logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Co všechno řeší plastika uzdičky?

Pokud hledáte klidné, diskrétní sympatické místo s těmi nejmodernějšími technologiemi pro řešení problémů s uzdičkou (běžné vyšetření, operace uzdičky), ATODA Medical je tím pravým místem. V soukromé klinice na Praze 7 ordinuje tým vynikajících specialistů a kapacit v oboru, pro něž je prasklá uzdička či přetržená uzdička a její léčba (předepsání medikamentů či frenuloplastika) dennodenním chlebem.

Pokud hledáte místo, kde se budete cítit dobře, dostane se vám komplexní lékařské péče, nebudete dlouho čekat a objednáte se vždy na přesný čas, doporučujeme vám právě naši kliniku.

Žádná témata u nás nejsou tabu, bolest uzdičky řeší profesionálové v daném oboru.

 

Natržená uzdička penisu (utržená uzdička na penisu)

Mnohdy je třeba při zkrácení (natržení) uzdičky penisu provést tzv. frenuloplastiku. Zkrácená uzdička penisu totiž může při souloži vyvolat bolest nebo může začít natržená uzdička na penisu krvácet.

Pokud k frenuloplastice dojde, nemusíte se ničeho obávat. Vše se děje pod lokální anestezií a celý proces trvá pouhých pár desítek minut. Není nutná hospitalizace ani vytažení stehů, je ale vysoce vhodné omezit jakkouliv sexuální činnost po dobu 3 týdnů.

 

Krátká uzdička penisu (zkrácená uzdička penisu)

Frenuloplastika je jen jedním z řešení. Zkrácená uzdička penisu znepříjemňuje život nejednomu muži.

Krátká uzdička znemožňující volný pohyb předkožky totiž může být bolestivá a bezesporu zhoršuje kvalitu života. Ať už se jedná o vrozenou či získanou potíž, vždy je třeba vyšetření specialisty, nejlépe urologa, který dokáže diagnózu určit okamžitě a zvolit vhodnou léčbu. Nejčastěji se jedná o aplikaci speciálních mastí s kortikoidy či frenuloplastiku.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Eva Mom Platts
starstarstarstarstar

Atoda medical není jen tak ledajaká lékařská klinika, je to domov daleko od domova, když potřebujete péči o své děti. Od chvíle, kdy vejdete dovnitř, do chvíle, kdy odejdete, se cítíte vítáni, cítíte se opečováváni, cítíte se pochopeni. Recepce je čistá, prostorná, všechny recepční a recepční byli dobře vyškoleni a měli bezvadné chování, vidíte 2 pohovky, velký stůl pro pacienty, krásné a uklidňující umění na stěnách, české, anglické, německé knihy na poličce, pokud dostanete žízeň, při čekání máte občerstvení k dispozici ihned. Koupelny jsou také v areálu. Pokoje lékařů jsou dobře osvětlené, čisté, vybavené nástroji potřebnými pro vaši péči. Komunikoval jsem se společností Atoda medical prostřednictvím telefonu a e-mailu a vždy rychle odpověděli. Vřele doporučuji Atodu medical jednotlivcům i rodinám. Moje děti viděly MUDR. Podstolská, která byla milá, nikdy nespěchala, byla znalá, dobře se s ní domluvila, mluvila česky a anglicky (jsem Češka, vdaná v zahraničí).

photo
Darek Filip
starstarstarstarstar

Úžasná recepční, Profesionální přístup, krátké objednání, žádné čekání, MUDr Beňo - super zákrok-super komunikace…jsem naprosto spokojen.

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.