Oční klinika Praha 7 - oční ordinace a lékař

Oční lékařství neboli oftalmologie je oborem, který se zaměřuje na onemocnění zrakových drah, ale i na oblast chirurgie očí. Sem se může řadit třeba poměrně známá operace očních víček, ale i jiné oční operace.

Víme, jaká je nejlepší oční klinika. Praha ji nabídne.

V ATODA Medical si zakládáme na špičkové péči i službách. Aby bylo obojí zachováno, je kvalitní oční ordinace zajištěna externě. Stále je onou lokalitou Praha. Vyšetření zajistíme v den i hodinu, která bude vyhovovat i vašim potřebám. Místem vyšetření bude naše klinika nebo spolupracující externí zařízení a jeho oční lékaři, u kterých garantujeme stejnou kvalitu vyšetření jako u nás.

Jen kvalitní oční ambulance.

Protože víme, kde pracují nejlepší kapacity v oboru, pošleme vás za nimi. Praha 7 a naše klinika tedypravděpodobně  nebude místem vašeho vyšetření, protože my oční centrum neprovozujeme. Přesto tuto péči dokážeme zajistit.

Doporučený oční lékař dokáže najít problém.

Ať už je problém s vaším okem jakýkoliv, zkušení lékaři ho dokážou správně diagnostikovat. Následně s vámi prokonzultují možnosti následného postupu, který se týká léčby nebo zákroku.

Oční ordinace pro každého. Víme, kdo je nejlepší dětský oční lékař. Praha ho má.

Ať už potřebujete vyšetřit své oči nebo oči vašich dětí, obraťte se na nás. Domluvíme vám termín u těch nejlepších v oboru. A to velmi brzy, v den i čas, který vám bude vyhovovat.

Objednejte se ještě dnes

Chci objednat k lékaři
Recepce
oh +420 277 003 100
oh PO - PÁ 8:00 - 19:00