Kardiologie Praha 7

Prevence, diagnostika, stejně jako terapie onemocnění srdce. To vše jsou hlavní oblasti, kterými se zabývá obor označovaný jako kardiologie. Naše soukromá kardiologie Praha je považována za jedno ze špičkových center, pokud hledáte řešení problémů právě s vaším srdcem.

Kardiolog na naší klinice Praha 7 nabídne řadu služeb

Naše kardiologie se zaměřuje na mnoho oblastí souvisejících s poskytovanými službami. Kardiolog vám nabídne diagnostiku i terapii spojenou se srdeční vadou, kterých může být v dnešní době opravdu mnoho. Díky správné léčbě dokáže naše kardiologická ambulance eliminovat i případné budoucí problémy.

VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
<p>Objednání na přesný čas – Žádné čekání</p>

Objednání na přesný čas – Žádné čekání

<p>Lékaři mají dostatek času se vám věnovat</p>

Lékaři mají dostatek času se vám věnovat

Příjemné domácí prostředí
Příjemné domácí prostředí

Kardiologické vyšetření odhalí mnoho komplikací

Je celá řada srdečních problémů, které dokáže odhalit naše špičkové kardiologické vyšetření. Mezi známé a hlavní dnes patří třeba ischemické choroby, choroby spojené se srdečním selháním nebo poruchy srdečního rytmu.

Naše kardiologie Praha 7 spolupracuje s řadou oborů

Pravidelně spolupracujeme i s řadou dalších oborů, ze kterých jsou získávány potřebné poznatky. Je to například kardiochirurgie a angiologie, stejně jako preventivní kardiologie. I díky tomu je možné problémy se srdcem lépe odhalit a diagnostikovat. Pokud i vy máte zájem o špičkové řešení, neváhejte a objednejte se telefonicky na komplexní vyšetření.

MUDr. Vladimíra Skalníková

Kardiologie

Vzdělání: Vysoká škola 1.LF UK Praha, promoce 1985
Specializace: angiologie, kardiologie, interní lékařství
Certifikát pro výkon funkce vedoucího lékaře a primáře v oboru kardiologie
Praxe: Nemocnice na Homolce, Praha

Kardiologie je oblast medicíny zabývající se prevencí, diagnózou a léčbou onemocnění srdce, oběhového systému a cévního systému. Do toho spadá například diagnóza a léčba srdečních vad, ischemické choroby srdeční, srdeční selhání, poruchy srdečního rytmu a další onemocnění. Kardiologie úzce souvisí s oborem kardiochirurgie a angiologie (cévní onemocnění). Naše lékařka je akreditovaná kardioložka a angioložka.

Jazyky:   

Objednejte se ještě dnes

Chci objednat k lékaři
Recepce
oh +420 277 003 100
oh PO - PÁ 8:00 - 19:00