logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Ušní nosní krční (ORL) Praha

ORL neboli otorhinolaryngologie je obor, který se specializuje na diagnózu a následnou léčbu chorob, které souvisí s lidským nosem, uchem a krkem. Mimo hlavního zaměření může mít přesah i do léčby problémů s hlavou a krkem.

Špičkový ušní lékař bude zajištěn pro každého z vás

V ATODA Medical si zakládáme na špičkové péči i službách. Aby bylo obojí zachováno, je kvalitní ušní lékař zajištěn externě. V den i hodinu, která bude vyhovovat i vašim potřebám. Místem vyšetření bude naše klinika nebo spolupracující externí klinika, u které garantujeme stejnou kvalitu vyšetření jako u nás.

Ušní nosní krční je spojeno s dalšími doplňkovými obory

Zajistit vám můžeme i specialistu v nástavbových oborech, které v této oblasti existují. Je to foniatrie zabývající se poruchami hlasu či sluchu. Ale i neurootologie, která řeší problémy spojené s uchem.

Nechte se objednat na ORL. Praha 7 je místem, kde tak učinit i osobně

Zavolejte, napište email, nebo se kvůli objednání zastavte osobně. Ve všech případech vás v nejbližším možném termínu objednáme na vyšetření v oboru ORL. Praha bude pochopitelně stále tím místem, kam za špičkovým lékařem vyrazíte.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Dorota Kremer
starstarstarstarstar
Atoda má velice příjemný a profesionální přístup ke klientovi. Snaží se najít vždy řešení, které klienta uspokojí a celý personál je maximálně vstřícný, pečlivý a ochotný.
photo
Dusan Kozusnik
starstarstarstarstar

Máme ty nejlepší zkušenosti s Atodou, která se stará o naše dva malé syny, velmi profesionální služby.

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.