logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Ušní nosní krční (ORL) Praha

ORL neboli otorhinolaryngologie je obor, který se specializuje na diagnózu a následnou léčbu chorob, které souvisí s lidským nosem, uchem a krkem. Mimo hlavního zaměření může mít přesah i do léčby problémů s hlavou a krkem.

Špičkový ušní lékař bude zajištěn pro každého z vás

V ATODA Medical si zakládáme na špičkové péči i službách. Aby bylo obojí zachováno, je kvalitní ušní lékař zajištěn externě. V den i hodinu, která bude vyhovovat i vašim potřebám. Místem vyšetření bude naše klinika nebo spolupracující externí klinika, u které garantujeme stejnou kvalitu vyšetření jako u nás.

Ušní nosní krční je spojeno s dalšími doplňkovými obory

Zajistit vám můžeme i specialistu v nástavbových oborech, které v této oblasti existují. Je to foniatrie zabývající se poruchami hlasu či sluchu. Ale i neurootologie, která řeší problémy spojené s uchem.

Nechte se objednat na ORL. Praha 7 je místem, kde tak učinit i osobně

Zavolejte, napište email, nebo se kvůli objednání zastavte osobně. Ve všech případech vás v nejbližším možném termínu objednáme na vyšetření v oboru ORL. Praha bude pochopitelně stále tím místem, kam za špičkovým lékařem vyrazíte.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Luca Martini
starstarstarstarstar

Vynikající lidé; velká profesionalita a ochota. Kompetentní a velmi pilní lékaři, vřele doporučuji

photo
Daniel Bobek
starstarstarstarstar

Pan doktor Pavel Beno neuvěřitelný profesionál, ostatní také,sice zaplatíte,ale stojí to za to. Už po příchodu se začnete cítit jako VIP, jde přece i zdraví, už nikdy se nenechám ošetřit jinde. Už se těším na kontrolu, pan ex primář je kapacita,všem doporučuji a upřímně,zažil jsem toho už hodně po nemocnicích kde s k vám chovají jako by jste je obtezovali.

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.