření? Domluvte se telefonicky či mailem na termínu vaší návštěvy.

Revmatolog spolupracuje s řadou jiných odborníků

Oddělení Revmatologie a její tým pravidelně spolupracuje i s řadou jiných odborníků jako je třeba ortopedie, neurologie, ale i fyzioterapie nebo kardiologie. Díky tomu získá revmatolog informace i z jiných lékařských oblastí, což mu pomůže zvolit správný léčebný postup pro každého pacienta.

MUDr. Andrea Pavelková

Revmatologie

Praxe: 1995-2018 - Revmatologický ústav Praha – ambulance i lůžkové oddělení a Centrum biologické léčby.

Je autorkou a spoluautorkou více než 50 publikací v českých i zahraničních odborných časopisech, je spoluautorkou některých českých a slovenských učebnic, autorkou monografie Revmatoidní artritida a biologická léčba (Maxdorf 2009). V rámci výzkumných grantových projektů se od počátku věnovala osteoartroze, difuzní idiopatické skeletální hyperostoze, bazální léčbě revmatoidní artritidy.

V minulosti se účastnila jako přednášející seminářů pro praktické lékaře organizované Revmaligou (2010).

Jazyky:  

Objednejte se ještě dnes