logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Provádíme epicystostomii při poruchách odtoku moči

V ATODA Medical tým vynikajících specialistů a kapacit ve svém oboru provádí také epicystostomii.

Při epicystostomii je do močového měchýře zaveden katetr, známý spíše jako cévka. Cévka je zavedena dočasně či trvale vpichem přes břišní stěnu. Díky epicystostomii se stávají močové cesty průchodné.

Před zákrokem lékař pacientovi vyholí v podbřišku ochlupení a danou oblast pomocí lokální anestezie znecitliví. Při výkonu si pacient musí lehnout na záda, je proveden vpich kolmo na podbřišek a přes jehlu se do močového měchýře zavádí cévka. Odstraní se jehla, katetr se zafixuje a konec hadičky se napojí na sběrný sáček.

 

Výměna epicystostomie a odstranění epicystostomie pod lékařským dohledem

V okamžiku, kdy je epicystostomie trvalým řešením, je nutná pravidelná výměna, tedy odstranění katetru a jeho opětovné zavedení.

V příjemném domácím prostředí v soukromé klinice ATODA Medical na Praze 7 mají lékaři dostatek času se pacientům věnovat a vše jim okolo epicystostomie vysvětlit. Výhodou je také komplexní lékařská péče pod jednou střechou, velmi krátká čekací doba či objednání na přesný čas. Kromě českých klientů se v ATODA Medical věnujeme také zahraničním pacientům.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Martina Stenzlová
starstarstarstarstar
Skvělý přístup a personál, roční balíček plus se opravdu vyplatí, zahrnuta veškerá péče.
photo
Sabina Günther
starstarstarstarstar
Docházím s roční dcerou k paní doktorce Podstolské. Jsem velmi spokojená s jejím individuálním přístupem, ochotou řešit i zdánlivé maličkosti. Samozřejmostí je profesionální a zároveň přátelský přístup. Také jsem ráda za příjemnou ordinaci s hracím kobercem, vyhřívaním nad přebalovacím pultem, možnost vjet s kočárkem až do ordinace. Péče sester a jejich asistence při prohlídkách je absolutně nadstandardní. Oceňuji i smskový systém, který včasné připomíná termín kontroly/vyšetření.
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.