Kardiologie Praha 7

Prevence, diagnostika, stejně jako terapie onemocnění srdce. To vše jsou hlavní oblasti, kterými se zabývá obor označovaný jako kardiologie. Naše soukromá kardiologie Praha je považována za jedno ze špičkových center, pokud hledáte řešení problémů právě s vaším srdcem.

Kardiolog na naší klinice Praha 7 nabídne řadu služeb

Naše kardiologie se zaměřuje na mnoho oblastí souvisejících s poskytovanými službami. Kardiolog vám nabídne diagnostiku i terapii spojenou se srdeční vadou, kterých může být v dnešní době opravdu mnoho. Díky správné léčbě dokáže naše kardiologická ambulance eliminovat i případné budoucí problémy.

Kardiologické vyšetření odhalí mnoho komplikací

Je celá řada srdečních problémů, které dokáže odhalit naše špičkové kardiologické vyšetření. Mezi známé a hlavní dnes patří třeba ischemické choroby, choroby spojené se srdečním selháním nebo poruchy srdečního rytmu.

Naše kardiologie Praha 7 spolupracuje s řadou oborů

Pravidelně spolupracujeme i s řadou dalších oborů, ze kterých jsou získávány potřebné poznatky. Je to například kardiochirurgie a angiologie, stejně jako preventivní kardiologie. I díky tomu je možné problémy se srdcem lépe odhalit a diagnostikovat. Pokud i vy máte zájem o špičkové řešení, neváhejte a objednejte se telefonicky na komplexní vyšetření.

MUDr. Vladimíra Skalníková

Kardiologie

Vzdělání: Vysoká škola 1.LF UK Praha, promoce 1985

Specializace: angiologie, kardiologie, interní lékařství

Certifikát pro výkon funkce vedoucího lékaře a primáře v oboru kardiologie

Praxe: Nemocnice na Homolce, Praha

Jazyky:   

Objednejte se ještě dnes

Chci objednat k lékaři
Recepce
oh +420 277 003 100
oh PO, ST, PÁ 8:00 - 17:00, ÚT, ČT 8:00 - 18:00