logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Máte hmotnostní problémy? Vyřeší je léčba obezity. Praha je městem, kde sídlíme

Silná obezita je mnohdy problém, který je třeba řešit za asistence odborníka. Jaká je léčba obezity? Praha, konkrétně naše klinika, je místem, kde provedeme zajištění případné operace v krátkých termínech. V rizikových případech je právě chirurgická léčba obezity nejlepším řešením. Eliminujete další přibírání i z toho plynoucí zdravotní problémy.

Na problém se specializuje bariatrická chirurgie a operace

Co je to bariatrická operace? Laicky řečeno jde o omezení velikosti žaludku. Tímto zákrokem se zabývá bariatrická chirurgie. U nás vám můžeme danou operaci nejenom zajistit v co nejkratším termínu, ale také nabídneme možnost nezbytného vyšetření. A to jak před samotnou operací, tak i po ní. Stačí se k nám objednat.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Sabina Günther
starstarstarstarstar
Docházím s roční dcerou k paní doktorce Podstolské. Jsem velmi spokojená s jejím individuálním přístupem, ochotou řešit i zdánlivé maličkosti. Samozřejmostí je profesionální a zároveň přátelský přístup. Také jsem ráda za příjemnou ordinaci s hracím kobercem, vyhřívaním nad přebalovacím pultem, možnost vjet s kočárkem až do ordinace. Péče sester a jejich asistence při prohlídkách je absolutně nadstandardní. Oceňuji i smskový systém, který včasné připomíná termín kontroly/vyšetření.
photo
Darek Filip
starstarstarstarstar

Úžasná recepční, Profesionální přístup, krátké objednání, žádné čekání, MUDr Beňo - super zákrok-super komunikace…jsem naprosto spokojen.

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.