logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Pilates

Pilates je variantou tělesného cvičení, které začalo být praktikováno na začátku dvacátého století. Jde o metodu, kdy jsou jednotlivé cviky zaměřeny především na posilování středu lidského těla.

Vyzkoušejte si cvičení Pilates i vy

V dnešní době jde o jednu z nejvyužívanějších cvičebních metod. Chcete si ji vyzkoušet? Můžete. A to přímo v ATODA Medical, kde Pilátes nabízíme i našim pacientům.

Vyzkoušejte Pilates. Praha je městem, kde to není problém

Je mnoho důvodů, proč pravidelně cvičit. Kromě toho, že toto cvičení dokáže posílit vaše břišní svaly, si můžete být jisti zlepšením celkové flexibility vašeho těla, stejně jako tím, že se naučíte správně dýchat. Rázem zjistíte, že nejde jenom o obyčejné cviky na břicho, ale o možnost prospět tělu v různých oblastech.

Navštivte lekci Pilates. Praha 7 je místem, kde sídlíme

Kontaktujte nás telefonicky či emailem a domluvte si konkrétní termín cvičení. Ať už je vaším cílem hubnutí, či jiné důvody, navštivte naše studio v den i čas, kdy vám to bude vyhovovat. Nabízíme i Pilates pro začátečníky. Začít může každý. Zvolte si individuální cvičení nebo dokonce párové. Ve skupinovém cvičení nejsou více jak 3 osoby, čímž je zajištěn velmi individuální přístup ke každému klientovi. V případě zájmu je možné naplánovat cvičení pro uzavřené skupiny osob.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Luca Martini
starstarstarstarstar

Vynikající lidé; velká profesionalita a ochota. Kompetentní a velmi pilní lékaři, vřele doporučuji

photo
Peter Janec
starstarstarstarstar

V Atoda Medical jsem již využil služeb více specialistů a pokaždé jsem byl spokojen s vysokou kvalitou služeb a velmi příjemným přístupem. Totéž mohu říci o sestřičkách a recepčních, které vždy ochotně a rychle reagovaly na jakýkoli můj požadavek.

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.