logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Otevírací doba během vánočních svátků, budova A: 25.12. zavřeno, 26.12. zavřeno, 27.12. 7:30-16h, 28.12. 7:30-19h,          29.12. 7:30-16h, 1.1.2024 zavřeno
Více informací
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00
Otevírací doba během vánočních svátků, budova A: 25.12. zavřeno, 26.12. zavřeno, 27.12. 7:30-16h, 28.12. 7:30-19h,          29.12. 7:30-16h, 1.1.2024 zavřeno Více informací

Laktační poradkyně (Praha)

Soukromá laktační poradkyně v ATODA Medical vám poskytne špičkovou a nadstandardní péči. Naše certifikovaná zdravotní sestřička a vedoucí sestřička pediatrického oddělení Lucie Petráňová se stará o kojící maminky, ale i těhotné maminky, které se chtějí na kojení připravit.

Laktační poradkyně (Praha) - intro
Laktační poradkyně (Praha) - intro

Proč se objednat k naší laktační poradkyni?

icon

Všechny specializace
u nás najdete pod jednou střechou.

icon

Objednáte se vždy na přesný čas. Naše laktační poradkyně vás přijme bez čekání a s úsměvem.

icon

Ordinujeme
od 7:30 do 19 hodin.

icon

ATODA Medical je skvěle dostupná MHD a vždy u nás zaparkujete.

icon

Nabízíme prestižní
péči na míru
.

icon

V klientské zóně máte veškeré informace na jednom místě, nabízíme i konzultace přes telefon.

Spustit videoprohlídku kliniky

Kdy pomůže maminkám laktační poradenství?

Naše soukromá klinika se se širokou škálou služeb pod vedením kvalitních lékařů řadí mezi nejlepší, což potvrzují i recenze. Kdy vám může naše laktační poradna pomoci?

  • Nejste si jisté správnou technikou kojení.
  • Prošly jste předčasným porodem.
  • Při nedostatku či nadbytečné tvorbě mléka, nebo při obavách o „kvalitu“ vašeho mléka.
  • Když vaše miminko nepřibývá na váze.
  • Máte poškozené bradavky.
  • Obáváte se zánětu prsu nebo máte podezření na zánět.
  • Vaše kojení je bolestivé.

Seznam možné pomoci je ale mnohem delší. Můžete nás kontaktovat i pro konzultaci vašeho jídelníčku nebo pokud se chcete ujistit, že děláte vše správně. Pokud trápí maminku laktační psychóza či poporodní psychóza, poradí vám náš psycholog a k dispozici je v naší soukromé klinice na Praze 7 později také dětský lékař.

photo

Náš laktační poradce (Praha) přistupuje ke každé mamince individuálně

Naše laktační poradkyně, certifikovaná zdravotní sestřička a vedoucí sestřička pediatrického oddělení Lucie Petráňová, vám bude věnovat dostatek svého času. Objednat se u nás můžete osobně, telefonicky či online, na maminku s miminkem si laktační poradkyně vyhradí vždy 120 minut. Budete moci probrat veškeré příznaky a potíže, které vás napadnou a nevadí, že bude miminko třeba i trochu nevrlé, nebo se bude chtít ještě dospat.

Laktační poradna v příjemných prostorách

Cena laktační poradny se odvíjí od balíčků obsahujících různý počet návštěv. Dostanete tištěného průvodce kojením a dárek.

Zapůjčení baby váhy za zvýhodněnou cenu

Jiný balíček připraví maminky na kojení před porodem a laktační poradkyně s vámi probere i další náležitosti po porodu. V rámci poradny nabízíme také zapůjčení profesionální baby váhy domů za zvýhodněnou cenu.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Eva Mom Platts
starstarstarstarstar

Atoda medical není jen tak ledajaká lékařská klinika, je to domov daleko od domova, když potřebujete péči o své děti. Od chvíle, kdy vejdete dovnitř, do chvíle, kdy odejdete, se cítíte vítáni, cítíte se opečováváni, cítíte se pochopeni. Recepce je čistá, prostorná, všechny recepční a recepční byli dobře vyškoleni a měli bezvadné chování, vidíte 2 pohovky, velký stůl pro pacienty, krásné a uklidňující umění na stěnách, české, anglické, německé knihy na poličce, pokud dostanete žízeň, při čekání máte občerstvení k dispozici ihned. Koupelny jsou také v areálu. Pokoje lékařů jsou dobře osvětlené, čisté, vybavené nástroji potřebnými pro vaši péči. Komunikoval jsem se společností Atoda medical prostřednictvím telefonu a e-mailu a vždy rychle odpověděli. Vřele doporučuji Atodu medical jednotlivcům i rodinám. Moje děti viděly MUDR. Podstolská, která byla milá, nikdy nespěchala, byla znalá, dobře se s ní domluvila, mluvila česky a anglicky (jsem Češka, vdaná v zahraničí).

photo
Iva Kuchařová
starstarstarstarstar

Pediatrie a paní doktorka Draxlová je TOP. Absolutně nikdo nemá problém dítě vyšetřit v sedě na zemi, počkat na správný okamžik. S dětmi jednají jako se sobě rovnými. Více takových pediatrií a lékařů!

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.