logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Erektilní dysfunkce: léčba a změna životního stylu

Za poruchy erektilní dysfunkce se nemusí muži stydět. Po 50 roku života trápí špatná erekce 50 % mužů. Potíže s erekcí se ale čím dál častěji objevují také u mladých. Nedostatečná erekce dožene během života většinu mužů. Důvodem může být kouření, cukrovka, operace nebo vysoký tlak. Za neuspokojivé stopoření penisu mohou nejčastěji špatný životní styl, civilizační nemoci nebo také nervozita a psychogenní onemocnění.

 

Jak řešit problémy s erekcí při styku a jak zlepšit erekci?

Jak se zbavit erektilní dysfunkce a dosáhnout zvýšení erekce? Vždy pomůže návštěva urologie a důkladné vyšetření lékařem. Ptáte se na příčiny erekce? Tou nejčastější je dozajista porucha krevního zásobení aterosklerózou přívodných arterií, laicky špatné prokrvení penisu. Jak podpořit erekci?

V dnešní době existuje mnoho způsobů. Jestliže vás trápí porucha erekce, léčba už dávno nemusí být bolestivá. Lepší erekce lze dosáhnout podáním léků ústy či aplikací do močové trubice, podtlakovou pumpou či injekční aplikací účinných látek do topořivých těles. Podpora erekce musí být někdy řešena také chirurgickou cestou.

 

Léčba poruchy erekce v ATODA Medical

V ATODA Medical vám poradíme s tím, jak na problémy s erekcí ve 40, v 30 či ve 20. Jsme si vědomi toho, že pro vás téma zlepšení erekce může být citlivé. Proto s vámi budeme vše řešit diskrétně v klidném a sympatickém prostředí soukromé kliniky ATODA Medical na Praze 7.

Popraskaná předkožka či nateklá předkožka jsou jen jedněmi z několika problémů, které doprovázejí fimózu. Chápeme, že se jedná o citlivé téma, a proto věříme, že vás potěší klidné, diskrétní sympatické prostředí ATODA Medical.

Termín si můžete domluvit dopředu, na řadu tak přijdete bez čekání v přesný čas. Během návštěvy, při které se vám bude doktor 100 % věnovat, se můžete zeptat na cokoliv. Ošetřující lékař vám poradí, jak vyřešit problém s erekcí a kam jít.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Belinda Filippelli
starstarstarstarstar

My only regret is that I didn't sign up for a membership years ago! From the very first meeting with my GP (which was 90 minutes and she was really listening, nothing felt rushed) I have had really positive encounters with all the doctors, nurses, and staff at Atoda. They really do their best to make you feel comfortable and cared for. They take a holistic look at your health, the information is shared between doctors, and you can choose to see a specialist within the clinic or get a referral to another doctor where you insurance would cover so it's very flexible to your needs and budget. Most of all it just took all the stress out of visiting doctors and turned it into a pleasant and caring experience. Highly recommend.

photo
Antoine Borg
starstarstarstarstar

Vřele doporučuji ATODU jako lékařskou kliniku - personál je přátelský, zdvořilý a vysoce efektivní. Je skvělé, že se můžete spolehnout na skupinu profesionálů, když je nejvíce potřebujete.

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.