logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Otevírací doba během vánočních svátků, budova A: 25.12. zavřeno, 26.12. zavřeno, 27.12. 7:30-16h, 28.12. 7:30-19h,          29.12. 7:30-16h, 1.1.2024 zavřeno
Více informací
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00
Otevírací doba během vánočních svátků, budova A: 25.12. zavřeno, 26.12. zavřeno, 27.12. 7:30-16h, 28.12. 7:30-19h,          29.12. 7:30-16h, 1.1.2024 zavřeno Více informací

Pilates

Pilates je variantou tělesného cvičení, které začalo být praktikováno na začátku dvacátého století. Jde o metodu, kdy jsou jednotlivé cviky zaměřeny především na posilování středu lidského těla.

Vyzkoušejte si cvičení Pilates i vy

V dnešní době jde o jednu z nejvyužívanějších cvičebních metod. Chcete si ji vyzkoušet? Můžete. A to přímo v ATODA Medical, kde Pilátes nabízíme i našim pacientům.

Vyzkoušejte Pilates. Praha je městem, kde to není problém

Je mnoho důvodů, proč pravidelně cvičit. Kromě toho, že toto cvičení dokáže posílit vaše břišní svaly, si můžete být jisti zlepšením celkové flexibility vašeho těla, stejně jako tím, že se naučíte správně dýchat. Rázem zjistíte, že nejde jenom o obyčejné cviky na břicho, ale o možnost prospět tělu v různých oblastech.

Navštivte lekci Pilates. Praha 7 je místem, kde sídlíme

Kontaktujte nás telefonicky či emailem a domluvte si konkrétní termín cvičení. Ať už je vaším cílem hubnutí, či jiné důvody, navštivte naše studio v den i čas, kdy vám to bude vyhovovat. Nabízíme i Pilates pro začátečníky. Začít může každý. Zvolte si individuální cvičení nebo dokonce párové. Ve skupinovém cvičení nejsou více jak 3 osoby, čímž je zajištěn velmi individuální přístup ke každému klientovi. V případě zájmu je možné naplánovat cvičení pro uzavřené skupiny osob.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Eva Mom Platts
starstarstarstarstar

Atoda medical není jen tak ledajaká lékařská klinika, je to domov daleko od domova, když potřebujete péči o své děti. Od chvíle, kdy vejdete dovnitř, do chvíle, kdy odejdete, se cítíte vítáni, cítíte se opečováváni, cítíte se pochopeni. Recepce je čistá, prostorná, všechny recepční a recepční byli dobře vyškoleni a měli bezvadné chování, vidíte 2 pohovky, velký stůl pro pacienty, krásné a uklidňující umění na stěnách, české, anglické, německé knihy na poličce, pokud dostanete žízeň, při čekání máte občerstvení k dispozici ihned. Koupelny jsou také v areálu. Pokoje lékařů jsou dobře osvětlené, čisté, vybavené nástroji potřebnými pro vaši péči. Komunikoval jsem se společností Atoda medical prostřednictvím telefonu a e-mailu a vždy rychle odpověděli. Vřele doporučuji Atodu medical jednotlivcům i rodinám. Moje děti viděly MUDR. Podstolská, která byla milá, nikdy nespěchala, byla znalá, dobře se s ní domluvila, mluvila česky a anglicky (jsem Češka, vdaná v zahraničí).

photo
Marcela Haltufová
starstarstarstarstar
Usměvavý personál, útulné prostředí, skvělá komunikace s recepcí, krátké objednávací lhůty a žádné čekání v přeplněné čekárně - to je ATODA Medical. Velmi si vážím paní doktorky Podstolské a dětské sestřičky Evičky za empatický, přátelský a individuální přístup k mé dceři Sofí. Doporučuji všem rodičům, kteří chtějí to nejlepší pro své děti.
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.