Co všechno řeší plastika uzdičky?

Pokud hledáte klidné, diskrétní sympatické místo s těmi nejmodernějšími technologiemi pro řešení problémů s uzdičkou (běžné vyšetření, operace uzdičky), ATODA Medical je tím pravým místem. V soukromé klinice na Praze 7 ordinuje tým vynikajících specialistů a kapacit v oboru, pro něž je prasklá uzdička či přetržená uzdička a její léčba (předepsání medikamentů či frenuloplastika) dennodenním chlebem.

Pokud hledáte místo, kde se budete cítit dobře, dostane se vám komplexní lékařské péče, nebudete dlouho čekat a objednáte se vždy na přesný čas, doporučujeme vám právě naši kliniku.

Žádná témata u nás nejsou tabu, bolest uzdičky řeší profesionálové v daném oboru.

VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
VELMI KRÁTKÁ ČEKACÍ DOBA
<p>Objednání na přesný čas – Žádné čekání</p>

Objednání na přesný čas – Žádné čekání

<p>Lékaři mají dostatek času se vám věnovat</p>

Lékaři mají dostatek času se vám věnovat

Příjemné domácí prostředí
Příjemné domácí prostředí

 

Natržená uzdička penisu (utržená uzdička na penisu)

Mnohdy je třeba při zkrácení (natržení) uzdičky penisu provést tzv. frenuloplastiku. Zkrácená uzdička penisu totiž může při souloži vyvolat bolest nebo může začít natržená uzdička na penisu krvácet.

Pokud k frenuloplastice dojde, nemusíte se ničeho obávat. Vše se děje pod lokální anestezií a celý proces trvá pouhých pár desítek minut. Není nutná hospitalizace ani vytažení stehů, je ale vysoce vhodné omezit jakkouliv sexuální činnost po dobu 3 týdnů.

 

Krátká uzdička penisu (zkrácená uzdička penisu)

Frenuloplastika je jen jedním z řešení. Zkrácená uzdička penisu znepříjemňuje život nejednomu muži.

Krátká uzdička znemožňující volný pohyb předkožky totiž může být bolestivá a bezesporu zhoršuje kvalitu života. Ať už se jedná o vrozenou či získanou potíž, vždy je třeba vyšetření specialisty, nejlépe urologa, který dokáže diagnózu určit okamžitě a zvolit vhodnou léčbu. Nejčastěji se jedná o aplikaci speciálních mastí s kortikoidy či frenuloplastiku.

Objednejte se ještě dnes

Chci objednat k lékaři
Recepce
oh +420 277 003 100
oh PO - PÁ 8:00 - 19:00