logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Očkování proti vzteklině u lidí

Virové onemocnění centrálního nervového systému, které nenapadá jenom zvířata, ale napadá také člověka. Obrovským rizikem tohoto onemocnění je fakt, že ve většině případů je nemoc smrtelná.

Nepodceňujte tuto nemoc a využijte očkování proti vzteklině u lidí

I když se u nás daří nemoc téměř vymítit, čas od času se může objevit nakažené zvíře, které způsobí přenos na člověka. Jako obranu doporučujeme očkování, na které můžete přijít k nám do ATODA Medical. Objednejte se.

Očkování vzteklina se hodí i cestovatelům

Hlavně v méně vyspělých zemích je riziko nakažení velké. Zde nedoporučujeme nic podceňovat. Zajímají-li vás i tak minimální reakce a nežádoucí účinky, na všechny vaše dotazy odpoví očkující lékař.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Martina Stenzlová
starstarstarstarstar
Skvělý přístup a personál, roční balíček plus se opravdu vyplatí, zahrnuta veškerá péče.
photo
Dada Vcelak
starstarstarstarstar
Nase deti maji zaplacene clenstvi jiz druhy rok a nelitujeme,urcite budeme pokracovat. Mame srovnani s dalsimi velkymi konkurenty v Praze, co nabizeji stejne sluzby, ale pristup a ochota vyjit nam vstric a treba jen poradit po telefonu neni problem. Prirovnanim jako kdyz mate luxusni auto a nejezdi dobre,tak budete spokojeni s mene luxusnim, ale se skvelymi jizdnimi vlastnostmi...tady dostanete oboji, zadne kompromisy. Krasna klinika, mily a vstricny personal, profesionalni vysetreni, parkovani primo u kliniky a kdyz je treba neco z lekarny, je hned za rohem. Doporucujeme!
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.