logo
icon
Ordinační doba
Po - Pá 7:30 - 19:00
Recepce : +420 277 003 100 Ordinační doba: Po - Pá 7:30 - 19:00

Zubní ordinace Praha (klinika) - zubař za rozumné ceny

Zubní lékařství neboli stomatologie je odvětvím, které se zabývá oblastí lidských zubů. Řeší jak prevenci, kam se řadí známá zubní hygiena, tak i problémy, kdy mezi nejznámější patří kaz. V souvislosti s problémem přichází zubaři s řešením, mezi které můžeme zařadit implantáty, náhrady, protéza, korunka, můstek a mnoho dalších.

I pro vás je určená kvalitní zubní klinika. Praha je správnou lokalitou.

V ATODA Medical si zakládáme na špičkové péči i službách. Aby bylo obojí zachováno, jsou kvalitní zubní lékaři zajištěni externě. V den i hodinu, která bude vyhovovat i vašim potřebám. Místem vyšetření bude spolupracující zubní klinika, u které garantujeme stejnou kvalitu vyšetření a výhody jako u nás.

Ten nejlepší zubař. Praha jich má několik.

Víme, kteří patří mezi nejlepší a nejoblíbenější. Takový zubní lékař vám bude nejenom doporučen, ale ihned vás k němu i přednostně objednáme. A to ať už je cílem návštěvy zubní ordinace prevence nebo problém, který zasahuje až do oblasti zubní chirurgie.

Vždy ta správná zubní ordinace. Praha 7 a naše klinika je místem, kde vám toho pravého doporučíme.

Kontaktujte nás mailem, telefonicky nebo přijďte osobně. Zajistíme vám tu nejlepší zubní péči jakou požadujete. S ohledem na ceny, profesionalitu, ale i na to, aby daní zubaři byli hodní – ideální pro pacienty s obavou nebo jejich děti.

Máte dotaz? Nebo se chcete objednat? Napište nám!
Naši pacienti nejvíce oceňují
photo
Belinda Filippelli
starstarstarstarstar

My only regret is that I didn't sign up for a membership years ago! From the very first meeting with my GP (which was 90 minutes and she was really listening, nothing felt rushed) I have had really positive encounters with all the doctors, nurses, and staff at Atoda. They really do their best to make you feel comfortable and cared for. They take a holistic look at your health, the information is shared between doctors, and you can choose to see a specialist within the clinic or get a referral to another doctor where you insurance would cover so it's very flexible to your needs and budget. Most of all it just took all the stress out of visiting doctors and turned it into a pleasant and caring experience. Highly recommend.

photo
Bárbara Mazetto
starstarstarstarstar

S lékaři v Atoda máme zatím jen dobré zkušenosti. Detmatolog byl skvělý a dokázal vyléčit u našeho chlapečka strašnou infekci a nekonečný ekzém. Pediatr je vždy velmi milý a dobře naslouchá, praktický lékař i gynekolog také. Všichni vždy starostliví a nápomocní, když je potřeba.

Zpráva
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.