Dermatologie Praha 7 - soukromá kožní klinika

Obor, který se zabývá kůží, ale i nehty, vlasy, či ochlupením. I v této oblasti vám nabízíme širokou škálu služeb pod vedením kvalitních lékařů. Naše kožní ordinace Praha se proto řadí mezi nejlepší. Nabízíme kromě klasických vyšetření i:

 

Kožní ambulance je součástí naší kliniky

Cíl ATODA Medical je poskytovat komplexní zdravotní péči na jednom místě. I proto je kožní ambulance součástí naší kliniky. Pokud máte jakýkoliv problém, naše kožní ordinace Praha je vám k dispozici. Objednat se můžete telefonicky nebo emailem. Každý na svém těle dříve či později objevíme drobné kožní nedostatky – pihy, znaménka, různé výrůstky, červené až hnědé tečky nebo rozšířené žilky. Po důkladném vyšetření dermatoskopem, může lékař krom běžného chirurgického řešení zvolit rychlé a bezpečné odstranění elektrokauterem. Zákrok elektrokauterem je proveden v místním znecitlivění, možné je také použití Entonoxu (inhalační anestetikum). Zákrok trvá několik minut, je přesně bodovitě zaměřen pouze na problematický projev, který tepelně zničí a nepoškozuje tak nijak okolní tkáň ani cévy. Rána nekrvácí a rychle se hojí.

VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
<p>Objednání na přesný čas – Žádné čekání</p>

Objednání na přesný čas – Žádné čekání

<p>Lékaři mají dostatek času se vám věnovat</p>

Lékaři mají dostatek času se vám věnovat

Příjemné domácí prostředí
Příjemné domácí prostředí

Špičková dermatologie je u nás samozřejmostí

Ať už máte s kůží vašeho těla jakýkoliv problém, naše dermatologie na klinice Praha 7 ho dokáže díky týmu zkušených lékařů nejenom správně diagnostikovat, ale bude zahájena i správná léčba s ideálními výsledky. Naše dermatologická klinika Praha využívá špičkovou lékařku s mnoha zkušenostmi.

Naše kožní ambulance Praha je pro děti i dospělé

Poskytujeme komplexní rodinnou péči díky čemuž je naše kožní ambulance Praha zaměřena jak na léčbu dospělých tak i dětských pacientů. Dětská dermatologie v ATODA Medical je místem, kde dokážeme pomoci s kožním problémem i u vašeho potomka.

Kožní lékař nabídne i řadu doplňkových služeb

Nespecializujeme se jenom na diagnostiku a léčbu. Naše Kožní (Praha 7) je spojena také s možnými konzultacemi, které realizuje dermatologická poradna. Stejně tak se specializujeme i na estetickou dermatologii, kdy náš kožní lékař po prvotní konzultaci navrhne možné postupy.

 

U nás se kožní klinika Praha specializuje i vlasy, nehty či ochlupení

Navštívit nás můžete nejenom přímo s problémem, který se týká vaší kůže. Naši špičkoví kožní lékaři se zaměřují i na nehty, potní žlázy, ochlupení nebo další oblasti.

Každý náš kožní lékař je špičkou ve svém oboru

Chceme, aby naše soukromá kožní klinika Praha nabízela ty nejlepší služby. I proto je kožní lékař, který se vám bude věnovat, špičkou ve svém oboru. Pravidelně spolupracujeme i s vyhlášenými kapacitami, čímž můžeme zajistit tu nejlepší možnou péči.

Naše dermatologie Praha 7 je otevřena každý den

Potřebujete diagnostiku kožního problému, léčbu nebo jenom konzultaci? Obraťte se na nás. Dermatologie Praha 7 vám je k dispozici každý všední den. Objednejte se na vhodnou dobu telefonicky, nebo emailem.

MUDr. Nikola Vološčuková

Dermatologie

Jsem absolventka oboru všeobecné lékařství 1.LF UK v Praze. Pracovala jsem jako dermatoložka na dermatovenerologickém oddělení Klaudiánovi nemocnice v Mladé Boleslavi a na dermatovenerologické klinice 2. LF UK a  FN Bulovka. Věnuji se celé dermatovenerologii, ale moje specializace jsou obličejové dermatózy (akné, rosacea, seboroická dermatitida, periorální dermatitida), ekzémy a choroby vlasů.

Pravidelně se zúčastňuji českých i mezinárodních kongresů a sympozií abych byla v obraze. Již několik let se věnuji také korektivní dermatologii (laserová ošetření, aplikace botulinumtoxinu, nití, a výplňových materíálů).

Jazyky:   

MUDr. Martin Bortlík

Dermatologie

MUDr. Bortlík je absolventem Univerzity Karlovy, Fakulty všeobecného lékařství v Hradci Králové a současně Univerzity Obrany, Fakulty vojenského zdravotnictví. Specializační výcvik podstoupil v ÚVN Praha, kdy absolvoval mnohé zahraniční stáže a pobyty v USA, Švýcarsku, Francii, Tchajwanu a dalších.

Ve své praxi se věnuje klinické dermatologii se zaměřením na atopický ekzém, lupénku (vč.  biologické léčby), akné, choroby spojené s výpadem vlasů a další. Dále dermatochirurgii a estetické medicíně - aplikaci botulotoxinu, výplňových materiálů, liftovacích nití Aptos, laserových ošetření atd.. Je 1. autorem studie publikované v impaktovaném časopise a za své odborné práce získal mimo jiné Cenu Alberta Schweitzera a Cenu Josefa Hlávky pro nejlepší studenty vysokých škol.

Jazyky:  

MUDr. Dorota Seuniková

dermatologie

Vzdělání: 1982 – Lékařská fakulta UK, Praha, 1985 – atestace 1. stupně z dermatologie,1988 – atestace 2. stupně z dermatologie a dermatochirurgie,1985–1990 – asistent dermatologie pro výuku studentů FVLUK

Praxe: 

Nemocnice Na Bulovce, dermatologické oddělení, stáž na Klinice plastické chirurgie, FN Královské Vinohrady, Praha, specializace v oblasti hojení ran Oxford, specializace v oblasti dermatochirurgie a dermatokosmetiky / Paříž

Toronto, specializace v oblasti Antiaging medicíny na evropské úrovni AAMS, Canadian Medical care

Jazyky:  

Objednejte se ještě dnes

Chci objednat k lékaři
Recepce
oh +420 277 003 100
oh PO - PÁ 8:00 - 19:00