logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Otevírací doba během vánočních svátků, budova A: 25.12. zavřeno, 26.12. zavřeno, 27.12. 7:30-16h, 28.12. 7:30-19h,          29.12. 7:30-16h, 1.1.2024 zavřeno
Více informací
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00
Otevírací doba během vánočních svátků, budova A: 25.12. zavřeno, 26.12. zavřeno, 27.12. 7:30-16h, 28.12. 7:30-19h,          29.12. 7:30-16h, 1.1.2024 zavřeno Více informací

Sexuologie (Praha)

Soukromá sexuologie (Praha) ATODA Medical je tu pro vás. Dětem od 12 let i dospělým poskytují naše sexuologické ordinace a pracoviště prvotřídní péči. Co nejčastěji naše oddělení sexuologie řeší? S jakými problémy vám můžeme pomoci?

  • Bolesti při pohlavním styku.
  • Obtíže s dosažením orgasmu.
  • Erektivní dysfunkce a předčasné ejakulace.
  • Ztráta libida.
  • Hormonální potíže.
  • Plánování rodičovství.
  • Poradenství při potížích v oblasti sexuální orientace, sexuální identity a preference.
  • Sexuální chronické poruchy.
  • Onkologické potíže.

Hledáte komplexní lékařskou péči pod jednou střechou? Kvalitní lékaři v ATODA Medical, kteří se řadí mezi naprostou špičku v Česku.

Sexuologie (Praha) - intro
Sexuologie (Praha) - intro

Proč se objednat k naší sexuoložce?

icon

ATODA Medical je skvěle dostupná MHD a vždy u nás zaparkujete.

icon

Nabízíme špičkovou
sexuologickou péči na míru
.

icon

Ordinujeme
od 7:30 do 19 hodin.

icon

Objednáte se vždy na přesný čas. Naše sexuoložka vás přijme bez čekání a s úsměvem.

icon

Všechny specializace
u nás najdete pod jednou střechou.

icon

V klientské zóně máte veškeré informace na jednom místě, nabízíme i konzultace přes telefon.

Spustit videoprohlídku kliniky

Náš sexuolog (Praha) pomáhá dětem od 12 let a dospělým

Chápeme, že chcete své zdraví i zdraví vašich dětí svěřit do profesionálních rukou. V rámci něčeho tak intimního, jako je gynekologie a sexuální terapie, to platí dvojnásob.

Nová posila našeho týmu, sexuoložka MUDr. Petra Vrzáčková, Ph.D, FECSM, absolvovala 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze a jako gynekoložka působí již více než 15 let. Praxi získala na gynekologicko-porodnické klinice Všeobecné fakultní nemocnice v Praze v Apolinářské ulici. Pět let po dokončení studia získala titul FECSM (Fellow of the European Comittee of Sexual Medicine), a to díky úspěšnému ukončení studia v Oxfordu, Lyonu a Portu.

MUDr. Petra Vrzáčková, Ph.D, FECSM disponuje atestací z gynekologie a ukončila postgraduální studium sexuologie.

 

Sexuální poradna, do které se můžete objednat on-line

Náš sexuální terapeut je při objednání online i osobně dostupný nejen dospělým, ale také starším dětem a dospívajícím. V ATODA Medical bude sexuální terapeut o vaši rodinu maximálně pečovat. Sexuoložka MUDr. Petra Vrzáčková, Ph.D, FECSM je ohleduplná, přátelská, empatická a moc dobře ví, jak pracovat s pacienty jakéhokoliv věku. Čeští sexuologové znají sexuoložku MUDr. Petru Vrzáčkovou, Ph.D, FECSM i kvůli její vědecké, publikační a odborné činnosti.

Naši špičkoví lékaři vedou oddělení, která úzce spolupracují právě se sexuologií. Jedná se například o psychologii či urologii. Pacientům poskytujeme také vyšetření na pohlavně přenosné choroby.

photo

Proč právě sexuologická poradna Praha ATODA Medical?

Cena je u nás komunikována vždy transparentně, je uvedena na webových stránkách i při prohlídce. Jaké jsou další výhody kromě transparentnosti a objednání on-line, kterých se v ATODA Medical dočkáte? Přesvědčte se na vlastní oči a přijďte k nám!

Svěřte se do rukou našich sexuologů

MUDr. Petra Vrzáčková, PH.D., FECSM - Fotka
MUDr. Petra Vrzáčková, PH.D., FECSM
Sexuologie
Čeština Angličtina

V roce 2012 úspěšně zakončila po studiu v Oxfordu, Lyonu a Portu mezinárodní zkoušku z oboru sexuální medicína a získala tak titul FECSM (Fellow of the European Comittee of Sexual Medicine). Je členkou České a Evropské společnosti pro sexuální medicínu. Atestace z gynekologie a ukončené postgraduální studium sexuologie.

Přečíst více
Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Martina Stenzlová
starstarstarstarstar
Skvělý přístup a personál, roční balíček plus se opravdu vyplatí, zahrnuta veškerá péče.
photo
Dada Vcelak
starstarstarstarstar
Nase deti maji zaplacene clenstvi jiz druhy rok a nelitujeme,urcite budeme pokracovat. Mame srovnani s dalsimi velkymi konkurenty v Praze, co nabizeji stejne sluzby, ale pristup a ochota vyjit nam vstric a treba jen poradit po telefonu neni problem. Prirovnanim jako kdyz mate luxusni auto a nejezdi dobre,tak budete spokojeni s mene luxusnim, ale se skvelymi jizdnimi vlastnostmi...tady dostanete oboji, zadne kompromisy. Krasna klinika, mily a vstricny personal, profesionalni vysetreni, parkovani primo u kliniky a kdyz je treba neco z lekarny, je hned za rohem. Doporucujeme!
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.