Návštěva lékaře je zpoplatněna od 1 500 Kč dle vyšetření. / The examination is charged from 1 500 CZK.
Přejete si formulář odeslat? / Would you like to send the form?
Chřipka je vysoce nakažlivé infekční onemocnění, které postihuje každou věkovou skupinu. Není nic neobvyklého, že se během roku objeví několik chřipkových epidemií. Jak v této době, tak i kdykoliv jindy vám pomůže očkování proti chřipce. Nepodceňujte ho a nechte se očkovat. Díky němu zajistíte svému tělu potřebné zdraví.
Důvodem, proč se nechat očkovat, je také poměrně příznivá cena. Myslete na to, že jde o investici do vašeho zdraví a jedno očkování může vyjít levněji, než výdaje na léčbu, nebo pracovní neschopnost. Navíc některé pojišťovny mohou nabízet zajímavé příspěvky.
Pro tuto sezónu lékaři ATODA Medical doporučují nejnovější vakcinu Vaxigrip Tetra, která je účinnější a současně i šetrnější.
Pro očkování není třeba být naším registrovaným pacientem, lze využít jako jednorázovou službu.
Na jaké chřipkové viry je zaměřeno očkování? Chřipka ve své nejznámější podobě je spojena s typem viru A a také B. Okrajově se může jednat i o typ C.
Kromě možnosti nechat se očkovat na naší klinice očkujeme i ve firmách. U většího počtu osob vyšleme lékaře a sestru přímo na adresu firmy, kde budou její zaměstnanci očkováni. Vše na základě objednávky a posléze úhrady zaměstnavatele.





Po letech extrémně špatných zkušeností s lékaři pro děti v Praze - tato klinika a naše nová lékařka paní MUDr. Agnieszka Podstolská je prostě ráj. Velmi profesionální a milý přístup, rychlá obsluha, dobrá komunikace v cz nebo angličtině (!), ochota pomoci, která se jinde těžko hledá. Velmi čisté a příjemné prostředí ve srovnání s místy „zdarma“ jinde, kde najdete smradlavé přeplněné malé čekárny s hrubým personálem, zejména sestřičkami ze staré školy, které vás nenávidí za to, že jste cizinci. Děkujeme všem, že jste tu pro nás pokaždé, když je to potřeba!




