Endokrinologie Praha - endokrinologické vyšetření

Bohužel momentálně na tento obor neobjednáváme nové pacienty z důvodů zcela naplněných kapacit.

Endokrinologie je odvětví medicíny, které se zabývá diagnózou a následnou léčbou hormonálních poruch. Ty mohou následně výrazně ovlivňovat činnosti a děje v lidském organismu.

Využijte služeb špičkové endokrinologie. Praha je místem, kde je k dispozici

V ATODA Medical si zakládáme na špičkové péči i službách. Aby bylo obojí zachováno, zajistíme vám termín vyšetření u externího endokrinologa. V den i hodinu, která bude vyhovovat i vašim potřebám. Místem vyšetření tedy nebude naše klinika v lokalitě Praha 7, ale spolupracující externí zařízení, u kterého garantujeme stejnou kvalitu péče, jako u nás.

VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
<p>Objednání na přesný čas – Žádné čekání</p>

Objednání na přesný čas – Žádné čekání

<p>Lékaři mají dostatek času se vám věnovat</p>

Lékaři mají dostatek času se vám věnovat

Příjemné domácí prostředí
Příjemné domácí prostředí

Endokrinolog vás vyšetří a zjistí případné problémy

Obor je velmi rozsáhlý a souvisí s endokrinními žlázami a produkcí hormonů. Zkušený endokrinolog diagnostikuje případné problémy a navrhne správný postup léčby.

Endokrinologické vyšetření provede zkušený odborník

Poruchy hormonálních žláz se mohou týkat různých orgánů. Endokrinologické vyšetření dokáže diagnostikovat, kde konkrétně se problém nachází. Mohou to být nadledvinky, pohlavní žlázy, štítná žláza, slinivka břišní a mnohé další.

MUDr. Emília Malicherová

Endokrinologie

Vedoucí lékařka pracoviště diabetologie a endokrinologie, s atestací z oboru Vnitřní lékařství a z oboru Endokrinologie a diabetologie. Po absolvování 2. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze v roce 2007 začala pracovat na Interní klinice ve Fakultní nemocnici Motol, kde doposud působí na zkrácený pracovní úvazek. Od roku 2011 se věnuje především ambulatní péči v diabetologii a endokrinologii. Jako hlavní zkoušející působí v celosvětových klinických studijích.

Jazyky:  

Objednejte se ještě dnes

Chci objednat k lékaři
Recepce
oh +420 277 003 100
oh PO - PÁ 8:00 - 19:00