logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Letní provoz: Budova A: PO, ÚT, ST, PÁ: 8-16h, ČT: 11-19h. Budova E: PO, ÚT, ST, PÁ: 9-17h, ČT: 11-19h.
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00
Letní provoz: Budova A: PO, ÚT, ST, PÁ: 8-16h, ČT: 11-19h. Budova E: PO, ÚT, ST, PÁ: 9-17h, ČT: 11-19h.

Dvanáctiměsíční program péče dětské psychiatrie

Na přání našich klientů nabízíme zvýhodněný dvanáctiměsíční program péče na dětské psychiatrii.

  • Neplatíte žádné poplatky za jednotlivá vyšetření.
  • Dostupné objednací termíny na první vyšetření, ale i na následná vyšetření.
  • Dostatečná časové dotace - individuální přístup.
  • E-mailová komunikace s lékařem - 12x po dobu trvání programu.
  • Telefonická konzultace s lékařem - 12x po dobu trvání programu.
  • Klientská zóna: Přístup k výsledkům (vyšetření, aj.).
  • Recepce à la kavárna s občerstvením.
  • Služby klientského centra.
  • Opakované upozornění na objednaný termín přes sms/e-mail.
  • Sleva na dětskou psychologii - po dobu trvání programu 15%.
  • Podmínkou zakoupení tohoto programu je platné pojištění u české zdravotní pojišťovny.

Cena: 10 000 Kč

Rádi vám s čímkoliv poradíme a cokoliv vysvětlíme. Neváhejte nás kontaktovat.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Stanislava Foltýnová
starstarstarstarstar

Lepsiu kliniku som si nemohla vybrat. Pre mna uplne TOP. Tak mily a profesionalny personál aký je v Atode sa len tak nevidi. S mojim panickym strachom z jehal, sme nasli sposob ako som prekonala v pohode vsetky odbery pocas tehotenstva... gynekolog MUDr. Vlcek je pedant, ktory nic nepodcenuje! Po narodeni synceka, som prihlasila do atody i neho. Pravidelne kontroly v presny cas, kedy pridem a nemusim cakat sa ani z daleka nevyrovnaju tomu aky starostlivy ma pristup pani pediatrička! Pomer cena/kvalita je viac ako priaznivy!  Ked si zoberiem potaz v to, ze takmer vsetko mam pod jednou strechou a nemusim behat po polke Prahy...tak to za to rozhodne stoji!

photo
Jaroslav Rejmont
starstarstarstarstar

Jsem s klinikou naprosto spokojen. Pěkné, čisté prostředí, dobrá organizace a hlavně, to co nedokázali vyřešit předchozí tři doktoři, to mi zde paní doktorka vyřešila při první návštěvě. Oceňuji profesionalitu doktorky--Urologie. Tisíceré díky !!!!

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.