logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Oční klinika Praha 7 - oční ordinace a lékař

Oční lékařství neboli oftalmologie je oborem, který se zaměřuje na onemocnění zrakových drah, ale i na oblast chirurgie očí. Sem se může řadit třeba poměrně známá operace očních víček, ale i jiné oční operace.

Víme, jaká je nejlepší oční klinika. Praha ji nabídne.

V ATODA Medical si zakládáme na špičkové péči i službách. Aby bylo obojí zachováno, je kvalitní oční ordinace zajištěna externě. Stále je onou lokalitou Praha. Vyšetření zajistíme v den i hodinu, která bude vyhovovat i vašim potřebám. Místem vyšetření bude naše klinika nebo spolupracující externí zařízení a jeho oční lékaři, u kterých garantujeme stejnou kvalitu vyšetření jako u nás.

Jen kvalitní oční ambulance.

Protože víme, kde pracují nejlepší kapacity v oboru, pošleme vás za nimi. Praha 7 a naše klinika tedypravděpodobně  nebude místem vašeho vyšetření, protože my oční centrum neprovozujeme. Přesto tuto péči dokážeme zajistit.

Doporučený oční lékař dokáže najít problém.

Ať už je problém s vaším okem jakýkoliv, zkušení lékaři ho dokážou správně diagnostikovat. Následně s vámi prokonzultují možnosti následného postupu, který se týká léčby nebo zákroku.

Oční ordinace pro každého. Víme, kdo je nejlepší dětský oční lékař. Praha ho má.

Ať už potřebujete vyšetřit své oči nebo oči vašich dětí, obraťte se na nás. Domluvíme vám termín u těch nejlepších v oboru. A to velmi brzy, v den i čas, který vám bude vyhovovat.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Barbora Hrtáňová
starstarstarstarstar
Rychlost, pečlivost, skvělý přístup !
photo
Belinda Filippelli
starstarstarstarstar

My only regret is that I didn't sign up for a membership years ago! From the very first meeting with my GP (which was 90 minutes and she was really listening, nothing felt rushed) I have had really positive encounters with all the doctors, nurses, and staff at Atoda. They really do their best to make you feel comfortable and cared for. They take a holistic look at your health, the information is shared between doctors, and you can choose to see a specialist within the clinic or get a referral to another doctor where you insurance would cover so it's very flexible to your needs and budget. Most of all it just took all the stress out of visiting doctors and turned it into a pleasant and caring experience. Highly recommend.

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.