Návštěva lékaře je zpoplatněna od 1 500 Kč dle vyšetření. / The examination is charged from 1 500 CZK.
Přejete si formulář odeslat? / Would you like to send the form?

Léto je nejvhodnější období pro vyšetření křečových žil a jiných žilních anomálií. V teple se cévní potíže zvýrazní a specialista v tomto oboru – angiolog, snáze stanoví diagnózu. Prosvítání drobných žilek je kosmetický problém, může ale časem přerůst v něco mnohem vážnějšího. Navštivte naši angiologickou poradnu, máme momentálně minimální čekací lhůty.






Úžasná recepční, Profesionální přístup, krátké objednání, žádné čekání, MUDr Beňo - super zákrok-super komunikace…jsem naprosto spokojen.





Pan doktor Pavel Beno neuvěřitelný profesionál, ostatní také,sice zaplatíte,ale stojí to za to. Už po příchodu se začnete cítit jako VIP, jde přece i zdraví, už nikdy se nenechám ošetřit jinde. Už se těším na kontrolu, pan ex primář je kapacita,všem doporučuji a upřímně,zažil jsem toho už hodně po nemocnicích kde s k vám chovají jako by jste je obtezovali.