logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Pilates

Pilates je variantou tělesného cvičení, které začalo být praktikováno na začátku dvacátého století. Jde o metodu, kdy jsou jednotlivé cviky zaměřeny především na posilování středu lidského těla.

Vyzkoušejte si cvičení Pilates i vy

V dnešní době jde o jednu z nejvyužívanějších cvičebních metod. Chcete si ji vyzkoušet? Můžete. A to přímo v ATODA Medical, kde Pilátes nabízíme i našim pacientům.

Vyzkoušejte Pilates. Praha je městem, kde to není problém

Je mnoho důvodů, proč pravidelně cvičit. Kromě toho, že toto cvičení dokáže posílit vaše břišní svaly, si můžete být jisti zlepšením celkové flexibility vašeho těla, stejně jako tím, že se naučíte správně dýchat. Rázem zjistíte, že nejde jenom o obyčejné cviky na břicho, ale o možnost prospět tělu v různých oblastech.

Navštivte lekci Pilates. Praha 7 je místem, kde sídlíme

Kontaktujte nás telefonicky či emailem a domluvte si konkrétní termín cvičení. Ať už je vaším cílem hubnutí, či jiné důvody, navštivte naše studio v den i čas, kdy vám to bude vyhovovat. Nabízíme i Pilates pro začátečníky. Začít může každý. Zvolte si individuální cvičení nebo dokonce párové. Ve skupinovém cvičení nejsou více jak 3 osoby, čímž je zajištěn velmi individuální přístup ke každému klientovi. V případě zájmu je možné naplánovat cvičení pro uzavřené skupiny osob.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Ana Fate
starstarstarstarstar

Skvělá klinika, velmi ochotné příjemné recepční! Navštívili jsme dermatoložku a byla prostě perfektní, cítíte se mnohem klidněji, když jste v rukou profesionála. Žádné čekání, přesně podle plánu a dokonce i káva je skvělá :)

photo
Adam Jelínek
starstarstarstarstar

Do ATODA Medical, patřím už asi půl roku a za tu dobu jsem si vyzkoušel to jak nebýt v područí státního lékařství,  kdy čekáte na vyšetření měsíce a ještě musíte prosit. V ATODA Medical si za službu připlatíte ale vynaložených prostředků nelituju ani do jedné koruny, protože se k Vám chovají jako k zákazníkovi. Když to hoří tak máte termín do pár dnů téměř na cokoliv a  o to přeci ve zdraví jde.  Moc děkuji za skvělou práci a péči.

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.