logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Letní provoz: Budova A: PO, ÚT, ST, PÁ: 8-16h, ČT: 11-19h. Budova E: PO, ÚT, ST, PÁ: 9-17h, ČT: 11-19h.
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00
Letní provoz: Budova A: PO, ÚT, ST, PÁ: 8-16h, ČT: 11-19h. Budova E: PO, ÚT, ST, PÁ: 9-17h, ČT: 11-19h.

Startovací balíček „Do plavek“

S nutriční terapeutkou ATODA Medical  ještě stihnete léto 2020 v perfektní kondici!

V ATODA Medical vyhlašujeme léto 2020 jako období, kdy konečně dosáhnete formy, o jaké už dlouho sníte.

S naší nutriční terapeutkou jsme pro Vás připravili speciální balíček pro ten nejlepší a nejrychlejší efekt.

 

Co Vás v balíčku „Do plavek“ čeká?

  • Vstupní vyšetření, včetně rozsáhlého vyšetření na bio-impedantní váze (60min)
  • Sestavení základního jídelníčku a návrhu pohybové aktivity
  • Jedenkrát kontrolní vyšetření, včetně rozsáhlého vyšetření na bio-impedantní váze (30min)
  • Telefonická konzultace (v ordinačních hodinách naší specialistky, 15min)

 

Objednejte si termín za zvýhodněnou cenu do 31. srpna 2020.

Cena pouze 1 500 Kč

Pro členy našeho programu EXTRA je balíček „Do plavek“ zdarma.
Pro členy našeho programu PLUS / PLUS Junior: 1 000 Kč.
Pro členy našeho programu Basic: 1 200 Kč.

 

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Džejkob Jakubisko Dejvidson
starstarstarstarstar
Perfektní klinika, velmi zkušení lékaři, profesionální a šetrný přístup jak lékařů tak personálu. Jsem na této klinice půl roku a už bych neměnil, jsem maximálně spokojen.
photo
Nada Soukupová
starstarstarstarstar
Atoda Medical je soukromé zařízení a jeho ceny jsou totožné s ostatními zařízeními tohoto druhu. Za to ale máme my klienti bonus v podobě nadstandardních služeb a za tím si stojím!!! Všichni lékaři, sestřičky ale i slečny recepční tvoří podle mého názoru skvělý tým a já se do této kliniky vždy těším. A že nejsem zrovna pacient, který si nechá všechno líbit:-) Mám svoje nároky, které nemůžu říci, že by nebyli plněny. Proto jsem si opět prodloužila registraci a zřejmě to tak i zůstane do budoucna. Chtěla bych poděkovat paní Karolíně Hrubé, která si získala moji důvěru a moc mě pomohla v situaci, se kterou jsem si nevěděla rady.Je to člověk na svém místě a velký profesionál. :-) Děkuji i všem ostatním .....
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.