Interní lékařství a nefrologie

Interna neboli interní medicína je dnes jedním ze základních oborů klinické medicíny. Interní lékařství se primárně zabývá diagnózou a dále také nechirurgickou léčbou především vnitřních orgánů u dospělých pacientů.

I u nás je dostupné špičkové interní vyšetření    

Hledáte specialistu, který provede prvotřídní interní vyšetření a dokáže diagnostikovat problémy nejenom s vnitřními orgány, ale s vaším zdravím obecně? Rádi vás přivítáme na naší klinice. Můžete využít telefonické či emailové objednávky konkrétního termínu.

Naše interní ambulance Praha nabízí širokou škálu služeb

Díky specialistům se interní ambulance nezaměřuje jenom na léčbu vnitřních orgánů. Nabízíme individuální přístup a komplexnost, což souvisí i s diagnózou několika různých chorob najednou, stejně jako s různými chronickými onemocněními.

Naše Interna Praha spolupracuje s dalšími obory

Jelikož nemoci mohou mít různorodý původ, je interna pochopitelně provázaná s dalšími obory, které v ATODA Medical nabízíme. Těmi je třeba oblast obezitologie a metabolismu nebo řada dalších oblastí.

Prof. MUDr. Vladimír Teplan, DrSc.

Interní lékařství

Profesor pro obor vnitřní lékařství. Atestace z vnitřního lékařství I.st a II.st, z nefrologie, z metabolismu a výživy.

Publikoval více než 200 prací v domácím i zahraničním odborném tisku. Pracovní pobyt v USA (Yale, UCLA) a Německu (DAAD Hohenheim).

Praxe: Přednosta kliniky nefrologie IKEM, oberarzt nefrolog. A interního odd. Interní klinika Dessa BRD, lékař interního odd Thomayerova nemocnice

Jazyky:   

Objednejte se ještě dnes

Chci objednat k lékaři
Recepce
oh +420 277 003 100
oh PO, ST, PÁ 8:00 - 17:00, ÚT, ČT 8:00 - 18:00