logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Oční klinika Praha 7 - oční ordinace a lékař

Oční lékařství neboli oftalmologie je oborem, který se zaměřuje na onemocnění zrakových drah, ale i na oblast chirurgie očí. Sem se může řadit třeba poměrně známá operace očních víček, ale i jiné oční operace.

Víme, jaká je nejlepší oční klinika. Praha ji nabídne.

V ATODA Medical si zakládáme na špičkové péči i službách. Aby bylo obojí zachováno, je kvalitní oční ordinace zajištěna externě. Stále je onou lokalitou Praha. Vyšetření zajistíme v den i hodinu, která bude vyhovovat i vašim potřebám. Místem vyšetření bude naše klinika nebo spolupracující externí zařízení a jeho oční lékaři, u kterých garantujeme stejnou kvalitu vyšetření jako u nás.

Jen kvalitní oční ambulance.

Protože víme, kde pracují nejlepší kapacity v oboru, pošleme vás za nimi. Praha 7 a naše klinika tedypravděpodobně  nebude místem vašeho vyšetření, protože my oční centrum neprovozujeme. Přesto tuto péči dokážeme zajistit.

Doporučený oční lékař dokáže najít problém.

Ať už je problém s vaším okem jakýkoliv, zkušení lékaři ho dokážou správně diagnostikovat. Následně s vámi prokonzultují možnosti následného postupu, který se týká léčby nebo zákroku.

Oční ordinace pro každého. Víme, kdo je nejlepší dětský oční lékař. Praha ho má.

Ať už potřebujete vyšetřit své oči nebo oči vašich dětí, obraťte se na nás. Domluvíme vám termín u těch nejlepších v oboru. A to velmi brzy, v den i čas, který vám bude vyhovovat.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Kamila Rysova
starstarstarstarstar
Mohu jen konstatovat, že přístup ke klientovi je velice vstřícný a milý. Domácí prostředí, člověk si zde nepřipadá jako u lékaře tudíž se nestresuje. Lékař má na klienta čas, vše co potřebuje vysvětlí . Absolvovala jsem zde již nějaká vyšetření a byla jsem vždy spokojená. Mohu všem jen doporučit.
photo
Marcela Haltufová
starstarstarstarstar
Usměvavý personál, útulné prostředí, skvělá komunikace s recepcí, krátké objednávací lhůty a žádné čekání v přeplněné čekárně - to je ATODA Medical. Velmi si vážím paní doktorky Podstolské a dětské sestřičky Evičky za empatický, přátelský a individuální přístup k mé dceři Sofí. Doporučuji všem rodičům, kteří chtějí to nejlepší pro své děti.
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.