Dermatologie Praha 7 - soukromá kožní klinika

Obor, který se zabývá kůží, ale i nehty, vlasy, či ochlupením. I v této oblasti vám nabízíme širokou škálu služeb pod vedením kvalitních lékařů. Naše kožní ordinace Praha se proto řadí mezi nejlepší. Nabízíme kromě klasických vyšetření i estetickou dermatologii, moderní ošetření metodou diamantové mikrodermabraze pro šetrné odstranění pigmentových skrvn, jizev po akné a pro vyhlazení vrásek či ruční mezoterapii kyselinou hyaluronovou pro nejefektivnější omlazení. Nově jsme otevřeli poradnu pro léčbu akné a nabízíme plazmaterapii.

Kožní ambulance je součástí naší kliniky

Cíl ATODA Medical je poskytovat komplexní zdravotní péči na jednom místě. I proto je kožní ambulance součástí naší kliniky. Pokud máte jakýkoliv problém, naše kožní ordinace Praha je vám k dispozici. Objednat se můžete telefonicky nebo emailem. Každý na svém těle dříve či později objevíme drobné kožní nedostatky – pihy, znaménka, různé výrůstky, červené až hnědé tečky nebo rozšířené žilky. Po důkladném vyšetření dermatoskopem, může lékař krom běžného chirurgického řešení zvolit rychlé a bezpečné odstranění elektrokauterem. Zákrok elektrokauterem je proveden v místním znecitlivění, možné je také použití Entonoxu (inhalační anestetikum). Zákrok trvá několik minut, je přesně bodovitě zaměřen pouze na problematický projev, který tepelně zničí a nepoškozuje tak nijak okolní tkáň ani cévy. Rána nekrvácí a rychle se hojí.

VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
Objednání na přesný čas – Žádné čekaní
Objednání na přesný čas – Žádné čekaní
<p>Lékaři mají dostatek času se vám věnovat</p>

Lékaři mají dostatek času se vám věnovat

Příjemné domácí prostředí
Příjemné domácí prostředí

Špičková dermatologie je u nás samozřejmostí

Ať už máte s kůží vašeho těla jakýkoliv problém, naše dermatologie na klinice Praha 7 ho dokáže díky týmu zkušených lékařů nejenom správně diagnostikovat, ale bude zahájena i správná léčba s ideálními výsledky. Naše dermatologická klinika Praha využívá špičkovou lékařku s mnoha zkušenostmi.

Naše kožní ambulance Praha je pro děti i dospělé

Poskytujeme komplexní rodinnou péči díky čemuž je naše kožní ambulance Praha zaměřena jak na léčbu dospělých tak i dětských pacientů. Dětská dermatologie v ATODA Medical je místem, kde dokážeme pomoci s kožním problémem i u vašeho potomka.

Kožní lékař nabídne i řadu doplňkových služeb

Nespecializujeme se jenom na diagnostiku a léčbu. Naše Kožní (Praha 7) je spojena také s možnými konzultacemi, které realizuje dermatologická poradna. Stejně tak se specializujeme i na estetickou dermatologii, kdy náš kožní lékař po prvotní konzultaci navrhne možné postupy.

 

U nás se kožní klinika Praha specializuje i vlasy, nehty či ochlupení

Navštívit nás můžete nejenom přímo s problémem, který se týká vaší kůže. Naši špičkoví kožní lékaři se zaměřují i na nehty, potní žlázy, ochlupení nebo další oblasti.

Každý náš kožní lékař je špičkou ve svém oboru

Chceme, aby naše soukromá kožní klinika Praha nabízela ty nejlepší služby. I proto je kožní lékař, který se vám bude věnovat, špičkou ve svém oboru. Pravidelně spolupracujeme i s vyhlášenými kapacitami, čímž můžeme zajistit tu nejlepší možnou péči.

Naše dermatologie Praha 7 je otevřena každý den

Potřebujete diagnostiku kožního problému, léčbu nebo jenom konzultaci? Obraťte se na nás. Dermatologie Praha 7 vám je k dispozici každý všední den. Objednejte se na vhodnou dobu telefonicky, nebo emailem.

Objednejte se ještě dnes