Dermatologie Praha 7 - soukromá kožní klinika

Obor, který se zabývá kůží, ale i nehty, vlasy, či ochlupením. I v této oblasti vám nabízíme širokou škálu služeb pod vedením kvalitních lékařů. Naše kožní ordinace Praha se proto řadí mezi nejlepší. Nabízíme kromě klasických vyšetření i estetickou dermatologii, moderní ošetření metodou diamantové mikrodermabraze pro šetrné odstranění pigmentových skrvn, jizev po akné a pro vyhlazení vrásek či ruční mezoterapii kyselinou hyaluronovou pro nejefektivnější omlazení. Nově jsme otevřeli poradnu pro léčbu akné.

Kožní ambulance je součástí naší kliniky

Cíl ATODA Medical je poskytovat komplexní zdravotní péči na jednom místě. I proto je kožní ambulance součástí naší kliniky. Pokud máte jakýkoliv problém, naše kožní ordinace Praha je vám k dispozici. Objednat se můžete telefonicky nebo emailem. Každý na svém těle dříve či později objevíme drobné kožní nedostatky – pihy, znaménka, různé výrůstky, červené až hnědé tečky nebo rozšířené žilky. Po důkladném vyšetření dermatoskopem, může lékař krom běžného chirurgického řešení zvolit rychlé a bezpečné odstranění elektrokauterem. Zákrok elektrokauterem je proveden v místním znecitlivění, možné je také použití Entonoxu (inhalační anestetikum). Zákrok trvá několik minut, je přesně bodovitě zaměřen pouze na problematický projev, který tepelně zničí a nepoškozuje tak nijak okolní tkáň ani cévy. Rána nekrvácí a rychle se hojí.

 

Špičková dermatologie je u nás samozřejmostí

Ať už máte s kůží vašeho těla jakýkoliv problém, naše dermatologie na klinice Praha 7 ho dokáže díky týmu zkušených lékařů nejenom správně diagnostikovat, ale bude zahájena i správná léčba s ideálními výsledky. Naše dermatologická klinika Praha využívá špičkovou lékařku s mnoha zkušenostmi.

Naše kožní ambulance Praha je pro děti i dospělé

Poskytujeme komplexní rodinnou péči díky čemuž je naše kožní ambulance Praha zaměřena jak na léčbu dospělých tak i dětských pacientů. Dětská dermatologie v ATODA Medical je místem, kde dokážeme pomoci s kožním problémem i u vašeho potomka.

Kožní lékař nabídne i řadu doplňkových služeb

Nespecializujeme se jenom na diagnostiku a léčbu. Naše Kožní (Praha 7) je spojena také s možnými konzultacemi, které realizuje dermatologická poradna. Stejně tak se specializujeme i na estetickou dermatologii, kdy náš kožní lékař po prvotní konzultaci navrhne možné postupy.

 

U nás se kožní klinika Praha specializuje i vlasy, nehty či ochlupení

Navštívit nás můžete nejenom přímo s problémem, který se týká vaší kůže. Naši špičkoví kožní lékaři se zaměřují i na nehty, potní žlázy, ochlupení nebo další oblasti.

Každý náš kožní lékař je špičkou ve svém oboru

Chceme, aby naše soukromá kožní klinika Praha nabízela ty nejlepší služby. I proto je kožní lékař, který se vám bude věnovat, špičkou ve svém oboru. Pravidelně spolupracujeme i s vyhlášenými kapacitami, čímž můžeme zajistit tu nejlepší možnou péči.

Naše dermatologie Praha 7 je otevřena každý den

Potřebujete diagnostiku kožního problému, léčbu nebo jenom konzultaci? Obraťte se na nás. Dermatologie Praha 7 vám je k dispozici každý všední den. Objednejte se na vhodnou dobu telefonicky, nebo emailem.

MUDr. Guzal Peygerová

Dermatolog a estetický dermatolog

Praxe: Všeobecná fakultní nemocnice I lék. fakulty ÚK odd.dermatovenerologie, Poliklinika Medicentrum Beroun, Dermatoestetické centrum Izmir Turecko, Kožní oddělení Nemocnice na Bulovce dosud. Atestace z dermatovenetologie - Česká Republika.

Stáž v oboru estetické medicíny Barcelona (Španělsko), aktuálně stáže a vzdělávání v oboru estetické medicíny na odborných kurzech pořádaných ve Francii a Španělsku.

Publikace v renomovaných odborných časopisech – v Čechách, Itálii, Polsku, Japonsku.

Jazyky:  

Objednejte se ještě dnes

Chci objednat k lékaři
Recepce
oh +420 277 003 100
oh PO, ST, PÁ 8:00 - 17:00, ÚT, ČT 8:00 - 18:00