logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Revmatologie (Praha)

Revmatologie v ATODA Medical nabízí špičkovou péči při prevenci, diagnostice a léčbě revmatologických onemocnění. S naším zkušeným týmem lékařů a moderními diagnostickými metodami poskytujeme komplexní péči, která respektuje jedinečné potřeby každého pacienta a to od 18 let.

Trápí vás bolesti a omezená pohyblivost kloubů, svalů, vazů, úponů nebo páteře? Pomůžeme vám s trvalým řešením vašich obtíží. Nejčastěji se na nás obrací pacienti s artritidou, osteoartritidou, revmatoidní artritidou, lupus erythematodes, ankylozující spondylitidou či juvenilní idiopatickou artritidou. Bez ohledu na vaši diagnózu či obtížnost problému vám poskytneme odbornou péči a podporu, kterou potřebujete. Získáte zpět svou pohodu a životní radost.

Proč se rozhodnout pro revmatologické vyšetření právě u nás v Praze? Naši lékaři jsou špičkoví odborníci v České republice, kteří splní očekávání i těch nejnáročnějších pacientů.

Revmatologie (Praha) - intro
Revmatologie (Praha) - intro

Proč je naše soukromá revmatologická klinika oblíbená?

icon

Všechny specializace
u nás najdete pod jednou střechou.

icon

Objednáte se vždy na přesný čas. Naši revmatologové vás přijmou bez čekání.

icon

Naše revmatologické centrum je skvěle dostupné MHD a vždy u nás zaparkujete.

Spustit videoprohlídku kliniky

Provedeme kompletní revmatologické vyšetření

Naším cílem je poskytovat nejlepší péči. Proto se naše centrum specializuje i na kompletní revmatologické vyšetření. Pomocí něho zjistíme váš celkový zdravotní stav a dokážeme diagnostikovat konkrétní problémy. Náš tým pravidelně spolupracuje i s řadou jiných specialistů jako je třeba ortopedie, neurologie, ale i fyzioterapie nebo kardiologie. Díky tomu získá revmatolog informace i z jiných lékařských oblastí, což mu pomůže zvolit správný léčebný postup pro každého pacienta. Potřebujete základní vyšetření na revmatologii? Domluvte se telefonicky či e-mailem na termínu vaší návštěvy.

 

Naše soukromá revmatologie (Praha) nabízí nejlepší péči

Na naší klinice je soukromá revmatologie, ve které přijímáme bez doporučení a bez čekání nové pacienty a nabízíme jim tu nejlepší možnou péči. U nás nestrávíte hodiny v přeplněných čekárnách jako ve státních nemocnicích. Naši lékaři věnují každému pacientovi individuální pozornost, ať už je vaše situace jakkoliv složitá. Sice to nejde úplně bez objednání, ale zajistíme vám krátké čekací termíny.

photo

Zvažujete návštěvu revmatologie, ale nevíte, kdy je ten pravý čas?

Revmatologie se zabývá diagnostikou a léčbou onemocnění pohybového aparátu, kloubů a svalů. V dnešní době stále více lidí trpí různými revmatologickými problémy, jako jsou artritida, osteoartritida, revmatoidní artritida a lupus, což může způsobit bolest, omezenou pohyblivost a sníženou kvalitu života. Je důležité nezanedbávat své zdraví a vyhledat pomoc od odborníků, kteří vám mohou pomoci porozumět vašim obtížím a navrhnout efektivní léčebný plán. Vždy je důležitá prevence a má smysl navštívit lékaře co nejdříve.

Navštivte nás a dovolte nám vám pomoci zlepšit kvalitu vašeho života bez bolesti a omezení pohybu.


 
Nejlepší revmatolog je ten, který vás neodbyde

Vaše pohodlí a spokojenost jsou pro nás klíčové. U nás se dočkáte vřelé a přátelské atmosféry. Naši lékaři jsou zkušení a mluví i anglicky, což usnadňuje péči i cizincům žijícím v České Republice.

Svěřte se do rukou našich revmatologů

MUDr. Nader Abu Isbeih - Fotka
MUDr. Nader Abu Isbeih
Revmatologie
Čeština Angličtina Němčina

Lékař s bohatými zkušenostmi a odbornými znalostmi v oblasti revmatologie a interního lékařství. Mám vystudovanou Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni zakončené atestací v oboru revmatologie. Po studiu jsem působil jako lékař v Rokycanské nemocnici a od roku 2016 působím ve fakultní nemocnici v Plzni, kde se specializuji na diagnostiku a léčbu pacientů s revmatickými a interními onemocněními. Mám zkušenosti s moderními léčebnými postupy a technologiemi a jsem schopen navrhovat a realizovat efektivní léčebné plány. 

 

Přečíst více
Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Vilma Vaitieke
starstarstarstarstar

Po letech extrémně špatných zkušeností s lékaři pro děti v Praze - tato klinika a naše nová lékařka paní MUDr. Agnieszka Podstolská je prostě ráj. Velmi profesionální a milý přístup, rychlá obsluha, dobrá komunikace v cz nebo angličtině (!), ochota pomoci, která se jinde těžko hledá. Velmi čisté a příjemné prostředí ve srovnání s místy „zdarma“ jinde, kde najdete smradlavé přeplněné malé čekárny s hrubým personálem, zejména sestřičkami ze staré školy, které vás nenávidí za to, že jste cizinci. Děkujeme všem, že jste tu pro nás pokaždé, když je to potřeba!

photo
Barbora Hrtáňová
starstarstarstarstar
Rychlost, pečlivost, skvělý přístup !
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.