Provádíme epicystostomii při poruchách odtoku moči

V ATODA Medical tým vynikajících specialistů a kapacit ve svém oboru provádí také epicystostomii.

Při epicystostomii je do močového měchýře zaveden katetr, známý spíše jako cévka. Cévka je zavedena dočasně či trvale vpichem přes břišní stěnu. Díky epicystostomii se stávají močové cesty průchodné.

Před zákrokem lékař pacientovi vyholí v podbřišku ochlupení a danou oblast pomocí lokální anestezie znecitliví. Při výkonu si pacient musí lehnout na záda, je proveden vpich kolmo na podbřišek a přes jehlu se do močového měchýře zavádí cévka. Odstraní se jehla, katetr se zafixuje a konec hadičky se napojí na sběrný sáček.

VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
<p>Objednání na přesný čas – Žádné čekání</p>

Objednání na přesný čas – Žádné čekání

<p>Lékaři mají dostatek času se vám věnovat</p>

Lékaři mají dostatek času se vám věnovat

Příjemné domácí prostředí
Příjemné domácí prostředí

 

Výměna epicystostomie a odstranění epicystostomie pod lékařským dohledem

V okamžiku, kdy je epicystostomie trvalým řešením, je nutná pravidelná výměna, tedy odstranění katetru a jeho opětovné zavedení.

V příjemném domácím prostředí v soukromé klinice ATODA Medical na Praze 7 mají lékaři dostatek času se pacientům věnovat a vše jim okolo epicystostomie vysvětlit. Výhodou je také komplexní lékařská péče pod jednou střechou, velmi krátká čekací doba či objednání na přesný čas. Kromě českých klientů se v ATODA Medical věnujeme také zahraničním pacientům.

Objednejte se ještě dnes

Chci objednat k lékaři
Recepce
oh +420 277 003 100
oh PO - PÁ 8:00 - 19:00