logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Očkování proti chřipce

Chřipka je vysoce nakažlivé infekční onemocnění, které postihuje každou věkovou skupinu. Není nic neobvyklého, že se během roku objeví několik chřipkových epidemií. Jak v této době, tak i kdykoliv jindy vám pomůže očkování proti chřipce. Nepodceňujte ho a nechte se očkovat. Díky němu zajistíte svému tělu potřebné zdraví.

Cena očkování je příznivá

Důvodem, proč se nechat očkovat, je také poměrně příznivá cena. Myslete na to, že jde o investici do vašeho zdraví a jedno očkování může vyjít levněji, než výdaje na léčbu, nebo pracovní neschopnost. Navíc některé pojišťovny mohou nabízet zajímavé příspěvky.

Pro tuto sezónu lékaři ATODA Medical doporučují nejnovější vakcinu Vaxigrip Tetra, která je účinnější a současně i šetrnější.

Pro očkování není třeba být naším registrovaným pacientem, lze využít jako jednorázovou službu.

Nepodceňujte očkování. Chřipka se vám díky němu vyhne

Na jaké chřipkové viry je zaměřeno očkování? Chřipka ve své nejznámější podobě je spojena s typem viru A a také B. Okrajově se může jednat i o typ C.

Kromě možnosti nechat se očkovat na naší klinice očkujeme i ve firmách. U většího počtu osob vyšleme lékaře a sestru přímo na adresu firmy, kde budou její zaměstnanci očkováni. Vše na základě objednávky a posléze úhrady zaměstnavatele.

Objednejte se na očkování ještě dnes pomocí formuláře níže a nebo zavolejte, těšíme se na vaši návštěvu.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Kamila Rysova
starstarstarstarstar
Mohu jen konstatovat, že přístup ke klientovi je velice vstřícný a milý. Domácí prostředí, člověk si zde nepřipadá jako u lékaře tudíž se nestresuje. Lékař má na klienta čas, vše co potřebuje vysvětlí . Absolvovala jsem zde již nějaká vyšetření a byla jsem vždy spokojená. Mohu všem jen doporučit.
photo
Peter Janec
starstarstarstarstar
I've already used services of more specialists in Atoda Medical and every time I was satisfied with high quality service and very pleasant approach. All the same I can say about the nurses and receptionists who were always willing and quick to respond to any of my requests.
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.