logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Co všechno řeší plastika uzdičky?

Pokud hledáte klidné, diskrétní sympatické místo s těmi nejmodernějšími technologiemi pro řešení problémů s uzdičkou (běžné vyšetření, operace uzdičky), ATODA Medical je tím pravým místem. V soukromé klinice na Praze 7 ordinuje tým vynikajících specialistů a kapacit v oboru, pro něž je prasklá uzdička či přetržená uzdička a její léčba (předepsání medikamentů či frenuloplastika) dennodenním chlebem.

Pokud hledáte místo, kde se budete cítit dobře, dostane se vám komplexní lékařské péče, nebudete dlouho čekat a objednáte se vždy na přesný čas, doporučujeme vám právě naši kliniku.

Žádná témata u nás nejsou tabu, bolest uzdičky řeší profesionálové v daném oboru.

 

Natržená uzdička penisu (utržená uzdička na penisu)

Mnohdy je třeba při zkrácení (natržení) uzdičky penisu provést tzv. frenuloplastiku. Zkrácená uzdička penisu totiž může při souloži vyvolat bolest nebo může začít natržená uzdička na penisu krvácet.

Pokud k frenuloplastice dojde, nemusíte se ničeho obávat. Vše se děje pod lokální anestezií a celý proces trvá pouhých pár desítek minut. Není nutná hospitalizace ani vytažení stehů, je ale vysoce vhodné omezit jakkouliv sexuální činnost po dobu 3 týdnů.

 

Krátká uzdička penisu (zkrácená uzdička penisu)

Frenuloplastika je jen jedním z řešení. Zkrácená uzdička penisu znepříjemňuje život nejednomu muži.

Krátká uzdička znemožňující volný pohyb předkožky totiž může být bolestivá a bezesporu zhoršuje kvalitu života. Ať už se jedná o vrozenou či získanou potíž, vždy je třeba vyšetření specialisty, nejlépe urologa, který dokáže diagnózu určit okamžitě a zvolit vhodnou léčbu. Nejčastěji se jedná o aplikaci speciálních mastí s kortikoidy či frenuloplastiku.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Marcela Haltufová
starstarstarstarstar
Usměvavý personál, útulné prostředí, skvělá komunikace s recepcí, krátké objednávací lhůty a žádné čekání v přeplněné čekárně - to je ATODA Medical. Velmi si vážím paní doktorky Podstolské a dětské sestřičky Evičky za empatický, přátelský a individuální přístup k mé dceři Sofí. Doporučuji všem rodičům, kteří chtějí to nejlepší pro své děti.
photo
Malika Inogamova
starstarstarstarstar
Příjemné prostředí, pěkný personál, rychle zajištění termínu a kvalitně vyšetření. Všecko je na vysoké úrovni, děkuji že se na Vás mužů obrátit s jakým koliv problémem a vždy dostanu kvalitnou péči !
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.