Pilates

Bohužel momentálně na tento obor neobjednáváme pacienty z důvodů zcela naplněných kapacit.

Pilates je variantou tělesného cvičení, které začalo být praktikováno na začátku dvacátého století. Jde o metodu, kdy jsou jednotlivé cviky zaměřeny především na posilování středu lidského těla.

Vyzkoušejte si cvičení Pilates i vy

V dnešní době jde o jednu z nejvyužívanějších cvičebních metod. Chcete si ji vyzkoušet? Můžete. A to přímo v ATODA Medical, kde Pilátes nabízíme i našim pacientům.

Vyzkoušejte Pilates. Praha je městem, kde to není problém

Je mnoho důvodů, proč pravidelně cvičit. Kromě toho, že toto cvičení dokáže posílit vaše břišní svaly, si můžete být jisti zlepšením celkové flexibility vašeho těla, stejně jako tím, že se naučíte správně dýchat. Rázem zjistíte, že nejde jenom o obyčejné cviky na břicho, ale o možnost prospět tělu v různých oblastech.

Navštivte lekci Pilates. Praha 7 je místem, kde sídlíme

Kontaktujte nás telefonicky či emailem a domluvte si konkrétní termín cvičení. Ať už je vaším cílem hubnutí, či jiné důvody, navštivte naše studio v den i čas, kdy vám to bude vyhovovat. Nabízíme i Pilates pro začátečníky. Začít může každý. Zvolte si individuální cvičení nebo dokonce párové. Ve skupinovém cvičení nejsou více jak 3 osoby, čímž je zajištěn velmi individuální přístup ke každému klientovi. V případě zájmu je možné naplánovat cvičení pro uzavřené skupiny osob.

Kamila Hohl Blaštíková

Pilates

Certifikace: kurzy akreditované MŠMT pořádané myPilates Academy ve spolupráci s americkou Balanced Body University, mezinárodní certifikát BBU - instruktor Pilates Matwork a instruktor na stroji Reformer, odborné asistence v kurzech pro nové Pilates instruktory, instruktorské zkušenosti se cvičebními Pilates víkendy.

S Pilates jsem se seznámila v roce 2010 nejprve sama jako klient. Cvičení Pilates mne nadchlo natolik, že jsem se rozhodla naprosto změnit svůj profesní život, proniknout do hloubky této metody a věnovat se naplno cvičení. Pilates vnímám jako samozřejmou součást sebe a svého života a dělá mi radost ho předávat dál svým klientům.Svým klientům mohu nabídnout klasické Pilates hodiny na podložce bez pomůcek i s pomůckami. Se svými klienty jsem zvyklá pracovat precizně a zodpovědně a stejným způsobem jsem připravena pracovat i s vámi!

Jazyky:  

Objednejte se ještě dnes

Chci objednat k lékaři
Recepce
oh +420 277 003 100
oh PO - PÁ 8:00 - 19:00