logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Otevírací doba během vánočních svátků, budova A: 25.12. zavřeno, 26.12. zavřeno, 27.12. 7:30-16h, 28.12. 7:30-19h,          29.12. 7:30-16h, 1.1.2024 zavřeno
Více informací
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00
Otevírací doba během vánočních svátků, budova A: 25.12. zavřeno, 26.12. zavřeno, 27.12. 7:30-16h, 28.12. 7:30-19h,          29.12. 7:30-16h, 1.1.2024 zavřeno Více informací

Plicní Praha - vyřešíme zápal plic, embolie, chlamydie a další

Naše plicní oddělení nabízí profesionální přístup založený jak na diagnostice dýchacího ústrojí, tak i ve spojení s jeho léčbou. Naši lékaři jsou schopni rychle a přesně zjistit druh onemocnění, a následně při konzultaci navrhnout nejlepší postupy léčby každé nemoci.

Ať už je to plicní embolie, chlamydie, hypertenze, fibróza, či jiný problém, u nás na něho přijdeme

Je jedno, jaké máte příznaky a projevy, které souvisí s vaším dýchacím ústrojím. V ATODA Medical se vám bude věnovat špičkový lékař, který provede vyšetření. Na základě diagnostiky bude navržena léčba, díky které bude vaše dýchací ústrojí opět zdravé.

Umíme diagnostikovat i problémy, jako je zápal či rakovina plic

Ani dnes není nic neobvyklého mít zápal plic. Příznaky, které máte, sdělíte našemu lékaři, který po sérii testů zjistí, zda jde skutečně o tuto nemoc. Též diagnostikuje zápal plic u dětí nebo různé formy rakoviny i jiných problémů s plícemi. Vždy je důležité přijít včas – proto nabízíme i možnost preventivního vyšetření.

Jsme špičková plicní klinika. Praha je lokalitou, kde vás vyšetříme

Špičkový personál v kombinaci s možnostmi udělat CT a RTG neboli rentgen plic, je jistotou, že naši lékaři dokážou snadno diagnostikovat jakýkoliv problém. Ať už drobnějšího charakteru nebo i takový, kterému se věnuje specializovaný obor ftizeologie – zabývající se tuberkulózou.

Voda na plicích, plicní rozedma i další nemoci. To vše zjistí plicní ambulance. Praha je místem, kde vás přivítáme

Ať už máte problémy, pochybnosti nebo chcete myslet na prevenci, zavolejte nebo nás kontaktujte pomocí emailu. Objednáme vás velmi brzy, a to na čas, který vám bude plně vyhovovat vašim potřebám.

Využijte služeb pneumologie. Praha, konkrétně naše klinika, zajistí špičkový přístup, i moderní vyšetření, jako je spirometrie

Nejenom zkušenosti, praxe a znalosti našich lékařů jsou zárukou té nejlepší péče. Využíváme i moderních diagnostických metod, díky kterým rychle a přesně odhalíme jakýkoliv problém. Objednejte se na naše plicní oddělení i vy.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Džejkob Jakubisko Dejvidson
starstarstarstarstar
Perfektní klinika, velmi zkušení lékaři, profesionální a šetrný přístup jak lékařů tak personálu. Jsem na této klinice půl roku a už bych neměnil, jsem maximálně spokojen.
photo
Jan Skovajsa
starstarstarstarstar
Skvělý servis, který ve zdravotnictví nemá obdoby.
Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.